דרוש מידע דחוף! מחפשת ישיבה גדולה לבן שלי

מצב
הנושא נעול.

מויסי

משתמש מקצוען
נראה שהדברים יצאו מהקשרם הביקוש היה לבחור עם סגנון מסוים ירא שמיים ולומד טוב ב"ה אז נא לתת הצאות מתאימות
זה בדיוק מה שכתבתי אמש שאין דבר כזה בחור טוב שלומד טוב וכל הקושי שלו זה מעט קשב וריכוז ובכל זאת ההורים מחפשים לו סגנון ישיבה מסויים. ברור שיש כאן עוד דברים עמוקים יותר אלא שאנחנו כהורים מאד מתקשים לראות את החסרונות אלא רק את המעלות!!!

מויסי

משתמש מקצוען
אני רוצה לשמוע על ישיבה טיפולית אחת - עם יראת שמים חזקה בלי פלפונים ובלי ג'ינסים!אני לא מצאתי בארץ כזו ישיבה
בהחלט שאין !
וצריך להבין שאין סיכוי בדרך הטבע שיהיה כזאת ישיבה מסיבה פשוטה מאד :
בחור סטנדרט עם קושי ספציפי לדוגמא קשב וריכוז סטנדרטי או בעייה רגשית מסוימת או אפילו דיסלקציה. אף אחד לא שולח אותו לישיבה טיפולית מפני שאפשר לשלוח אותו לישיבה בינונית ולהצמיד לו חונך וכדומה, ולכן כמעט כל בחור שלומד בישיבה טיפולית הוא בחור עם עוד בעיות נלוות לפעמים רוחניות ולפעמים רגשיות קשות וכו' ולכן לא יתכן מצב שנמצא ישיבה טיפולית לבחורים עם יראת שמים חזקה ועדיין תקרא טיפולית כי בחור עם יראת שמיים חזקה ומבחינת אייקיו הוא תקין הוא לא יצטרך ישיבה טיפולית. ואומנם נכון שישנם כמות מזערית של בחורים שכן עונה על הקריטריון הזה אבל זאת כמות כה קטנה ולכן אף אחד לא יפתח עבורו ישיבה.

מויסי

משתמש מקצוען
צריך להבין משהו נוסף
אנחנו כהורים לא מוכנים להיות מודעים שלבנינו יש בעיה! וזה כולל 95 אחוז מההורים.
והלכך כל הורה אפילו שבתוך תוכו יודע שיש לבנו בעיה כל עוד לא הצמידו אותו אל הקיר דהיינו כל עוד שהישיבה לא מעיפה אותו או לחילופין הוא לא מצליח להתקבל לשום ישיבה אחרת אין סיכוי שההורים ירצו לשלוח לישיבה טיפולית(ואין כאן משהו לא תקין אלא הכי טוב בעולם זה שההורים חושבים ורוצים הכי טוב לילד)
ומכיוון שכך ברור שבישיבות טיפוליות יש אוסף של בעיות רוחניות כי מבחינת ההורים זה האופציה האחרונה מתי שאין ברירה וכבר כולם מבינים שיש לבחור בעיה אמיתית.

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
אז תודה לה' יתברך
ותודה לשלוחיו הטובים
וכן, הישועה הגיעה דווקא מכאן
מישהו יצר קשר באישי ונתן המון עזרה
הבן שלי ב"ה מסודר בישיבה

תזכו למצוות על כל הרצון הטוב והעיצות היעילות

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אז תודה לה' יתברך
ותודה לשלוחיו הטובים
הבן שלי ב"ה מסודר בישיבה

בהצלחה רבה! הרבה הרבה נחת!
זה רגע מרגש ומפרפר ביחד...

MRIMI

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר עוד פרטים על ישיבת נחלת בנימין שכתבו כאן בעבר

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
צריך להבין משהו נוסף
אנחנו כהורים לא מוכנים להיות מודעים שלבנינו יש בעיה! וזה כולל 95 אחוז מההורים.
והלכך כל הורה אפילו שבתוך תוכו יודע שיש לבנו בעיה כל עוד לא הצמידו אותו אל הקיר דהיינו כל עוד שהישיבה לא מעיפה אותו או לחילופין הוא לא מצליח להתקבל לשום ישיבה אחרת אין סיכוי שההורים ירצו לשלוח לישיבה טיפולית(ואין כאן משהו לא תקין אלא הכי טוב בעולם זה שההורים חושבים ורוצים הכי טוב לילד)
ומכיוון שכך ברור שבישיבות טיפוליות יש אוסף של בעיות רוחניות כי מבחינת ההורים זה האופציה האחרונה מתי שאין ברירה וכבר כולם מבינים שיש לבחור בעיה אמיתית.
אין הרבה טעם וטקט לכתוב "אנחנו כהורים" כשכל הטקסט זועק "אתם ההורים" וד"ל.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אז תודה לה' יתברך
ותודה לשלוחיו הטובים
הבן שלי ב"ה מסודר בישיבה

גזור ושמור לפעם הבאה,
כשמישהו אומר 'זה לא לפרוג'.

י. גולד

משתמש מקצוען
גזור ושמור לפעם הבאה,
כשמישהו אומר 'זה לא לפרוג'.

צרפו לגזירה והשמירה גם את זה:

בהמשך לאשכול של השידוכים (ציבור ליטאי) ...
הודו לד' כי טוב,
בשעה טובה ומוצלחת הייתי השליחה לסגירת שידוך מרעיון שהועלה באשכול.
מי שיש לו רעיונות נוספים של בחורים/בחורות רווקים/ות (גם מבוגרים)
תעלו באשכול הקודם/הזה או באישי,
אשמח להשתדל לעזור.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה