דרוש מידע דחוף: מצלמה דיגטלית - המלצות

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אשמח להמלצות על מצלמה דיגטלית מומלץ בטווח שבין 1000= 1800 לשימוש ביתי.

@qwerty

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל סדרת הsx 720, 730 הם מצלמות מאד טובות וממומלצות.
קנון היא הטובה ביותר במצלמות ביתייות (המצלמות לעיל הם חצי מקצועיות) ויותר מהמצלמות האלה זה כבר מצלמות מקצועיות כבדות ושמנות.
ממליצה מאד על 730. יש לי אותה כמעט שנה ואני מרוצה מאד.

RACHCO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי G9 של קנון, מרוצה מאוד
מצלמה קומפקטית ונוחה.
תמונות מאוד חדות.

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המצלמות של קנון הם טובות בסדר עולה לפי המספרים 740 הכי טוב 730 קצת פחות למרות שלא יודע כמה תחליטו להשקיע עוד בערך 400 ש''ח בשביל זה יש לו יותר איכות בוידאו ועוד דברים באיכיות וכדומה
G9 הוא גם מצויין אבל הוא עם מסך מגע שיש הרבה שמפחדים לגעת בו כי מגע יכול יותר להיהרס
החנות המומלצת שלי היא UNR שנמצא ברחוב אלישע (לא יידע מספר) בבני ברק החנות של האברכים היא ניקראת והיא מומלצת לכל המכשירי חשמל כולל תנורים מקרוגלים וכדומה מומלץ והכי זול (אני לא מקבל תמלוגים)

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם אתם מחפשים משהו מקצועי באמת של צלמים- יש פה מישהו שפרסם שהוא מוכר קנון 70D ב-1900 שח, אבל העדשה תעלה עוד 250 שח.

מירי צי

משתמש רשום
מקפיצה
אני חייבת המלצה למצלמה קומפקטית (חשוב מאד!!! אחרת מסורבל לצלם) עם תמונות חדות וברורות גם לאחת שלא יודעת להפעיל תוכניות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה