קורונה דחוףףף למישהו יש קשרים במד''א?

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ממש דחוף
אישה שכבר כמה ימים עם התסמינים ופשוט
לא באים לבדוק אותה, אין להם רכב ואין שום מונית שמוכנה לקחת אותה.
ובית צפוף והרבה ילדים
היא מבני ברק

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בעיה מוכרת
לא הראשונה להתלונן

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכירה מישהי ששכבה במיטה 5 ימים עם כל התסמינים ואף אחד לא בא. ועד שבאו, היא התגלתה כחיובית..
כולם קורסים היום. רק הקב"ה יכול [כמו תמיד] להציל אותנו. פשוט לסמוך רק עליו.

אין לנו על מי להשען אלא על אבינו שבשמים!

אגב, @אלי7 א תנסה להתקשר למד"א ותלשין על כך שהיא איננה מוכנה להכנס לבידוד, ותוך רגע הם בטח יגיעו..

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה לא עוזר.
משפחה אחת עם ילד סרבן שהיה צריך להשיאר בבידוד, התקשרה לדווח עליו שהוא מפר בידוד (בהוראת רב)
ואפחד לא בא!!

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ניסת "למצוא" מגע עם חולה מאומת? הבנתי שרק זה עוזר...:(

noas

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מוזר מאוד!!
תתקשרו שוב למד"א
יש הוראות לבדוק אנשים גם בלי קשר לחולה מאומת
אני מכירה אנשים שקיבלו בדיקה גם בלי תסמינים
אז תתקשרו שוב 101
ויש גם אנבולנסים שלוקחים לעמדות בדיקה!!
תתעקשו.

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
העריה מתנערת
שמעתי את הרמקולים האלה גם אני.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אפשר לשאול
למה לפני 3 שבועות שאמרו להשאר בבית
כולם בב המשיכו שיגרה???
אני באמת שואלת בתמימות
אני לא בני ברקית
אני מהיום הראשון שבטלו תגנים לא יצאתי מהבית!!!!קניות רק בעלי
למה צריך לקראת דברים כדי להבין?????

פטיפורית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
התקשרתי למד"א, היה שאלון והקשתי על כל השאלות ואז אמרו שיעבירו לנציג להמשך טיפול ואחרי כמה דקות - ניתקו !!
בעלי התקשר שוב, ענה לו נציג, תישאל וחקר, אמר שהוא מעביר אותו לזימון תורים, חיכה על הקו בערך 20 דק' - ניתקו !!
התקשר שוב, ענה לו נציג, הוא אמר שכבר תוחקר והועבר וכו' וניתקו לו, הנציג אמר לו: עכשיו אני מחכה איתך על הקו...
מקומו בתור עלה וירד, שביעי, שני, ארבע עשרה וכו' עד ששוב - התנתק.
ואז חבר אמר לנו שאין צורך לחכות לזימון תור שלהם, אפשר פשוט להגיע למתחם היבדק וסע של בני ברק ברח' לח"י. (כמובן שזה רק לבעלי רכבים...)
הגענו לשם - הכל פנוי, ריק. השומר בכניסה שואל - מבני ברק? לבדיקת קורונה? סע !!!
הגשנו תעודת זהות, בדקו, אמרו שלא רואים אותנו רשומים בתור, אז לא נורא יבדקו אותנו בתור לא רשומים... (כנראה זה אפשרי...! ) בסוף מצאו את הפרטים שלנו שכן היו רשומים...
זהו, ממשיכים לנסוע, נבדקים וחוזרים הביתה.
אמנם לאלו שבלי רכבים - זה לא יעזור.
אבל לפחות אם בעלי הרכבים ידעו שיש אופציה כזו בקלות - זה ממילא יוריד מהעומס על מד"א שמגיעים לבתים לבדוק.
מקווה שהועלתי.
רפואה שלימה ובריאות לכולם !!!

רמיזא

משתמש מקצוען
שימו לב

הקטסטרופה הבריאותית בעיר בני ברק העסיקה היום (חמישי) את הוועדה לענייני קורונה שערכה דיון בנושא בכנסת. מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, פרופ' רן סער, העניק הערכה מפחידה.
לדבריו, "מכבי מטפלת במחצית מתושבי בני ברק ולפי אינדיקציות שונות כ-38% מתושבי בני ברק חולים, שזה 75 אלף איש"

"אני קורא מפה לכל הגורמים האחראיים להציב משטרה שם לקראת ערב הפסח. אחרת המצב שם ילך ויורע. בני ברק היא עיר עם אחוז אוכלוסייה מבוגרת אחר, נמצא את עצמנו עם הרבה מאוד מתים בבני ברק אם לא ניערך".

יו"ר הוועדה, ח"כ עופר שלח אמר בתגובה כי "לפי עדות קופות החולים הציבור החרדי נרתע מלעבור בדיקות לפני פסח, וההחלטות לגביו בדרג הממשלתי לוקות בחסר ומושפעות משיקולים פוליטיים. ראש הממשלה חייב להתנער מכל שיקול זר ולפעול מיידית, באופן מאסיבי וממוקד, לטיפול בבני ברק".

השמצות לשם השמצות של ח"כ שונא חרדים.

y t

משתמש פעיל
שימו לב

הקטסטרופה הבריאותית בעיר בני ברק העסיקה היום (חמישי) את הוועדה לענייני קורונה שערכה דיון בנושא בכנסת. מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, פרופ' רן סער, העניק הערכה מפחידה.
לדבריו, "מכבי מטפלת במחצית מתושבי בני ברק ולפי אינדיקציות שונות כ-38% מתושבי בני ברק חולים, שזה 75 אלף איש"

"אני קורא מפה לכל הגורמים האחראיים להציב משטרה שם לקראת ערב הפסח. אחרת המצב שם ילך ויורע. בני ברק היא עיר עם אחוז אוכלוסייה מבוגרת אחר, נמצא את עצמנו עם הרבה מאוד מתים בבני ברק אם לא ניערך".

יו"ר הוועדה, ח"כ עופר שלח אמר בתגובה כי "לפי עדות קופות החולים הציבור החרדי נרתע מלעבור בדיקות לפני פסח, וההחלטות לגביו בדרג הממשלתי לוקות בחסר ומושפעות משיקולים פוליטיים. ראש הממשלה חייב להתנער מכל שיקול זר ולפעול מיידית, באופן מאסיבי וממוקד, לטיפול בבני ברק".

השמצות לשם השמצות של ח"כ שונא חרדים.
ממש מחמם את הלב
איך שעופר שלח דואג לתושבי בני ברק
שיטפלו בהם בהקדם...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
@אלי7 א
איזה קופת חולים?
הרגע קיבלתי טלפון מקופח מכבי שהקימו מקום לבדיקות מי שלא מרגיש טוב ותסמינים שיתקשר לרופא משפחה ויבוא לעשות בדיקות
אולי תנסו דרך שם

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
אפשר לשאול
למה לפני 3 שבועות שאמרו להשאר בבית
כולם בב המשיכו שיגרה???
אני באמת שואלת בתמימות
אני לא בני ברקית
אני מהיום הראשון שבטלו תגנים לא יצאתי מהבית!!!!קניות רק בעלי
למה צריך לקראת דברים כדי להבין?????
אני בני ברקית וגם אני ומשפחתי נשארנו בבית שלושה שבועות. וכך כל מי שאני מכירה.
חבל שאת מאמינה למשמיצים.
רוב מי שנדבק -עשה זאת בתמימות באירועי הפורים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה