דו"ח חניה בירושלים

שמיר

משתמש צעיר
יש מישהו שנשפט פעם על דו"ח חניה בירושלים ויכול לנדב קצת מידע, האם יש טעם ללכת למשפט וא"כ האם היה צורך בראיות/תמונות וכדו'.
ואפרופו דוח חניה, שמעתי על הדוחות חניה שמקבלים בדואר ממצלמה ברחוב השומר בב"ב, שאין סיכוי לבטל אותם גם אם תוכיח שלא עמדת יותר משניה, האם זה נכון, והאם למישהו יש ניסיון בכך.
אל תחשבו שאני כזה עבריין תנועה, מדובר בשתי הדוחות היחידים שקיבלתי:(

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
מנסיון
הרבה דוחות חנייה ניתנות בניגוד לחוק
והעוילם גולם משלם במקום לריב
יש מישהו שנשפט פעם על דו"ח חניה בירושלים ויכול לנדב קצת מידע,
בירושלים (לא יודע מה קורה בשאר מקומות) כשיש בקשה להשפט, קודם מתייצבים לפני מזכיר/מזכירה, ואם הטענות שלך מספיק חזקות לא מתייצבים לפני שופט בכלל, ולרוב זה אפילו לא ביטול מסודר של הדו"ח
אלא בערך ככה:
בלה בלה בלה ולכן "לפנים משורת הדין" בטלנו את הדו"ח
שאגב זו חוצפה ממדרגה ראשונה
האם יש טעם ללכת למשפט
תלוי מה טענתך
אגב, לפעמים אפילו לא מודעים לטענות שצריך לטעון, כדוגמה תמרור שהוצב שלא כחוק וכו'
וא"כ האם היה צורך בראיות/תמונות וכדו'.
ברור שצריך
לפעמים אפילו לא מודעים לטענות שצריך לטעון, כדוגמה תמרור שהוצב שלא כחוק וכו' כאמור

משום מה במדינת חלם כמו שלנו יש פסיקה: שנטל ההוכחה לאי חוקיות, דהינו להוכיח את אי חוקיות התמרור, מוטל על הנאשם שהפר את הוראת התמרור. כל עוד לא הוכיח זאת, חזקה היא שהתמרור הוצב וסומן כדין

למרות שאני יכול להוכיח על עשרות תמרורים שהוצבו שלא כדין ונגד החוק ובכל זאת נטל ההוכחה מוטל על הנאשם

דבר נוסף במדינתנו מדינת חלם החוק קובע שאם אני האזרח הפשוט הצבתי תמרור לדוגמה אסורה החנייה, ובא אזרח וחנה, פקח נתן דוח, האזרח שילם, זו הודעה בעבירה, גם אם מחר יוודע לו שאני הצבתי את התמרור

היוש

משתמש מקצוען
דוחות מצלמה על ציר השומר אינם ניתנים לביטול,
הברירה היחידה זה להגיש בקשה להשפט.
מקסימום הזמן שניתן לעמוד שם, לא זוכרת אם, זה 90 שניות או 120 שניות.
קצת יהיה קשה לך להוכיח שעמדת פחות כי העסק מוסרט שם, ורק אם עמדת יותר זמן מהזמן שלעייל מופק לך דוח.

שמיר

משתמש צעיר
קצת יהיה קשה לך להוכיח שעמדת פחות כי העסק מוסרט שם, ורק אם עמדת יותר זמן מהזמן שלעייל מופק לך דוח.
בתמונה נראה בבירור כי האור ברקס דולק, והדלת האחורית פתוחה!
היתה שם אישה בהריון שהיתה באמצע להקיא, השאלה אם זה ישכנע את השופט?

שמיר

משתמש צעיר
בירושלים (לא יודע מה קורה בשאר מקומות) כשיש בקשה להשפט, קודם מתייצבים לפני מזכיר/מזכירה, ואם הטענות שלך מספיק חזקות לא מתייצבים לפני שופט בכלל, ולרוב זה אפילו לא ביטול מסודר של הדו"ח
אלא בערך ככה:
בלה בלה בלה ולכן "לפנים משורת הדין" בטלנו את הדו"ח
שאגב זו חוצפה ממדרגה ראשונה
קיבלתי את הדוח ממול רב שפע, שמסתבר שעמדתי שם על מדרכה של אתר בניה שעמדו כמוני עוד לפחות 5 רכבים, בבדיקה מקדימה, וגם לאחר המקרה, לא היה שם שום דוח לאפחד! אני היחיד שנקנסתי, למה?? לפקח פתרונים..
בנוסף עמדו שם גם במרכז הכביש על האי תנועה רכבים, וכנל שום רכב לא נקנס.
השאלה האם מישהו שם מסוגל להודות בעובדה שפשוט אין מספיק מקומות חניה, ואם אני מגיע דחוף להלויה, ואין לי זמן לחכות לחניה שתתפנה, ואפילו לא שמתי לב שזה היה על מדרכה, משום שהיא פשוט היתה כמו ערמת חצץ בגובה של הכביש בערך, וגם שזה לא היה יותר מעשר דקות..
האם הטענות הנ"ל מספיק משכנעות? האם יש טעם ללכת למשפט, אפילו לנסות להוריד את גובה הקנס.. בכל זאת 500 ש"ח זה לא מעט כסף...

GULY EICHEN

משתמש מקצוען
בירושלים אני שלחתי בקשה לביטול דוח בדואר רשום, אני חושבת שאפשר רק תוך 30 יום, אמור להיות רשום על הדוח, וויתרו לי על על התשלום. אבל הייתה לנו סיבה משכנעת וצרפנו אסמכתא להוכיח שזה אמת.

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
קיבלתי את הדוח ממול רב שפע
מול רב שפע זה בנין של פנינת חמד, ועד כמה שידוע לי יש מדרכה מסודרת ואין חצץ
ורוב הקטע (אם לא כל הקטע)מסומן כתחנת אוטובוסים (וקשה לי להאמין שיש אפשרות לחנות שמה על המדרכה)

השאלה האם מישהו שם מסוגל להודות בעובדה שפשוט אין מספיק מקומות חניה, ואם אני מגיע דחוף להלויה, ואין לי זמן לחכות לחניה שתתפנה, ואפילו לא שמתי לב שזה היה על מדרכה, משום שהיא פשוט היתה כמו ערמת חצץ בגובה של הכביש בערך, וגם שזה לא היה יותר מעשר דקות..
האם הטענות הנ"ל מספיק משכנעות?

לא חושב שהטענות מספיק משכנעות, אא"כ תצליח להגיע לנקודה הפנימית של רגש השופט, מכיוון שמדובר בהלוויה
אבל בהיגיון קר, אם תלך להשפט, השופט יכול גם להטיל עליך עונש כבד יותר
מכיוון שחניה על מדרכה אסורה אא"כ סומן אחרת בתמרור ו/או על המדרכה או שמדובר בקו בנין
שופט (רגיל) רואה זאת כסוג של בריונות תוך כדי סיכון הולכי רגל - שצריכים להסתכן ולרדת לכביש - שזה מאד חמור

me80284

משתמש מקצוען
תנסו ללכת אל הרב ישראל קלרמן בעייריה
הוא לפעמים יכול לעזור

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קיבלתי את הדוח ממול רב שפע, שמסתבר שעמדתי שם על מדרכה של אתר בניה שעמדו כמוני עוד לפחות 5 רכבים, בבדיקה מקדימה, וגם לאחר המקרה, לא היה שם שום דוח לאפחד! אני היחיד שנקנסתי, למה?? לפקח פתרונים..
בנוסף עמדו שם גם במרכז הכביש על האי תנועה רכבים, וכנל שום רכב לא נקנס.
האם הטענות הנ"ל מספיק משכנעות? האם יש טעם ללכת למשפט, אפילו לנסות להוריד את גובה הקנס.. בכל זאת 500 ש"ח זה לא מעט כסף...
בעלי גם קיבל שם קנס!
ניסינו לפנות לעירייה, ונאדה! לא הסכימו לבטל, למרות שהתמרור היה בפינה שלא הצליח לראות זאת מתוך הרכב

שמיר

משתמש צעיר
מול רב שפע זה בנין של פנינת חמד, ועד כמה שידוע לי יש מדרכה מסודרת ואין חצץ
ורוב הקטע (אם לא כל הקטע)מסומן כתחנת אוטובוסים (וקשה לי להאמין שיש אפשרות לחנות שמה על המדרכה)
לא ירדת לסוף כוונתי, המקום הוא למטה מהבנין היפה עם החנויות,יש שם אתר בניה ומדרכה הרוסה, וחונים שם בכל שעות היום רכבים..
בבקשה!
20180131_182124.jpg

me80284

משתמש מקצוען
פעם עבדתי בעירייה
זה אזור אכיפה מוגברת
אבל שווה לנסות אצל חברי המועצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה