דחוף!! הוצאת רצועה בMP3

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ב"ה ילדתי לפני חודש וחצי (ככה שאני לא מפוקסת לגמרי עדיין) ואחד המחליפים שלי כנראה שינה את ההגדרות בEXPORT של הקיובייס, אני צריכה להוציא סקיצות והכל יוצא לי כבד מאד בערך פי 2 ממה שהיה תמיד, זה מוגדר על MP3 אבל זה לא עולה לג'ימייל מרוב הכובד. מישהו יודע על כמה אמור להיות מוגדרת האיכות של הרצועה (מה הגודל הסטנדרטי לMP3) מצורפת תמונה, כי אולי זה לא נובע מהבעיה הזו...

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 13 · צפיות: 7

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה!!! הייתי בטוחה שזאת הבעיה- רק לא זכרתי על כמה צריך להיות מוגדר...
לגבי המנוחה- זה חלק מהמנוחה שלי - אני לא "עובדת" אבל מידי פעם אני חייבת לפתוח איזה פרויקט בשביל "לנקות" את הראש קצת... מה לעשות שמתמכרים לזה??? נדמה לי שאנשי סאונד ומוסיקאים מכורים לעבודה!!!

אלישר

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הזדמנות לקפוץ על הנושא---
למה לא הולך לי לייצא רצועת mp3?
זה נותן את החלון הבא:
צפה בקובץ המצורף 313226
ולכן האילוץ הוא לסגור wave file, וכמובן במייל הוא לא עובר, ויש לכווצו קודם ואז האיכות- :rolleyes: ....

קבצים מצורפים

• לכידת מסך.pdf
    KB 50.4 · צפיות: 5

אלישר

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
גם אצלי בגרסה של 5- ייצוא רצועת mp3 עשה מלאכתו נאמנה. אבל שדרגתי לקיובייס 7, ולאחר כ-10 פעולות ייצוא- נסגרה הבסטה משום מה...

אלפא ביתא

משתמש צעיר
תוכנה לא מקורית, אה? זה לא ינחם אותך, אבל הגירסאות הפרוצות של 7 עושות הרבה צרות. אולי אפילו שווה לך לחזור ל-5...

אלישר

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
יש לך מושג אם תוכנת ההמרה "פורמט פקטורי" מייצאת קבצים איכותיים כמו ייצוא ישיר מתוך הקיובייס?

אלפא ביתא

משתמש צעיר
יחסית לתכנות אחרות, נראה לי שהיא מיצאת איכותי.
כשאני עבדתי על קיובייס 3 (שם האיכות של האם פי היתה מזעזעת), הייתי ממירה לאמפי 3 בתוכנת וויבלאב. אמנם קצת יותר ארוך מפורמט פקטורי, אבל נראה לי יותר איכותי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה