מידע דגימות

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מכירים מישהו חוץ מעדי נתנאלי שמוכר דגימות לקורג של תופים, גיטרה בס, גיטרה חשמלית וכלים מכלים שונים?

נערך לאחרונה ב:

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מישהו יודע באיזה דגימה של תופים משתמש הקלידן מושמוש?
היא נשמעת לי נהדר.

Perfect Music

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לפי מה שזכור לי
אברומי בלטי
ויעקי כהן
שמעתי שאברומי בלטי כבר לא מתעסק בזה.... אבל כמובן אל תסמכו עלי תבדקו את הענין.
מי שהכי חזק בתחום הוא אברומי בערקא.

פינחס כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש את מנחם הורביץ מכפר חב"ד זה האתר שלו http://menahm.site123.me/ משום מה הוא נחסם בפורום אז כדאי שתברר מה עומד מאחורי זה.

פינחס כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

פינחס כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תשאלו אותו בשלח הודעה פרטית או דרך האתר

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה

פינחס כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש עליו הרבה תלונות (חלקם דיי אמינות) שהוא גונב דברים משנה קצת ומוכר בזול
אם כבר פתחת את הפה אכתוב לתועלת (ולכן אין בזה חשש לשה"ר) שמדובר בילד בן 13 הוא רצה פעם לעבוד איתי אך זה היה נראה לי מפוקפק לעבוד עם אדם תחת לגיל 18 מה גם שהוא אמר לי שהוא רוצה בעיקר טראנסים ואני לא כ"כ מתחבר לסגנון הזה

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם כבר פתחת את הפה אכתוב לתועלת (ולכן אין בזה חשש לשה"ר) שמדובר בילד בן 13 הוא רצה פעם לעבוד איתי אך זה היה נראה לי מפוקפק לעבוד עם אדם תחת לגיל 18 מה גם שהוא אמר לי שהוא רוצה בעיקר טראנסים ואני לא כ"כ מתחבר לסגנון הזה

15 ליתר דיוק, ואני לא יודע מה האמת אני רק יודע שיש חשדות כבדים (עצם זה שהמחיר כל כך זול רק מחזק את הטענות,
כי כל מי שמבין בתכנות יודע שזה עבודה קשה, אין שום הגיון שאדם שעבד כל כך חזק ימכור בכל כך זול...)

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
15 ליתר דיוק, ואני לא יודע מה האמת אני רק יודע שיש חשדות כבדים (עצם זה שהמחיר כל כך זול רק מחזק את הטענות,
כי כל מי שמבין בתכנות יודע שזה עבודה קשה, אין שום הגיון שאדם שעבד כל כך חזק ימכור בכל כך זול...)
מה שברור, שאם אף אחד אינו יודע ברור ובמאת האחוזים על מה שהוא עושה אין שום היתר שבעולם להשמיץ ולדבר עליו כך. וגם אם כן צריך היתר מרב על כל פרסום או ביטוי
ומה שברור שיש לו גם דגימות מאד איכותיות שהוא בונה לבד ויחד עם עוד מאחד מהמקצוענים בתחום שבמידה ויש היתר, מומלץ מאד לפנות אליו.

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מכירים מישהו חוץ מעדי נתנאלי שמוכר דגימות לקורג של תופים, גיטרה בס, גיטרה חשמלית וכלים מכלים שונים?
יש לך את שמחה שפיץ 0533177969 (פחות מזרחי, יותר חסידי ודאנסים מדהימים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה