דברים... חמודים

איור ודמויות. תוכן מקצועי

גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...
הדרך להייטק עוברת בבני ברק
מרחב עבודה הצפוף בנשים חרדיות שיושבות וכותבות קוד, הוא לא מראה שכיח. לפני כמה שנים היו שאמרו שהוא גם לא אפשרי.
4.00 star(s) 1 ratings
מאחורי העמק | חלק ג'
"פסולה" "לא נכון" "עכשיו תורך לאחוז!" לכל אחת יש את הזיכרון המתוק הזה מהמשחקים הנוסטלגיים שהיוו חלק גדול מנוף ילדותינו, זיכרון שמעלה חיוך שעה...
5.00 star(s) 1 ratings
הם הולכים ברחוב אתם עושים מזה כסף
מי שגילה את הכוח הגדול הטמון במודעות רחוב נשאב לשיטה ולא רוצה לעזוב. למי שלא מכיר נזכיר רק מעט מהיתרונות הרבים שיש למדיה פרסומית זו

מרים יעל

משתמש סופר מקצוען
חחחחחחח אני לא יכולה להפסיק לצחוק...
החוברת הגיעה, ומשום מה הציור של המזכיר נראה לי כאילו תפסו אותו עושה משהו מביך במשרד והוא ישר הזדקף כזה עם חיוך חשוד.... אעעעע
tenor.gif

הנה זה
IMG_20190521_134437.jpg

אוקי אולי זו רק אני... אבל זה נראה לי כל כך מוזר פתאום אעעעע למה ציירתי אותו ככה
tenor.gif
אוקי די

והנה עוד אחד, יצא חמוד דווקא
IMG_20190521_134424.jpg

SC

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
באמת זה נראה כאילו הצלם נכנס למשרד בלי לנקוש על הדלת ומצלמתו מתקתקת בידו. הוא שאל, "אתה פנוי אולי לתמונה קטנה, שתי שניות - העורך לוחץ?"

מיד הזדקף המזכיר מהשולחן עליו רכן והסיר את משקפי המרגלים שלו. בתנועות חמקניות ובלתי מורגשות הוא הניח את יד ימין על הדיווח המסווג מהמוסד, וגם דאג להסתיר מתחתיו את ערמות הדולרים שהגיעו ממש בבוקר. ליתר ביטחון הוא הניח גם את יד שמאל מעל, כדי לוודא ששום דבר לא יציץ, ואמר לצלם: "ודאי, ודאי. לא יכולת להגיע בזמן מתאים יותר."

הוא חייך חיוך עם שיניים סגורות, והפלש הבזיק.

וזה שזה נראה ככה, כמו לקוּח מתוך סצנה חיה שהוקפאה, עושה את הציור רק יפה יותר. שני הציורים יפהפיים, לחלוטין.

נערך לאחרונה ב:

מרים יעל

משתמש סופר מקצוען
מיד הזדקף המזכיר מהשולחן עליו רכן והסיר את משקפי המרגלים שלו. בתנועות חמקניות ובלתי מורגשות הוא הניח את יד ימין על הדיווח המסווג מהמוסד, וגם דאג להסתיר מתחתיו את ערמות הדולרים שהגיעו ממש בבוקר. ליתר ביטחון הוא הניח גם את יד שמאל מעל, כדי לוודא ששום דבר לא יציץ, ואמר לצלם: "ודאי, ודאי. לא יכולת להגיע בזמן מתאים יותר."
חחח
אני חשבתי יותר בכיוון של 'שאף אחד לא יקלוט שאני סופר את הדולרים מהמעטפה הזאת שאבא של נרשם דרג ג' החליק לי הבוקר אחרי שחרית'
אבל את יודעת.. זה רק הראש שלי כאן שמעוות :rolleyes:

SC

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
חחח
אני חשבתי יותר בכיוון של 'שאף אחד לא יקלוט שאני סופר את הדולרים מהמעטפה הזאת שאבא של נרשם דרג ג' החליק לי הבוקר אחרי שחרית'
אבל את יודעת.. זה רק הראש שלי כאן שמעוות :rolleyes:

ששש.. המקור ל'ערמות הדולרים שהגיעו בבוקר' צונזר מחמת אחריות לאומית. הוא אפילו יותר מסווג מהמסמכים של המוסד.

מ. ברא"י

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
המזכיר נראה לי כאילו תפסו אותו עושה משהו מביך במשרד והוא ישר הזדקף כזה
נראה לי בגלל היד שמסתירה את רעותה...
הציורים שלך יפים ומדהימים!(כרגיל)
את המזכיר במשרד פחות אהבתי... היה נחמד יותר כשעמד...;)
וכל הכבוד לאשת המזכיר ולאם הילד שמגהצות במסירות שכזו את מכנסי יקיריהן..:p
מחכה לשיתופים נוספים!

ronitg

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
וכל הכבוד לאשת המזכיר ולאם הילד שמגהצות במסירות שכזו את מכנסי יקיריהן..:p
זה רק לתלות את זה נכון על החבל, זה הכל
מקווה בשבילן שהן לא עומדות ל
:)

הילדון הזה עם החליפה - מהמם!!!
איזה ממוש הוא