דחוף למי שמבין בפלאפונים

• פותח הנושא 161
  • פורסם בתאריך

161

משתמש צעיר
יש לי פלאפון סמסונג יאנג 1 כשר, וניסו לעשות בו יותר מידי פעמים את הסיסמא אז הוא נתקע על קוד PIN וני לא זוכרת מה הקוד שלי,
מה עושים

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
יש לי פלאפון סמסונג יאנג 1 כשר, וניסו לעשות בו יותר מידי פעמים את הסיסמא אז הוא נתקע על קוד PIN וני לא זוכרת מה הקוד שלי,
מה עושים

הוא היה נעול בקוד כבר לפני זה ומישהו ניסה באופן שגוי? או ששיחקו בו סתם ואז הוא דרש קוד?

5574

משתמש פעיל
אם יש לכם את הכרטיס מגנטי של הסים יש מקום שניתן לגרד ורשום שם את הקוד PIN
בכל אופן אם לא החברה בה אתם מנויים תעשה את זה בשניות- מנסיוןןן

161

משתמש צעיר
בנוסף אשמח לעזרה לפלאפון חדש...
יש לי פלאפון כשר היום, והייתי רוצה להשאיר את המספר אבל פלאפון עם SMS בלבד...- פלאפון טיפש בלי אופציה לוצאפ ולאליקציות... יש למשהו ידע על זה, אם אפשרי בכלל? ואפשרות להמליץ לי על פלאפון?

חיה איטה

משתמש מקצוען
אם יש למשהו עוד דרך לעזור לי לפני שאקנה פלאפון חדש?
כי סלקום אמרו שזה לא קשור אליהם... זה קשור לפלאפון עצמו.... ורק לפרמט מחדש, אבל הפלאפון שלי ישן אז אין לו אופציה לפרמט....
מקפיצה שוב -גם לי נחסם הפלאפון בעקבות נסיונות פתיחה שגויים
למישהו יש איך לעזור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה