דחוף באמצע עבודת גרפיקה הכונן חיצוני לא נפתח מה עושים

• פותח הנושא odel
  • פורסם בתאריך

odel

משתמש רשום
אנא עזרו לי אני באמצע עבודה בגרפיקה וכל החומר ועוד חומר חשוב ביותר נמצא על כונן חיצוני של טושיבה 500 ג'יגה
הוא מזהה את הכונן נדלקת נורה אבל לא נותן לי לפתוח יש הודעה שמבקשת אתחול הכונן ואיני רוצה לאתחל כדי שלא ימחק לי החומר מה אני יכולה לעשות
תודה מראש תזכו למצוות

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מידיעה! טכנאים על כזה דבר לוקחים הון תועפות, וללא התחייבות כלל אם הם מצליחים להציל את כל המידע השמור בכונן, ובהרבה מהפעמים חלק גדול מהכונן נמחק, וחבל..

מנסיון גדול שיש לי אני יתן לך טלפון של טכנאי אמין מקצועי ברמות על, אין כזה דבר שנמחק איזשהו קובץ, הכל הכל נשמר, ובמחירים השווים לכל נפש.

0527146717

בשבילך, תפני אליו.

בהצלחה רבה.

pc com

משתמש רשום
הדבר הזה, שמשחזרים והכל מגיע בחזרה, זה דבר שמזל, אף אחד לא יכול להבטיח ב100 אחוז, (משנה באיזה אופן החומר נאבד)

אתם יכולים לפנות עלי 0527145051

odel

משתמש רשום
תודה למגיבים. המספר של הטכנאי מאיזה איזור בארץ?
אין פתרון שאני יכולה לבד בבית לנסות? חייב טכנאי?

pc com

משתמש רשום
נכתב ע"י odel;832827:

תכתוב באיזה איזור אתה?

אני מהמרכז (אלעד)

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pc com;832825:
הדבר הזה, שמשחזרים והכל מגיע בחזרה, זה דבר שמזל, אף אחד לא יכול להבטיח ב100 אחוז, (משנה באיזה אופן החומר נאבד)

אתם יכולים לפנות עלי 0527145051

ואם אני יאמר לך שיש מומחים כאלו שיכולים להבטיח שהכל הכל יחזור?
תפנה אליו דבר איתו..

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י odel;832827:

הטכנאי שהבאתי נמצא בב"ב.

בהצלחה.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רמה פלוס;832908:
ואם אני יאמר לך שיש מומחים כאלו שיכולים להבטיח שהכל הכל יחזור?
תפנה אליו דבר איתו..

רמה, תרגיע, זה ממש לא מקצועי לומר ולא בטוח הוגן לכתוב כך באופן גורף, צריך לבדק כל מקרה לגופו, יש מקרים שקל לשחזר ויש שזה מורכב או לא בטוח לגמרי, ומילים אלו שמעתי מהטכנאי שנתת את הפרטים שלו!
אני עברתי סרט שלם על שחזור כונן וחקרתי את הנושא ואין בזה כללים, העיקר סיעתא דשמיא!

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י start;833466:
רמה, תרגיע, זה ממש לא מקצועי לומר ולא בטוח הוגן לכתוב כך באופן גורף, צריך לבדק כל מקרה לגופו, יש מקרים שקל לשחזר ויש שזה מורכב או לא בטוח לגמרי, ומילים אלו שמעתי מהטכנאי שנתת את הפרטים שלו!
אני עברתי סרט שלם על שחזור כונן וחקרתי את הנושא ואין בזה כללים, העיקר סיעתא דשמיא!

אין לי כוח לפתוח ויכוח,
אבל לא אמרתי שהכל קל או ללא כל בעיה,,
סך הכל אמרתי שרוב הטכנאים לא נותנים אחריות ובהרבה מן המקרים לא כל החומר משוחזר בו בזמן שהם לוקחים הון תועפות על העבודה הזו שבקושי צלחה..
בשונה ממנו, שהוא מתחשב בנתון הזה.. זה הכל.

וכמובן שאין חולק שהכל תלוי באופן מוחלט בסייעתא דשמיא, ח"ו לחשוב לרגע שבתגובתי לעיל התכוונתי לסתור נתון זה, ה' ישמור..

המשך חופשה נעימה.

נח

משתמש רשום
נכתב ע"י pc com;834082:
כל מילה כאן מיותרת

בכל זאת יש לי מה להוסיף

במקרה שהדיסק מזוהה על ידי המחשב, המצב טוב יותר, החומר כולו יכול לחזור, ובמקרה שבוצעה מחיקה יחזור כמעט הכל, ולפעמים גם הכל. גם אם בוצע פרמוט לא תמיד החומר אבוד.

הדיסק שמבקש אתחול, מן הסתם זו תקלה במערכת הקבצים, שניתן להתגבר עליה.

זה נכון שחברות השחזור לוקחות על כך הון, זה מהעדר תחרות, כמו כל דבר במשק, לכן מחיר הטכנאים זול בהרבה ומגיע ל1/4 או 1/5 ממחיר חברות השחזור.

pc com

משתמש רשום
נכתב ע"י נח;834157:
בכל זאת יש לי מה להוסיף

במקרה שהדיסק מזוהה על ידי המחשב, המצב טוב יותר, החומר כולו יכול לחזור, ובמקרה שבוצעה מחיקה יחזור כמעט הכל, ולפעמים גם הכל. גם אם בוצע פרמוט לא תמיד החומר אבוד.

הדיסק שמבקש אתחול, מן הסתם זו תקלה במערכת הקבצים, שניתן להתגבר עליה.

זה נכון שחברות השחזור לוקחות על כך הון, זה מהעדר תחרות, כמו כל דבר במשק, לכן מחיר הטכנאים זול בהרבה ומגיע ל1/4 או 1/5 ממחיר חברות השחזור.

ממליץ חם על "נח" משחזר טוב מאד
יש אפשרות לשלוח גם עליו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה