דרוש מתכון דחוף! כנפי הודו חסרי תועלת???

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
מישהו קנה לי כנפי הודו במקום כנפי עוף למרק. ניסיתי להכין את המרק עם כנף אחת, ולא התלהבתי על הטעם.
נשארו לי עוד 3 כנפיים ענקיות, אנחנו זו"צ ועוברים דירה עוד חודש (צריך לרוקן את המקפיא)
יש למישהי המלצה על איך לאפות\לבשל אותם בצורה שתהיה אכילה?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
חפיף/מהיר
תכניסי לתנור עם רוטב צ'ילי מבקבוק
30/40 דקות 180 מעלות
אם תוסיפי מסביב פרוסות תפו'א יהיה לך מנה עיקרית

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יכולה רק לומר שאני ממש אוהבת את הטעם המעודן והצלול של ההודו,
נטול כמויות שומן עוף...
להוסיף מלח או אבקת מרק משפר בהחלט
ולבשל הרבה זמן (כשעתיים)

אסתיס

משתמש מקצוען
תקצצי הרבה בצל וגזר רפדי את הסיר, מעל הניחי את הכנפיים, תיבול כרצונך, בשלי שעתיים שלוש על אש נמוכה-מעדן!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
כנפיים של נקבה בד"כ משובח יותר

כי האדם עץ השדה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכינה המון לארוחת צהריים-
מערבבת רוטב סויה וקטשוב בכמויות שוות
מוסיפה קצת סוכר או סוכר חום
מוסיפה קצת מים
ומכניסה לתנור עם הכנפיים בתבנית ח"פ סגורה היטב עם נייר כסף (אחרת זה משפריץ ומלכלך את התנור...)
לשעה ורבע-וחצי על חם הכי גבוה.

אפשר גם את אותו הדבר בסיר, עם בצל חתוך מתחת (כדי שלא יכרך הבשר עצמו) ולבשל 3 שעות פלוס/מינוס...

יאמי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה