דרוש מידע דחוף!!! איך מייבשים פלאפון שנפל למים?

גלינג

משתמש סופר מקצוען
אגב, בקשר לאורז במלחייה, יש מצב שהרעיון הוא לא שגרגרי האורז יספחו את הלחות, אלא שגרגרי האורז הקשיחים, תוך כדי נענוע המלחייה, יפרקו את גושי המלח שנוצרו במלחייה בעקבות הלחות.
הבעיה במליחה שהכל ניהיה דביק כזה ולא גושים יבשים.
תעשה גיגול על אורז סופח נוזלים ותגלה כי כל האתרים המובילים (כולל זה הרשמי של חברת פלאפון) ממליצים על השיטה הזו...

נחוץ

משתמש צעיר
ש הנוהגים להוסיף למלח השולחן גרגירי אורז יבשים, כדי למנוע הדבקות של גרגרי המלח לאחר שספחו לחות ובכדי להסיר את הגרגירים הלחים מצידי המלחייה.
(וקיפדיה)
אתה יכול לערוך ניסוי על מוצרים אחרים ולעדכן אותם בתוצאות :)
שבוע טוב..
בקשר לאורז במלחייה, יש מצב שהרעיון הוא לא שגרגרי האורז יספחו את הלחות, אלא שגרגרי האורז הקשיחים, תוך כדי נענוע המלחייה, יפרקו את גושי המלח שנוצרו במלחייה בעקבות הלחות.

נחוץ

משתמש צעיר
ואם אנחנו כבר מחפשים משהו שסופג לחות, לא עדיף לעטוף את הטלפון במגבת? הרי ברור שמגבת סופגת נוזלים יותר מאשר אורז. לא?

מוגז כדין

משתמש צעיר
כדאי לפני כן להשים סמוך למזגן על חום/מפזר חום לאיזה חצי שעה.
באורז זה צריך ליהות כמה ימים עד שבוע.
וכמובן זה יכול לעזור רק לשהייה קצרה במים!!
לפי הידוע לי מקור חום יכול לעשות נזק בלתי הפיך.
אורז רק עוזר. אין סכנה לנזק.
(מנסיון שלי אחרי טבילה של מכשיר אלקטרוני בשווי 2000 ומירוץ מעבדות מקיף גוש דן...)

לחיל אומר

משתמש מקצוען
אחרי המון פלאפונים שנרטבו לי הדבר שהכי עוזר זה לשים אותו במייבש למשך כעשר דקות בלי הבטריה והסים.
מניסיון אין בזה בעיה וזה לא הורס את הפלאפון

זאב בודד

משתמש חדש
אני ממליץ לכל מי שקורה לו דברים כאלו בעיקר לנשים שלא שמים את הפלאפון בכיס
ושוטפות איתו כלים ואמבטיות
לשלם פעם אחת קצת יקר ולקנות V22 עולה אצלי 550 ש"ח
או K35 שכרגע אין לי במלאי יגיע עוד שבוע.
מה יש לך להמליץ היום על מכשירים טובים ועמידים למים?

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
לפרק את הסוללה לייבש עם פן בסבלנות בערך 20 דקות לא מדי קרוב מכל הכיווונים עד שאין אדים על המסך

מניסיון הציל לי 2 פלאפונים אחרי צלילה למים ועבדו מציון גם לאחר זמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה