עזרה באקסל גרף (עוגה) עם פילוח שעות עובדים

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
האם גרף אפשר ליצור רק עם ערך 'אחוזי', או שאפשר גם ע"י ערך שעתי.

כלומר, נגיד יש לי סיכום שעות עבודה של חמשה עובדים, אני רוצה לעשות פילוח אחוזי לפי השעות. דהיינו, שהמקרא תהיה שעות העבודה של על עובד, והאקסל יחשבן (ויבטא באמצעות הגרף) כמה אחוז מסכום שעות הכולל כל אחד עבד.

דוגמה במספרים: ראובן 10:00 שעות שמעון 15:00 שעות יעקב 20:00 שעות. אז ביחד זה 40:00 שעות, שזהו ערך ה-100%, ועכשיו צריך אקסל לחשבון כמו אחוז מה-100% הזה - כל אחד עבד.

ניסיתי לעשות, ולא הולך לי.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

עמיק

משתמש פעיל
השיטה הפשוטה ביותר היא לבנות תרשים עם נתונים רצופים, לאחמ"כ בחר את התרשים -עיצוב תרשים - בחר נתונים -בתיבת ה"דו שיח" יש לחצן הוסף תחת הכותרת "ערכי מקרא",לאחר ההוספה לבחור סידרה ולערוך באמצעות הלחצן ב "תוויות ציר אופקי" כדי להתאים את טווח התוויות לסידרה זו.
מצו"ב דוגמה. בדוגמה לא עשיתי את כל התהליך כי הנתונים והכותרות הם באותה עמודה רק דילגתי על "בני"
לכן אפשר להפריד את הנתונים בעזרת פסיק.
בהצלחה

קבצים מצורפים

• תרשים שעות.xlsx
    KB 15 · צפיות: 12
נערך לאחרונה ב:

עמיק

משתמש פעיל
ל- @שיקול דעת האתר לא היה פעיל כמה ימים וכשכתבתי את התגובה שכחתי לציין
שצריך לעדכן את נוסחת SERIES בחלק השלישי, עם הטווח החדש.
מצו"ב דוגמה

קבצים מצורפים

• תרשים שעות.xlsx
    KB 16.8 · צפיות: 13

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה