דגמים חדשים באורגני yamaha

ארי פרקש

משתמש רשום
יצאו 2 דגמים חדשים בחברת yamaha -
psr - s950 ו psr - 750
למי שיש פרטים או מפרט של האורגנים הנ"ל מוזמן להעלותם לפה.

swiss

משתמש רשום
גם אני מתענינת
ואם משהו יודע על אורגנית יד שניה טובה מאד אשמח לשמוע

משמשמ

משתמש רשום
תמונה

psr s 750

קבצים מצורפים

• medium-yamahapsrs750.jpg
    KB 8.5 · צפיות: 50

משמשמ

משתמש רשום
תמונה

תמונה יותר גדולה

קבצים מצורפים

• yamahapsrs950.jpg
    KB 75.1 · צפיות: 29

Michal R

משתמש רשום
נכתב ע"י יהודה סגל;856633:
העיצוב הקודם שלהם יותר יפה, לא?? (710, 910 ,900)

ואני מבינה שזה הפרמטר היחיד שלך כשאתה קונה אורגנית חדשה;)
בהחלט, הדגמים הקודמים הרבה יותר מעוצבים.

משמשמ

משתמש רשום

עיצוב של אורגן זה עניין של מודה , חכו תראו עוד שנה וחצי יגידו שעיצוב שחור יותר יפה:p

ארי פרקש

משתמש רשום
קראתי את המפרט ואין שום דברים חדשים בזה ככה שאם העיצוב התכער אז בטח שזה לא שווה...

משמשמ

משתמש רשום

משהוא אמר לי שהולך לצאת בקרוב (ואולי רחוק) גם tyros בצבע שחור, לכן בא ונשתכנע ששחור יפה, כי אחרת לא יהיה לנו מה לקנות:)

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
גם בקורג עברו לשחור, גם המוטיף של ימהה. שחור זה הלבן החדש

ארי פרקש

משתמש רשום
טוב נו... העיקר שישמע טוב ושיהיה מיקצועי ולא יהיה חור בראש (הקטרון X1 שחור אולי בגלל זה זה מצליח??.....)

משמשמ

משתמש רשום
והנה התירוס 4 השחור כבר בדרך

...

קבצים מצורפים

• 00005956.jpg
    KB 680.6 · צפיות: 41

משמשמ

משתמש רשום
ועכשיו תחליטו, מה יותר יפה?

...

קבצים מצורפים

• tyros 4.jpg
    2 MB · צפיות: 33

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לדעתי הטיירוס 4 הוא כלי לחובבנים עם הרבה כסף.

לא כלי מתאים בשביל אורגניסט שמנגן באירועים לבד, לא כלי בשביל קלידן בתזמורת ולא כלי בשביל מעבדים ויוצרי מוזיקה, ובטח שלא מתאים לפסנתרן.
אלה הכלים המומלצים בעיני:
לאורגניסט בודד כדי "להרים" חתונה - הכלי הטוב הנוח והנשמע הכי טוב שקיים כרגע הוא korg pa3x. זה הכלי היחיד שאפשר בקלות ליצור בו במהירות כל רעיון שעולה בראש בצורה מושלמת. אם הוא בידים טובות כמובן, כי הוא מגיע ריק מתוכן.גם מבחינת צלילים ערוכים ומוכנים וכמובן מבחינת מקצבים וסאונד. (ואכן, בידים הלא נכונות הוא ישמע מזעזע) נכון הטיירוס מגיע מוכן לפעולה, אבל זה בדיוק ההבדל בין כלי מקצועי לחובבני: בחובבני מישהו קבע בשבילך הכל ואי אפשר או קשה מאד לשנות ובטח שלא להמציא ולהתחיל מהתחלה ובטח לא כל רעיון שעולה לך לראש.
גם מי שלא יודע לתכנת יכול ללמוד אותו או שמישהו אחר יתכנת לו, בתשלום בדרך כלל. (אני מציע את שירותי)
לתקציב קטן יותר יש את הדגמים היותר ישנים אך ללא הבדל משמעותי PA800, PA2X. (לא ממליץ על PA500, לא שוה כלום בשביל מקצוענים וסתם מסובך ומכוער בשביל חובבים, לא שוה את המחיר שלו.)
לקלידן על במה יש יותר מבחר: סדרת ה-MOTIF XF של ימהה, סדרות ה-Fantom וה-JUNO של רולנד והחביבים עלי - הכלים של Nord.
לפסנתרן: S90 XS של ימהה.
לחובבים עם תקציב בינוני - הדגמים המומלצים הם אכן אלה שמוזכרים בראש האשכול.

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 30.9 · צפיות: 30
  • 2.jpg
    KB 30.4 · צפיות: 23
  • 3.jpg
    KB 34.1 · צפיות: 20
  • 4.jpg
    KB 64.7 · צפיות: 21

ארי פרקש

משתמש רשום
לא נכון בכלל!!!
חולק עליך לגמרי.
טיירוס זה האורגן עם הצלילים הכי אוטנתיים ומקצבי הרוק עם הגיטרות הכי הכי,
הסנר של קורג משום מה מאוד מאוד פלסטיק ובטח שלא מתקרב לטיירוס.
צלילים חשמליים הטיירוס הוא המלך.
מקצבים לשירים איטיים = BALLAD משום מה הקורג גרוע ביותר.
תיכנות מקצבים אני לא מכיר בקורג אבל בטיירוס זה ממש קל. (אולי בקורג עוד יותר)
בקיצוק אני לא יודע מה אני צריך קודם - להרים את הטיירוס או להוכיח את קטנות הקורג אפילו לא מול הטיירוס.

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
תודו....שבכזה דבר עוד לא נתקלתם (בארץ).
זאת מפלצת שמיועדת בעיקר להפקות באולפן. נראה כמו מחשב שעטפו אותו בקלידים :)
6000-7000$ וזה שלכם (לפני מס).

קבצים מצורפים

• open-labs-neko-gen5-229280.jpg
    1.2 MB · צפיות: 0

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י יהודה סגל;860124:
לא נכון בכלל!!!
חולק עליך לגמרי.
טיירוס זה האורגן עם הצלילים הכי אוטנתיים ומקצבי הרוק עם הגיטרות הכי הכי,
הסנר של קורג משום מה מאוד מאוד פלסטיק ובטח שלא מתקרב לטיירוס.
צלילים חשמליים הטיירוס הוא המלך.
מקצבים לשירים איטיים = BALLAD משום מה הקורג גרוע ביותר.
תיכנות מקצבים אני לא מכיר בקורג אבל בטיירוס זה ממש קל. (אולי בקורג עוד יותר)
בקיצוק אני לא יודע מה אני צריך קודם - להרים את הטיירוס או להוכיח את קטנות הקורג אפילו לא מול הטיירוס.

אתה לא מבין.
אני מסכים עם כל מילה שכתבת. הטיירוס מגיע עם חומר מוכן הרבה יותר טוב משל הקורג.
הקורג נשמע באמת לא משהו אצל מי שקונה שקורג ומשתמש בחומר של האורגן. והמקצבים? כן, יש בטיירוס מבחר גדול יותר של מקצבים מובנים והם אכן טובים יותר משל הקורג.
ובדיוק לכן הוא לחובבנים בלבד!!!
ממתי מעריכים איכות של כלי לפי החומר המובנה שמגיע איתו? זה כמו להעריך את פוטושופ ואילוסטריטור לפי האוביקטים האפקטים והמברשות המוכנים שבאים עם התוכנה, או את קיובייס לפי הפלאג של התופים שמגיע עם התקנת התוכנה.
כן, הקורג הוא כלי גולמי, ובידים לא מקצועיות הוא ישמע ממש לא טוב. אבל כשהוא בידים הנכונות - אין שום כלי שמתקרב אפילו קצת לסאונד המדהים, לחיות, למקצבים העשירים, לנוחות, לצליל החם והעשיר.
(ועדיין לא הייתי מגדיר את הצלילים הגולמיים כפלסטיק, אלא אם כן אתה מדבר על PA50 או PA500.)
אני אורגניסט כבר הרבה שנים, עברו תחת ידי כל הפירמות, ניגנתי בקורג, ברולנד, בטכניקס, בקטרון, בימהה, גם בדגמים הישנים וגם בחדשים ביותר, ובהחלט התנסיתי גם בטיירוס 4. יצא לי לא מעט לתכנת גם בקורג, גם בימהה גם בטכניקס וגם בקטרון. אני מכיר את המקצבים והצלילים של הטיירוס 4.
באירועים אני כמעט אף פעם לא משתמש בצלילים או במקצבים מהאורגן. הכל יצירות או שלי או של מומחים אחרים. מלבד זאת הצלילים "שלי" הרבה מאד פעמים מבוססים על דגימות איכותית של נגנים אמיתיים. אך על פי רוב אין צורך בכך, כי הדגימות המוקלטות של קורג הם חומר מצויין לעבוד איתו. (רק מדגמים PA800 ומעלה)
וגם, מצחיק אותי ששמעת איזה סנר של מישהו והחלטת לפי זה. באורגן שלי יש עשרות סוגי סנרים, חלק מהאורגן וחלק דגימות, ואתה אמור לבנות בעצמך את מערכת התופים שלך לפי הטעם שלך, ויש לך מערכת שלמה של שכבות, אפקטים, פילטרים ואקולייזרים שנותנים אין ספור אפשרויות לאיך בדיוק כל תוף ותוף ישמע. וליתר דיוק - לא רק כל תוף ותוף אלא בכל תוף כמה סוגים - לפי עוצמת הלחיצה.
קורג זה פלטפורמה שאין סוף למה שאפשר לעשות איתה, הכלים האחרים הם חבילה מוגבלת של סגנון מסוים של צלילים וסאונדים עם יכולת מוגבלת ומסורבלת לתכנת חומר משלך שישמע בסאונד ובסגנון ובתוך המגבלות של הסגנון הכללי המוכתב. ותאמין לי, אני זה ששברתי איתם את הראש.
חוץ מזה, לך תבדוק על מה מנגנים הנגנים המקצועיים ביותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה