דחוף. איך אתם בודקים את השוכר הפוטנציאלי שלכם?

למה מה קרה?

משתמש פעיל
כפי שעוד כתבו אני ממליץ על דיפרנט,
בגדול ההבדל בין וי צ'ק לדיפרנט זה מה מכסה הביטוח שזה תכלס הדבר שהכי מעניין אותנו, שדיפרנט מכסה הרבה יותר מאשר וי צ'ק.
עוד הבדלים: וי צ'ק חופרים ת'שכל לשוכרים פוטנציאליים ברמה שכבר לא נעים לך לבקש מהם מסמכים וכו'. לעומת זאת דיפרנט חופרים לך עד שאתה עושה את הביטוח שלהם.
ב"ה אין לי ניסיון איך הם בגבייה בפועל, אבל לענ"ד כששוכר יודע שעושים עליו ברור וביטוח אוטומטי הוא עושה פחות בעיות עם התשלומים.
בכל מקרה פרנסה היא אך ורק מן השמים, אז תתפללו ע"ז.

אריק 7474

משתמש חדש
דחוף לי ממש, למי יש ניסיון עם ויצ'ק בגביית תשלום מדיירים? הם שלחו יפוי כוח די מפחיד... לא סגור לי שאני רוצה לייפות את כוחם עד כדי כך. למי יש ניסיון עם הישרות והאמינות שלהם??

למה מה קרה?

משתמש פעיל
דחוף לי ממש, למי יש ניסיון עם ויצ'ק בגביית תשלום מדיירים? הם שלחו יפוי כוח די מפחיד... לא סגור לי שאני רוצה לייפות את כוחם עד כדי כך. למי יש ניסיון עם הישרות והאמינות שלהם??
בדיוק בגלל זה כולם עד עכשיו ממליצים על דיפרנט....
תעדכן אותנו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה