דרוש מידע דחוף!!! מישהו יודע אולי איך רושמים כולל חדש במשרד הדתות?

בנו של הקב"ה

משתמש צעיר
כיום התנאים שלהם הזויים שבד"כ לא שייך ו\או לא שווה לפתוח לבד אלא להפוך לסניף של הגדולים [שזה כמובן כרוך בחסרונות אחרים...תרתי משמע ...]
למשל יש מספר מינימום של אברכים שזה אולי אתה עובר אבל העיקר שצריך הוכחות ששנתיים קודם הפעלת את הכולל ושילמת מכספך ללא תמיכת הדתות ושהאברכים לא היו רשומים במקום אחר ועוד כמה תנאים הזויים
כשאני ביררתי אצל המומחים בענין [לא אינטרסנטים] המסקנה היתה שבשלב הזה עד שיצליחו לשנות את החוק מציאותי רק דרך אחרים ואולי אם יש לך גם ישיג זה קצת יותר קל
כמובן אינני רוצה לייאש ותמשיך לברר

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
כיום התנאים שלהם הזויים שבד"כ לא שייך ו\או לא שווה לפתוח לבד אלא להפוך לסניף של הגדולים [שזה כמובן כרוך בחסרונות אחרים...תרתי משמע ...]
למשל יש מספר מינימום של אברכים שזה אולי אתה עובר אבל העיקר שצריך הוכחות ששנתיים קודם הפעלת את הכולל ושילמת מכספך ללא תמיכת הדתות ושהאברכים לא היו רשומים במקום אחר ועוד כמה תנאים הזויים
כשאני ביררתי אצל המומחים בענין [לא אינטרסנטים] המסקנה היתה שבשלב הזה עד שיצליחו לשנות את החוק מציאותי רק דרך אחרים ואולי אם יש לך גם ישיג זה קצת יותר קל
כמובן אינני רוצה לייאש ותמשיך לברר
תודה רבה על הפירוט הנפלא!!!
היכן אני יכול לברר את זה? והאם יש עסקנים המטפלים בנושא?

בנו של הקב"ה

משתמש צעיר
תודה רבה על הפירוט הנפלא!!!
היכן אני יכול לברר את זה? והאם יש עסקנים המטפלים בנושא?
כאלה שמסנפים יש הרבה
אבל אלה שעומדים בחזית ועד כמה שזכור לי נלחמו הרבה לשנות את החוק זה איגוד מנהלי הישיבות והמוסדות של הרב שלמה ברילנט והרב אברהם פרידמן שעוזרים למוסדות בהמון נושאים בחפץ לב לא רגיל

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
כאלה שמסנפים יש הרבה
אבל אלה שעומדים בחזית ועד כמה שזכור לי נלחמו הרבה לשנות את החוק זה איגוד מנהלי הישיבות והמוסדות של הרב שלמה ברילנט והרב אברהם פרידמן שעוזרים למוסדות בהמון נושאים בחפץ לב לא רגיל
א. האם אתה מכיר כוללים בבית שמש שמסכימים לסנף עוד כוללים?
ב. מה הפרטים שלהם ? איך אני יכול לדבר איתם?
ג. כמה זה היום משרד הדתות לחצי יום וליום שלם והאם זה הולך לעלות עוד בעידן הקרוב?

בנו של הקב"ה

משתמש צעיר
כדאי שתתייעץ עם האיגוד הנל
כמדומני שהרב ברילנט הוא מבית שמש ומכיר את השטח
כמו"כ בלי כל קשר יש מישהו שהרבה פעמים מפרסם ביתד ביום שלישי בעמוד ראשון שהוא מסנף אבל כנל יש לזה חסרונות
הטלפון של האיגוד 035785349 בפרטי אפשר למסור לך מייל
היום התקציב ממש פעוט
זה אכן הי'ה מאוד קרוב לשינוי גדול לפי השמועות אבל עם מהמורות הפוליטיקה כרגע זה התרחק אולי הנל יוכלו לעדכן אותך

בנו של הקב"ה

משתמש צעיר
להזכירכם עכשיו מצב קורונה, ב1/5 לא היה רישום.
וכך ככל הנראה גם ב1/11 לא יהיה למרות שברגיל יש.
יכול להיות מאוד שאתה צודק אבל אל תייאש אותו כ"כ מהר
כי תלוי מאוד מה יהי'ה דרגת חומרת הסגר בתחילת החורף
ב1.5 הי'ה סגר מוחלט וזה הי'ה בדיחה לרשום אברכים שבבית
אבל אם יהי'ה סגר נושם שיתיר פתיחת כוללים זה אחרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה