עזרה דחוף!! עיצה להורדת כתמי עובש

ענינית

משתמש פעיל
יש לי מפות אורגנזה לארועים ובארוע האחרון נשפך שתיה ופירות על המפה. מאחר ולקח זמן עד שכיבסתי נוצרו נקודות עובש שלא ירדו עם אוקסיג'ן בכביסה.
אשמח לקבל עצות כיצד ניתן להסיר את הכתמים

ציטא

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא בדקתי על בגדים אבל יש סנו מסיר עובש קיים גם בעוד חברות לי זה עזר להסרת עובש במקלחת

נעליים

משתמש מקצוען
יש לי מפות אורגנזה לארועים ובארוע האחרון נשפך שתיה ופירות על המפה. מאחר ולקח זמן עד שכיבסתי נוצרו נקודות עובש שלא ירדו עם אוקסיג'ן בכביסה.
אשמח לקבל עצות כיצד ניתן להסיר את הכתמים
אנטי קאלק!
אבל לבדוק לפני זה באיזה פינה...

שוקולד תות 143

משתמש פעיל
להניח בשמש?
על כתמים אחרים עובד מעולה
אולי גם על עובש?
לי זה גם קרה פעם על סינר כיבסתי עם אוקסיג'ן ולא ירד...
בסוף העפתי לפח

edemar

משתמש מקצוען
הוצאתי מאיזה אתר באינטרנט

במידה ומדובר בשטיח מבד טבעי ניקוי עובש עם חומץ לבן היא בחירה טובה יותר. הדילול הוא 2 כוסות מים וכוס חומץ – לשפוך מעט על האזור, לחכות כ5 דקות ולנגב ולייבש. במידה ויש ברשותכם בבית חומר לניקוי שטיחים ביתי, זה יכול לעזור אם החומר מכיל מרכיבים לפירוק חיידקים ולחיטוי. השתמשו בו לפי ההוראות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה