דגמים חדשים באורגני yamaha

כנגן המנגן

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י אולפן למנצח;954699:
בקיצור, למי שלא צריך הקלטת אודיו בתוך האורגן, משתלם להחליף את ה-900 ב-950?

ההבדל בין ה-900 ל-910, לא היה גדול. (שיפור והוספה של צלילים ומקצבים אלקטרוניים- "סינטיים", ועוד כמה "Mega voice").
כעת נראה שההוספה יותר משמעותית, אך צריך לבדוק את הכלי לגופו, אם אראה אותו אשמח לדווח כאן.

ציפור הנפש

משתמש צעיר
מחפשת הוראות הפעלה בעברית לימהה 950
משהו יודע אם אפשר להקליט דרכו בMIDI? איך עושים את זה?

אבא

משתמש רשום
נכתב ע"י ציפור הנפש;1791218:
מחפשת הוראות הפעלה בעברית לימהה 950
משהו יודע אם אפשר להקליט דרכו בMIDI? איך עושים את זה?

אפשר לחבר כבל midi למחשב.
בנוסף יש אופציית קלטה בצד שמאל שהיא בפורמט mibi כך שאפשר להקליט ואח"כ לשנות הכל.
בשונה מהקלטה שנמצאת בצד שמאל שהיא ישר לקובץ אודיו wav

הוראות הפעלה בעברית לא שמעתי שיש וחבל אבל יש דרך טובה והיא נק' 'ניסוי וטעיה' ויש אשכול שמתעסק באורגניות של ימאהה.

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=217673&highlight=ללמוד

אורגנית

משתמש רשום
אז אחרי כל הוויכוח הסוער, איזו אורגנית מומלץ לקנות בתקציב של 7000-8000 אלף שקל? חשוב לי איכות הסאונד (לפלייבקים) והנוחות בהרקדות. כל החלק של התכנות ובנית מקצבים לבד- לא מעניין אותי כרגע. אשמח לכל המלצה, קורג או ימהה? pa600 או pa900? ימהה 950 או 970 שיוצאת בקרוב?:confused::confused::confused: או שבכלל עדיף לקנות ביד שניה?:confused:

אבא

משתמש רשום
תשובה חד משמעית כנראה שלא תמצא. כל אחד מושך למה שליבו קרוב.
כדאי לך לשחק ולשמוע אם כולם ואז להחליט על מה אתה הולך.

בכ"א נשמע ממך שחשוב לך נוחות, באופן כללי אומרים שהימהה הרבה יותר פשוטים ונוחים לתפעול מה גם שהם יותר קלים פיזית אם אתה הולך להזיז הרבה את הכלי אז חשוב לדעת.
ושיהיה בהצלחה

אורגנית

משתמש רשום
נכתב ע"י אבא;1793930:
תשובה חד משמעית כנראה שלא תמצא. כל אחד מושך למה שליבו קרוב.
כדאי לך לשחק ולשמוע אם כולם ואז להחליט על מה אתה הולך.

בכ"א נשמע ממך שחשוב לך נוחות, באופן כללי אומרים שהימהה הרבה יותר פשוטים ונוחים לתפעול מה גם שהם יותר קלים פיזית אם אתה הולך להזיז הרבה את הכלי אז חשוב לדעת.
ושיהיה בהצלחה

הדגשתי שחשוב לי הנוחות והתכוונתי לנוחות בשימוש רגיל עם הכלי בזמן אמת (זכרונות בצורה נגישה וכו') כל התיכנותים, בניית מקצבים ואפילו הקלטה לתוך הזיכרון של האורגנית- לא משנים לי כרגע. מה שהכי חשוב לי זה איכות הצלילים, תוף שישמע תוף ולא כמו שהגדירו כאן- פלסטיק.
אז אולי ננסה בשיטה כזאת:
מבין הקורגים עד 8-9 אלף מה הכי מומלץ מבחינת האיכות (הpa600 באמת איכותי יותר בסאונד מה-pa900? ואיפה עומד ה-800?)
ובימהה האפשרויות נאות בין ה-910, 950, וה-970 ? או שיש עוד משהו במחיר הזה?
(אם זה חורג קצת מהתקציב ויש הבדלים מהותיים ששווה להשקיע- יכול לבוא בחשבון)
ובכל זאת למי שבאמת מכיר טוב את שתי החברות:rolleyes:
מבין הדגם המוצלח מבין הדגמים שמניתי בקורג לבין זה המוצלח בימהה, בסך הכללי מה עולה על מה?

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
נראה לי שבשבילך הכלי הנכון זה ימהה 970.
בין הקורגים 600, 800, ו-900 - אז 800 ניתן להשגה רק ביד שניה - והוא הכי איכותי בסאונד.
לגבי השאלה האחרונה - לא תקבלי תשובה חד משמעית. אנחנו מתווכחים פה על זה בלי סוף.

שימו לב, זו הייתה חתיכת הקפצה. האשכול מלפני 3 שנים! (משתתף בו האורגניסט ר' משה שוורץ ז"ל.)

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ביקרות כן.

e.ch

משתמש צעיר
התמונה שמישהו העלה בתור750 זה תמונה של 950 לידיעתכם.

e.ch

משתמש צעיר
בקשר לסמפלר מה זה יקר אצליך psr950 מספיק??

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ב950 גם יש סמפלר.

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הוא קורא דגימות,
אבל אני חושב שאי אפשר לדגום איתו,
אלא עם הטיירוס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה