מידע דגימות

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לו לאן להתקדם בזה? הוא כבר דגם את זה יותר מפעם אחת, לא?

דגם כן, אבל לא בנוי בצורה נכונה חוץ משני מקצבים.
בעיקרון הוא רק צריך להכין מקצב אחד עם הבאס אקרוד הנכון ואז כל אחד יכול להעתיק את זה לכל המקצבים של התיבה (כי כולם עם אותו באס אקורד)

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הקלרינט כבר בסט + שתי דאנסים חדשים ועוד מקצב הורה דאנס.
הדגימה באמת מושקעת ושווה זהב
צריך ללמוד לעבוד איתה, אבל היא ממש טובה

את הדאנסים קיבלתי לפני תקופה כבר אז כנראה שהקלרינט לא היה מוכן אז.

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
דגם כן, אבל לא בנוי בצורה נכונה חוץ משני מקצבים.
בעיקרון הוא רק צריך להכין מקצב אחד עם הבאס אקרוד הנכון ואז כל אחד יכול להעתיק את זה לכל המקצבים של התיבה (כי כולם עם אותו באס אקורד)
מעניין... הרי כל בונה מקצבים חסידי מתחיל עם הקטרון והאלסיס... אז מוזר שעד עכשיו הוא לא בנה נכון, אבל אם אתה אומר... בכל זאת לך יש את הסט ולא לי...;)

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מעניין... הרי כל בונה מקצבים חסידי מתחיל עם הקטרון והאלסיס... אז מוזר שעד עכשיו הוא לא בנה נכון, אבל אם אתה אומר... בכל זאת לך יש את הסט ולא לי...;)

ורובם לא בונים כמו שצריך, היחיד בימאה זה יוסל רוזפלד, יש הרבה אנשים שמקללים את הקטרון כי הם שמעו אותו דגום על טיירוס, כל מי שפעם אחת היה בארוע עם קטרון יבין שלסאונד הזה פשוט אין תחליף, שפיץ מבחינת סאונד הגיע לזה אבל בבניה הוא עוד לא גמר.

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ורובם לא בונים כמו שצריך, היחיד בימאה זה יוסל רוזפלד, יש הרבה אנשים שמקללים את הקטרון כי הם שמעו אותו דגום על טיירוס, כל מי שפעם אחת היה בארוע עם קטרון יבין שלסאונד הזה פשוט אין תחליף, שפיץ מבחינת סאונד הגיע לזה אבל בבניה הוא עוד לא גמר.
מניח שהתכוונת מרדכי רוזנפלד...
ולדעתי, זה אמור להיות להיפך, מבחינת סאונד הימהה יותר קרוב לקטרון, ולכן הגיוני יותר שהוא יבנה כמו שצריך אבל זה לא ישמע חי וחם כמו הקטרון.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מניח שהתכוונת מרדכי רוזנפלד...
ולדעתי, זה אמור להיות להיפך, מבחינת סאונד הימהה יותר קרוב לקטרון, ולכן הגיוני יותר שהוא יבנה כמו שצריך אבל זה לא ישמע חי וחם כמו הקטרון.

לא מרדכי אלא יוסל, כל ה''גדולים החסידיים'' מנגנים על הסט שלו בקטרון, מרדכי עכשיו דגם מחדש והוא מתקרב, אבל השוותי אותו עם של שפיץ ושל שפיץ יותר דומה.
הטיירוס ממש לא יותר דומה בסאונד ואת זה יגיד מי שכנראה לא ישב אף פעם על קטרון, בקטרון יש הרבה מיד, והוא יוצא חד וברור (למרות כמויות הריברב שמאייער הוציא ממנו)

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא מרדכי אלא יוסל, כל ה''גדולים החסידיים'' מנגנים על הסט שלו בקטרון, מרדכי עכשיו דגם מחדש והוא מתקרב, אבל השוותי אותו עם של שפיץ ושל שפיץ יותר דומה.
הטיירוס ממש לא יותר דומה בסאונד ואת זה יגיד מי שכנראה לא ישב אף פעם על קטרון, בקטרון יש הרבה מיד, והוא יוצא חד וברור (למרות כמויות הריברב שמאייער הוציא ממנו)
אז זהו שישבתי על קטרון, ואני בכל זאת חושב ככה. ועזוב אותי, רוב ה"גדולים החסידיים" שהזכרת שמנגנים על ימהה ניגנו לפני זה על קטרון. לא סתם הם לא עברו לקורג...
ולגבי יוסל רוזנפלד, מוזר שלא שמעתי את השם הזה... יש לך דוגמאות לכאלו מוכרים שמנגנים על הסט שלו?

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ניגנתי את זה כמה ימים אחרי שקיבלתי את זה
אחרי שמתאמנים על זה, זה נשמע פשוט נגן קלרינט

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אז זהו שישבתי על קטרון, ואני בכל זאת חושב ככה. ועזוב אותי, רוב ה"גדולים החסידיים" שהזכרת שמנגנים על ימהה ניגנו לפני זה על קטרון. לא סתם הם לא עברו לקורג...
ולגבי יוסל רוזנפלד, מוזר שלא שמעתי את השם הזה... יש לך דוגמאות לכאלו מוכרים שמנגנים על הסט שלו?

מוישי מנדלסון, יענקי לנדאו, מנדי גולדברג (אני לא בטוח)

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה

אף אחד לא בנה לקורג את הקטרון כמו שצריך לפי מה שידוע לי, וכמובן שכל אחד חושב אחרת,
צריך גם לציין שהטיירוס יותר מזכיר את הקטרון בקלידים...

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אף אחד לא בנה לקורג את הקטרון כמו שצריך לפי מה שידוע לי, וכמובן שכל אחד חושב אחרת,
צריך גם לציין שהטיירוס יותר מזכיר את הקטרון בקלידים...
כן, זה ויכוח של שנים בין "מחנה" קורג ל"מחנה" ימהה...

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
כן, זה ויכוח של שנים בין "מחנה" קורג ל"מחנה" ימהה...

כל מי שאני מביא לבית שלי (קורג עם סט של שפיץ, וכשאני רוצה להשוות יש לי ימאה של שכן)
אומר שהקורג פשוט נשמע יותר טוב, בדאנסים בכלל.
כמובן שהכל תלוי באיזה חומר יש לך, לקורג יש הרבה שם רע כי מסתובבים לו מלא סטים שנשמעים כמו לא יודע מה,
ומאוד קל להרוס לו את הסאונד, לעומת הימאה שהסאונד שלו נשאר יפה כמעט תמיד לא משנה מה תעשה (חוץ מהתופים:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:)
אני תמיד אומר אם אתה משקיע עד הסוף לך על קורג אם לא אז רק ימאה, כי אתה תקבל סאונד יפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה