דחוף!! צינון חזק עם עיטושים כל היום זה תסמין לקרונה???

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
גם אני הייתי ככה +כאב גרון חזק,
נבדקתי ליתר בטחון- יצאתי שלילית....

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני הייתי עם צינון (לא חזק) ותחושת סמרטוטיות נוראה במשך יומיים וגם לא חשבתי בכלל שזה קורונה, זה היה אחרי שישנתי במזגן חזק.. פתאום איבדתי חוש ריח ואחרי בעלי גם איבד את החוש הנ"ל ואז הבנתי!

STBW

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
צינון והתעטשויות כתסמין נשימתי יחיד
אינם תסמיני קורונה
לפי הנחיות משרד הבריאות

דוד אי

משתמש פעיל
צינון אינו תסמין ודאי, אבל הCDC (המרכז לבקרת מחלות בארה"ב) הכניס את זה לרשימת התסמינים לקורונה כבר במאי, אבל לא הפיץ את זה לתקשורת, זה הגיע איכשהו לתקשורת בארה"ב בסוף יולי, ושם נאמר שכנראה בגלל שזה תסמי של הרבה וירוסים והמון סיבות אחרות לא רצו שכל מי שמצונן יכנס לפאניקה ויבקש בדיקה, אולם מי שנמצא חיובי לאחר צינון קשה (וחולשה) יכול לספור את ימי הבידוד וכו' מתחילת הצינון (לא בארץ, אבל יש רופאים בארץ שרושמים את זה כתסמין ומחשיבים את תחילת הספירה מאז).
מנסיון ולא סתם להפחיד
אם זה כל התסמינים, אז גם אם זה אכן "קורונה!!!!" זה לא סיבה לפחד בעז"ה.
כדאי להוסיף גם "מנסיון, ולא סתם להרגיע"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה