עזרה גרפיקה וחסימות

Yummi Graphics

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ערב טוב לכולם!
הריני להודיע שנשבר לי מהחסימה שלי,
לחסימה נשבר ממני,
וכעת כולנו שבורים ורצוצים.
אי לכך ובהתאם לזאת, הריני לרצות לעבור חסימה.
ובכן:
הבנתי שהפרוגיסטים משוגעים על נטפרי,
וזה נראה גם שנטפרי משוגעת על הפרוגיסטים
על כן, אשמח אם כמה מהגרפיקאים כאן יוכלו נא להסביר לי - מהו? מה הוא חוסם? מה הוא לא חוסם? כמה נוח לעבוד איתו?
בגרפיקה, הכוונה.
שווה לי לעבור אליו?
יישר כוח, תזכו למצוות, יום מוצלח, שיתמזל עליכם מזלכם ותזכו להגדיל תורה ולהאדירה
על החתום
גרפיקאית מתוסכלת.

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בדרך כלל לא חוסם אתרים אבל מסנן תמונות לא צנועות. (אם זו תמונה שלא נבדקה עדיין היא תהיה חסומה אוטומטית נשלחת לבדיקה אם היא בדר יפתחו אותה אח"כ או שאפשר לבקש לפתוח תמונה או אתר מסויים ואז בודקים ואם הוא מסדר פותחים) זה בערך.

לי היה נתיב לפני כן ואחרי חודש עברתי לנטפרי

1641

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שווה לי לעבור אליו?
לדעתי נטפרי זה הסינון!!
כמו שכתבה Aviyac111 פותח כמעט הכל אבל הכל בצורה מסוננת!
בסינון של התמונות הוא לא רובטי, ובשביל גרפיקאיות זה ממש מצוין, כי אתרי תמונות נפתחים.
כמובן שאפשר לבקש השתייכות לקהילה ואז הסינון יכול להיות חזק יותר, וכן לחסום לעצמך אתרים מסויימים כמו אתרי קניות ועוד.
וגם השרות לקוחות שלהם מצוין!!

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
א. מוזמנת לערוך חיפוש כאן בפורום, תקבלי שלל דעות (חיוביות)
ב. כדאי לך להגדיר בדיוק מה הצורך שלך באינטרנט. אילו אתרים וסוגי אתרים את צריכה? מה עיקר העבודה שלך?
אם את צריכה בעיקר אתרי תמונות, נטפרי מספקת ממש את הנישה הזו בצורה מושלמת.
אין לי מידע לגבי בניית אתרים. כדאי להתייעץ עם העוסקים בתחום, האם החסימה מספקת אותם
לגבי עריכת וידיאו, יש הרבה מקום לשפר, והם כן מנסים ומשתדלים לשפר. עדיין יש הרבה חורים. אם התחום הזה נוגע אלייך, תתייעצי ותבדקי אם אכן מתאים לך הסינון.

ג. הרבה הצלחה

Yummi Graphics

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה לכל העונים!
עזרתם לי מאוד. תבורכו.
אני בודקת את זה ברצינות. רוצה רק להבין עוד כמה דברים קטנים, ברשותכם:
1. תכל'ס הגרפיקאים כאן נהנים ומבסוטים מנטפרי?
אתרי תמונות, אתרי השראה וכו'. זה לא מעצבן לחכות כל פעם עד שהתמונות עוברות בדיקה?
2. נטפרי חוסמת כל תמונה של אישה, או רק של נשים לא צנועות?
3. תמונות הנשלחות אליי במייל - נבדקות גם הן? או במייל אפשר להתפרע כמה שרוצים?
תודה רבה! רוב ברכה והצלחה, שיהיה לכם יום מוצלח ונהדר, שתשרה עליכם ההשראה ותזכו לנחת מכולם.

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
1. גרפיקאית ונהנית מאד!
2. כל תמונה של אישה
3. במייל בדרך כלל לא. לפעמים תמונות שנמצאות בתוך ההודעה חסומות אבל אפשר כקובץ מצורף

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני גרפיקאית. נהנת מאוד.
הייתי בכל סוגי החסימות.
1.,יש חסימות שלא נכנסים בכלל לאתרי תמונות- אלא פותחים לפי בקשה.... ז"א פתוח בנק, דואר ואם את רוצה שאטרסטוק-פותחים אבל לא מסננים כמעט כלום בפנים.
או שיש חסימה שזה רובוט שעושה פילטר על כל דבר בצבע פנים... גם אם זה מוקאפ של כרטיס ורוד....
מי שלא צריך תמונות יכול להסתדר עם אחרות, מי שצריך אתרי תמונות-אסור חסימה אחרת!!!
ב"נתיב" המנהלת אמרה לי שהם לא ממליצים בכלל לגרפיקאיות להשתמש בחסימה שלהם שלא מסננת תמונות.
2. תלוי מאוד. לפעמים נשים צנועות נחסמות, לפעמים לא...
3. המייל לא נבדק. וגם לא הג'מבו מייל. אפשר להתפרע.... שם נותרה זכות הבחירה

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אתרי תמונות, אתרי השראה וכו'. זה לא מעצבן לחכות כל פעם עד שהתמונות עוברות בדיקה?
לרוב באתרים כמו שאטר סטוק וכדומה
התמונות כבר נבדקו בעבר כמובן רק במקרה שמדובר בחיפושים פופלאריים

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אגב, אני לא יודעת איך זה בחסימות אחרות, אבל בנטפרי יש אפשרות של "רשימה שחורה" - כלומר כל האתרים פתוחים חוץ מאלו שברשימה, או "רשימה לבנה" - כל האתרים סגורים חוץ מאלו שברשימה,
ככה שזה ממש נוח וגמיש לפי הצרכים שלך

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
הבנתי שהפרוגיסטים משוגעים על נטפרי,
זה ברור!

וזה נראה גם שנטפרי משוגעת על הפרוגיסטים
חזק... אבל ממש לא מדוייק:

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לגרפיקה נטפרי הוא הפתרון היחיד לדעתי, אתרי התמונות מסוננים בצורה מושלמת. בסינונים האחרים תקבלי או חסימה הרמטית, שלא רלוונטית לגרפיקאיות, או פתיחה מוחלטת עם כל מה שלא היית רוצה לראות :(
כן צריך לקחת בחשבון שסינון זה סינון והוא לוקח מחופש התנועה...
למשל- תתכונני לעובדה שבאתרים כמו שאטרסטוק ופריפיק צריך לחכות כמה שניות עד שכל עמוד יעלה וייבדק. בהחלט מעצבן לפעמים, אבל אין ברירה.
דוגמא נוספת: הרבה אתרים של מוקאפים למשל, יהיו חסומים לך. במקרה שאני רוצה להיות מקורית ולא להסתפק במוקאפים מהאתרים המוכרים- זה אומר לשלוח כל קובץ לפתיחה נפרדת.
אין לי מידע לגבי בניית אתרים. כדאי להתייעץ עם העוסקים בתחום, האם החסימה מספקת אותם
בתקופה האחרונה אני עובדת על פרויקטים של עיצוב אתרים, וחייבת לומר שזה באמת בעייתי קצת...
רוב מוחלט של אתרים שאני רוצה לקבל מהם השראה- חסומים, וקשה עד בלתי אפשרי לבקש פתיחה כל פעם מחדש.
בינתיים לא מצאתי פתרון לעניין :(

Yummi Graphics

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למשל- תתכונני לעובדה שבאתרים כמו שאטרסטוק ופריפיק צריך לחכות כמה שניות עד שכל עמוד יעלה וייבדק. בהחלט מעצבן לפעמים, אבל אין ברירה.
דוגמא נוספת: הרבה אתרים של מוקאפים למשל, יהיו חסומים לך. במקרה שאני רוצה להיות מקורית ולא להסתפק במוקאפים מהאתרים המוכרים- זה אומר לשלוח כל קובץ לפתיחה נפרדת.
1. למה הרבה אתרי מוקאפים חסומים, אם המוקאפים עצמם ברובם בסדר?
2. יש מצב לקבל עוד דוגמאות כאלה? זה מאוד חשוב לי, זה מה שיקבע אם כן או לא...
בבקשה, כמובן, ותודה מראש, וכל הברכות שבעולם.

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
1. למה הרבה אתרי מוקאפים חסומים, אם המוקאפים עצמם ברובם בסדר?
לא ניסחתי מספיק מדויק- האתרים עצמם לא חסומים, אבל ההורדה של הקבצים כן. הסיבה לחסימה היא העובדה שהקבצים התפרסמו ברשת ולכן אוטומטית הם נחסמים (בשונה מקישור שקיבלת למייל באופן פרטי, שיהיה פתוח).
2. יש מצב לקבל עוד דוגמאות כאלה? זה מאוד חשוב לי, זה מה שיקבע אם כן או לא...
אחשוב על עוד נקודות רלוונטיות בל"נ.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לא ניסחתי מספיק מדויק- האתרים עצמם לא חסומים, אבל ההורדה של הקבצים כן. הסיבה לחסימה היא העובדה שהקבצים התפרסמו ברשת ולכן אוטומטית הם נחסמים (בשונה מקישור שקיבלת למייל באופן פרטי, שיהיה פתוח).

אחשוב על עוד נקודות רלוונטיות בל"נ.
באיזה אתרים? לא נתקלתי. מוריד בלי למצמץץץץ

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
כאן יש הרבה מוקאפים, רובם פתוחים, לחלקם צריך לשלוח פניה, נו נו, מתרגלים, ושווה את המאמץ.

לכשתגיעו לנטפרי עוד תצחקו על האשכול הזה, על הדקויות שכביכול ימנעו ממכם להיות במקום בטוח...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה