דו"ח שנתי מקוצר

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
שלום למומחים...
אני עצמאי עוסק פטור עם מחזור הכנסות קטן (פחות מ10000 בשנה הקודמת), וגם כשכיר. סך ההכנסות יחד עם העבודה כשכיר עובר את ה60000 ש"ח במחזור השנתי. האם אני יכול להגיש עדיין דו"ח מקוצר, אם שגם העבודה כשכיר מצטרפת ל"יגיעה אישית"?
תודה מראש

mina

משתמש מקצוען
על איזה שנה אתה מדבר??

בכל מקרה וודאי שאפשר להגיש, ואם אתה עצמאי ויש לך עסק, אז מן הסתם אתה גם חייב.

וכן, גם הכנסות ממשכורת נכנסות בדוח (זה נכנס לפי קודים)

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
תודה, מדבר על דיווח מס הכנסה ל2018. השאלה שלי היתה האם אני יכול להגיש דו"ח מקוצר שמיועד למי שמחזור ההכנסות שלו עד 60000 ש"ח בלבד.
מהתשובה של CPA אני מבין שגם העבודה כשכיר מתחשבת בסך ה60000 ולכן איני יכול להגיש דו"ח מקוצר אלא את הדו"ח הארוך.
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה