עזרה דחוףףףף, עזרה, סופרגז, חוצפה שאין כדוגמתה

מצב
הנושא נעול.

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפני שבועיים ילדתי,
לא היינו בבית שלושה ימים,
חזרתי ראיתי על הדלת מודעה על ניתוק גז, עקב בדיקת תקינות שגרתית, שלא יכלה להתבצע.
התקשרתי לטכנאי, בקשתי שיגיע,
אמר שיבוא למחרת.
כמובן שלא הופיע למחרת.

כעת שבועיים אחרי המקרה,
אני נמצאת עם כל הילדים באמצע הרחוב.
הוא מתקשר, גב', אני בדלת, אם את לא מופיעה כאן תוך שלוש דקות אני מנתק.
יקח לי עשר דקות להגיע, וחבל שלא תאמת אמרתי לו,
עשר דקות זה המון זמן.
אני מנתק.

אני חוזרת, ואכן הוא ניתק את הגז,
לא בגלל אי תשלום, אלא בדיקת ביקורת.
השכנים ששמעו את הסיפור בהלם, לא בקרו אצלם ולא בקשו מהם בדיקה כזו לפחות שנתיים.

דחוף, מה עלי לעשות????

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
התקשרת קודם כל לחברה לקבל הסברים?
אם אין בזה סכנה אמתית, כדאי שתסתכלו בארון של הגז איך הם עשו את הניתוק, לעתים זה מאד פשוט להחזיר.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
תגידי שאת עוברת לחברה אחרת. ובאמת תעשי כך.
תוך עשר דקות יש לך גז.

חני

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י הגפן;1365976:
התקשרת קודם כל לחברה לקבל הסברים?
אם אין בזה סכנה אמתית, כדאי שתסתכלו בארון של הגז איך הם עשו את הניתוק, לעתים זה מאד פשוט להחזיר.

התקשרתי מיד, כמובן שאין מענה רק בימים ושעות מסוימים.
ניסנו לחבר לבד, וזה כנראה משהו יותר מורכב מאשר ניתוק פשוט.

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מאיזו עיר אתם?

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אין לכם באזור עסקן נגיש?
נכנסת לאתר האינטרנט של החברה?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי זה קרה עם החברה הזאת והם היו נורא עקשניים. עכשיו את צריכה גם לשלם על החיבור של הגז. תעברי לבשל בחשמל...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
כשלי עשו כך, פשוט עברתי לגז פרטי, מאז אני משלמת הרבה יותר בזול :)
אבל אני גרה בבנין ישן שיש למטה מיכלים, ולא צובר גז.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
א. כדאי לבדוק בד"כ הם רק סוגרים את הברז, אז פשוט פותחים ובא לציון גואל.
ב. גם אם הם מנתקים הם בסה"כ שמים מחסום (כמין כיפה על המחבר) שניתן להסרה בקלות למי שבעניין רק שאני לא יודע אם זה חוקי.
ג. גם אצלי עשו ביקורת וה"פרופסור" מנה בפני את כל הליקויים החמורים שיש אצלי בגז, העמדתי פני נחרד ושאלתי כמה עולה התיקון והוא אמר לי "שטויות אני עושה לך את זה פרטי ב-200 ש"ח", אמרתי לו שאני רוצה להזמין טכנאי פרטי כי אני נורא נורא מפחד, טוב, מילא דו"ח ואמר שיבוא בעוד שבוע לראות אם תוקן, ומה נראה לכם עד היום הוא לא חזר, והגז זורם ללא הפרעה...

A052

משתמש סופר מקצוען
א. כדאי לבדוק בד"כ הם רק סוגרים את הברז, אז פשוט פותחים ובא לציון גואל.
ב. גם אם הם מנתקים הם בסה"כ שמים מחסום (כמין כיפה על המחבר) שניתן להסרה בקלות למי שבעניין רק שאני לא יודע אם זה חוקי.
ג. גם אצלי עשו ביקורת וה"פרופסור" מנה בפני את כל הליקויים החמורים שיש אצלי בגז, העמדתי פני נחרד ושאלתי כמה עולה התיקון והוא אמר לי "שטויות אני עושה לך את זה פרטי ב-200 ש"ח", אמרתי לו שאני רוצה להזמין טכנאי פרטי כי אני נורא נורא מפחד, טוב, מילא דו"ח ואמר שיבוא בעוד שבוע לראות אם תוקן, ומה נראה לכם עד היום הוא לא חזר, והגז זורם ללא הפרעה...
1. היות והחברה אחראית על החיבור לגז, לא מומלץ לנסות לחבר משהו שנותק אא"כ יודעים בוודאות שהטכנאי לא יגיע שוב וכדו'. כי זה אכן לא חוקי, וגם רשמית הצנרת שייכת לחברת הגז.

2. לגבי בעיות טכניות כאלו ואחרות, בדר"כ זה צריך להיות על חשבון החברה היות היא אישרה את החיבור עד היום, אז אם יש בעיה זו בעיה שלה.כמובן שאם יש ח"ו חור בצנרת וכדו' זה לא משהו שקשור לחברה, ומדובר רק על מיקום בעייתי וכדו'.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
זה לא חוצפה של החברה זה חוצפה של הטכנאי, אתם צריכים להתקשר לחברה ולספר להם על הזילזול של הטכנאי, ושאתם דורשים על אתר לשלוח טכנאי ולאיים שאם לא אז תפנו ל.. ול..

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
זה לא חוצפה של החברה זה חוצפה של הטכנאי, אתם צריכים להתקשר לחברה ולספר להם על הזילזול של הטכנאי, ושאתם דורשים על אתר לשלוח טכנאי ולאיים שאם לא אז תפנו ל.. ול..
שימו לב שהמקרה קרה לפני יותר מארבע שנים...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה