שיתוף דגימה איכותית של חליל בחינם!

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נראה לי שאם תיכנס לעריכת סאונד תראה באחד החלונות את השם של הדגימה (אולי ב- basic?) אתה יכול למצוא את זה בסמפלר אם תלחץ שם למעלה תראה את כל הרשימה של המולטי סמפלרים. אם לזה התכוונת

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נראה לי שאם תיכנס לעריכת סאונד תראה באחד החלונות את השם של הדגימה (אולי ב- basic?) אתה יכול למצוא את זה בסמפלר אם תלחץ שם למעלה תראה את כל הרשימה של המולטי סמפלרים. אם לזה התכוונת
אכן מופיע השם של הצליל אבל עדיין אין אפשרות לדעת באיזה PCM הוא נמצא.
פשוט אם יש איזה סט נחמד נניח עם גיטרה טובה, איך אני שומר אותה לבד ומשלב אותה בסט אחר?
גם אם אצליח עדיין בPCM אין אפשרות להעלות אלא או הכל או כלום
עזרתכם!

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אכן מופיע השם של הצליל אבל עדיין אין אפשרות לדעת באיזה PCM הוא נמצא.
פשוט אם יש איזה סט נחמד נניח עם גיטרה טובה, איך אני שומר אותה לבד ומשלב אותה בסט אחר?
גם אם אצליח עדיין בPCM אין אפשרות להעלות אלא או הכל או כלום
עזרתכם!
פשוט מאוד, אמרו את זה כאן המון פעמים: לוקח את הסאונד מתוך התיקייה של הסט ההוא וטוען אותו בנפרד בסט המרכזי שלך. על הדרך הוא טוען גם את ה-PCM, ככה שאתה בכלל לא צריך להתעסק עם זה

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פשוט מאוד, אמרו את זה כאן המון פעמים: לוקח את הסאונד מתוך התיקייה של הסט ההוא וטוען אותו בנפרד בסט המרכזי שלך. על הדרך הוא טוען גם את ה-PCM, ככה שאתה בכלל לא צריך להתעסק עם זה
תודה.
וזה לא מוחק לי את הPCM שיש באורגן כבר?
אגב אני נתקל בסטים של PA600 ואני מנסה להלעלות אותם שלמים לPA700 והם לא עולים רק אם אני מעלה כל חלק בסט בנפרד?

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אתה צריך לטעון את הסאונד למשבצת ריקה בתיקיה, ואז הוא לא ידרוס שום דבר בדרך.

לגבי השאלה השנייה - אני לא מומחה גדול בעניין PA700, אבל תמיד אפשר לטעון בתור תת תיקייה או בבודדים.

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אגב אני נתקל בסטים של PA600 ואני מנסה להלעלות אותם שלמים לPA700 והם לא עולים רק אם אני מעלה כל חלק בסט בנפרד?

יש הבדל בין ה 600 ל 700 בצורת התקייה של השמירה, של הצלילים המוכנים [אני לא זוכר כרגע איך קוראים לזה] כך שה 700 לא מכיר את תקייה אחת מתוך הסט שאתה רוצה להעלות לו.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אכן ב600 זה תיקיה רגילה וב700 זה קובץ שמכיל את כולם יחד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה