גרסה כשרה לנוקיה c2

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
בשמחה:

התכנה הנ''ל משמשת לגישה לכונן C של הפלאפון, מה שלא תראה בחיבור רגיל למחשב (או לתוכנות ייעודיות כגון נוקיה סויפט ודומיהן).

קודם הכניסה לתכנה, תפעיל את יישום התתקנה Setup.
לאחמ''כ תכנס לתכנה עצמה בקובץ MPBrowser.
בחלון שעולה אתה מקיש בצד ימין למטה start mobiMB.
עכשיו צריך לחבר את המכשיר. אם אתה מחבר דרך כבל USB רגיל, מיד אחרי ההודעה של ווינ' שסיים להתקין את המכשיר, אתה תראה אותו בחלון השמאלי בתוכנה על שלל ספריות המערכת שלו.

כדי ''לשחק'' עם מראה התפריטים (זה לא משנה את יכולת ההפעלה שלהם, אלא את התצוגה שלהם - כלומר האם יראו אותם בתפריט או לא. ניתן לעקיפה דרך אנש''ק לדוגמה, עם קצת מחשבה), עליך להיכנס לנתיב (שם המכשיר) (כונן C) (ואז לספרייה Hiddenfolder) (ואז לספרייה Menus).
בתוך הנ''ל יש קובץ XML בשם menusttings. אפשר לייצא אותו למחשב, (לגבות!!!), לשנות, ולהחזיר לבפנים ערוך.
מכבים ומדליקים את המכשיר והשינויים מוכנסים.

אם אתה צריך עוד מידע, אשמח לעזור :)
אגב, כל המידע הזה (או רובו המוחלט) כולל התכנה ושאר מיני ירקות הם פרי של שעות חפירה ברשת, ושעות של ניסיונות בבע''ח (או יותר נכון - במכשירי נוקיה למיניהם).
אני לא יודע מהי ההגדרה ההלכתית המדויקת לכך, אבל אני מתנגד בכל תוקף לשימוש בהנ''ל על מנת להרויח כסף, או לשימוש מסחרי כולל!

אבן שלמה

משתמש מקצוען
בשמחה:

התכנה הנ''ל משמשת לגישה לכונן C של הפלאפון, מה שלא תראה בחיבור רגיל למחשב (או לתוכנות ייעודיות כגון נוקיה סויפט ודומיהן).

עכשיו צריך לחבר את המכשיר. אם אתה מחבר דרך כבל USB רגיל, מיד אחרי ההודעה של ווינ' שסיים להתקין את המכשיר, אתה תראה אותו בחלון השמאלי בתוכנה על שלל ספריות המערכת שלו.

כדי ''לשחק'' עם מראה התפריטים (זה לא משנה את יכולת ההפעלה שלהם, אלא את התצוגה שלהם - כלומר האם יראו אותם בתפריט או לא. ניתן לעקיפה דרך אנש''ק לדוגמה, עם קצת מחשבה), עליך להיכנס לנתיב (שם המכשיר) (כונן C) (ואז לספרייה Hiddenfolder) (ואז לספרייה Menus).
בתוך הנ''ל יש קובץ XML בשם menusttings. אפשר לייצא אותו למחשב, (לגבות!!!), לשנות, ולהחזיר לבפנים ערוך.

יישר כח, אנסה בהמשך, אין מילים
וכמובן זהלא לשימוש מסחרי אלאלעצמי וכמה חברים.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
עובד גם על נוקיה 208?
למיטב בדיקתי - לא, זו מערכת קבצים שונה לחלוטין.
אני מצרף קישור, מומלץ למי שרוצה להתעסק בנושא אפילו לעצמו לקרוא אותו כמה פעמים מתחילה ועד סוף.
מעבר לידע הבסיסי שהם מספקים, ניתן ללמוד איך לפעול לבד בנושא הזה.

אבן שלמה

משתמש מקצוען
בשמחה:

נערך לאחרונה ב:

men770

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מדובר בשלא רוצים שיראו את האינטרנט או שהאינטרנט לא יעבוד? (גם דרך אנשי קשר)
אם לא רוצים שהאינטרנט יעבוד אז יש דרך פשוטה מאוד דרך ההגדרות של הטלפון עצמו.
השאלה אם מותר לכתוב אותה כאן, כי ככה יודעים גם איך לפרוץ.
אשלח בפרטי.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אשלח בפרטי.
למה הגבת?
בכל אופן, אשמח לשמוע על שני הדרכים.
אולי אלמד עוד חידושים בעניין :)

5050

משתמש פעיל
אשלח בפרטי.

האם האינטרנט לא יעבוד בכל אופן או שיש לך דרך לנטרל אבל באותה דרך ברגע קטן גם עושים אותה פעיל? (עכשיו אני רואה שכבר כתבת שאתה לא רוצה לגלות איך להשבית כי אז ידעו גם איך להפעיל-אז זה לא הרמטי)

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
האם האינטרנט לא יעבוד בכל אופן או שיש לך דרך לנטרל אבל באותה דרך ברגע קטן גם עושים אותה פעיל? (עכשיו אני רואה שכבר כתבת שאתה לא רוצה לגלות איך להשבית כי אז ידעו גם איך להפעיל-אז זה לא הרמטי)
כמדומני שמדובר על מחיקת הגדרות תצורה או משהו כזה.
אחרת, אופציית ספר הטלפונים פתוחה תמיד אם לא עבר סירוס מעמיק.

ממליץ שוב לכל מי שמתעניין בזה לקרוא את הקישור ששמתי למעלה.
זה אמנם הרבה חומר, וצריך עיון כדי להבינו - אבל סיכמו שם את העניין די ברור מכל כיווניו.
למיטב בדיקתי - לא, זו מערכת קבצים שונה לחלוטין.
אני מצרף קישור, מומלץ למי שרוצה להתעסק בנושא אפילו לעצמו לקרוא אותו כמה פעמים מתחילה ועד סוף.
מעבר לידע הבסיסי שהם מספקים, ניתן ללמוד איך לפעול לבד בנושא הזה.

avi chazak

משתמש מקצוען
לנוקיה C2 יש בעיה שהבטריה שלו נגמרת מאוד מהר
האם יש למשהו איזה אפלקציה של חיסכון באנרגיה\בסוללה או ידע מה ניתן לעשות
זה פשוט לא לעניין לפעמים אני מטעין את הטלפון פעמיים שלוש ביום במידה ויש הרבה שיחות
תודה מראש לכל העונים

avi chazak

משתמש מקצוען
אולי בטעות מופעל לך הבלוטוס
צריך לנטרל אותו על ידי איפוס הגדרות
קוד (להתקשר ל): כוכבית סולמית 7780 סולמית
ואז להקיש סיסמת אבטחה
לא דלוק
יש לי גירסה מוכשרת ולא כשרה כך שאני יכל לכבות את הבלוטוס ולהדליק מתי שאני רוצה כך שלא זאת הבעיה
אני חשבת על מה שהביאו כן כל מיני תוכנות ספרים לC2 וכו' רק בחיסכון באנרגיה האם יש משהו כזה?

Avi300

משתמש פעיל
לא דלוק
יש לי גירסה מוכשרת ולא כשרה כך שאני יכל לכבות את הבלוטוס ולהדליק מתי שאני רוצה כך שלא זאת הבעיה
אני חשבת על מה שהביאו כן כל מיני תוכנות ספרים לC2 וכו' רק בחיסכון באנרגיה האם יש משהו כזה?

אין יישום כזה, בC2 אין בכלל עניין של חסכון באנרגיה, כי אין יישומי רקע וכו'.. (זה לא אנדרואיד..)
בכל מקרה, מסתבר שסוללה חדשה תפתור את הבעיה, רק תקנה סוללה מקורית.

avi chazak

משתמש מקצוען
אין יישום כזה, בC2 אין בכלל עניין של חסכון באנרגיה, כי אין יישומי רקע וכו'.. (זה לא אנדרואיד..)
בכל מקרה, מסתבר שסוללה חדשה תפתור את הבעיה, רק תקנה סוללה מקורית.
יש לי סוללה מקורית ודי חדשה ועדיין נגמרת מהר
הבעיה הזו ידועה רק שאני מחפש מישהו שהצליח לעשות מעבר לזה?
אולי יש סוללה יותר חזקה לC2 אפילו לא של נוקיה שמחזיקה יותר זמן?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
לנוקיה C2 יש בעיה שהבטריה שלו נגמרת מאוד מהר
האם יש למשהו איזה אפלקציה של חיסכון באנרגיה\בסוללה או ידע מה ניתן לעשות
זה פשוט לא לעניין לפעמים אני מטעין את הטלפון פעמיים שלוש ביום במידה ויש הרבה שיחות
תודה מראש לכל העונים
לא דלוק
יש לי סוללה מקורית ודי חדשה ועדיין נגמרת מהר
הבעיה הזו ידועה רק שאני מחפש מישהו שהצליח לעשות מעבר לזה?
אולי יש סוללה יותר חזקה לC2 אפילו לא של נוקיה שמחזיקה יותר זמן?
מנסיון רב שנים עם המכשיר הנ"ל, כמעט ולא קיבלתי תלונות על סוללות בעייתיות (טוב - היו כמה, אבל בד''כ היה בלוטות' דולק או הרבה שעות שיחה).
בכל אופן, לי נראה באמת להחליף סוללה. אפשר גם לנסות לבטל מצב רשת כפול, אם אני זוכר נכון זה לא משנה במכשיר המשמש רק לשיחות - וחוסך בסוללה.

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מנסיון רב שנים עם המכשיר הנ"ל, כמעט ולא קיבלתי תלונות על סוללות בעייתיות (טוב - היו כמה, אבל בד''כ היה בלוטות' דולק או הרבה שעות שיחה).
בכל אופן, לי נראה באמת להחליף סוללה. אפשר גם לנסות לבטל מצב רשת כפול, אם אני זוכר נכון זה לא משנה במכשיר המשמש רק לשיחות - וחוסך בסוללה.
למעשה אני קיבלתי המון תלונות מחברים שקנו לאחרונה מכשירי C2 מחודשים כאלה ואחרים וההמלצה הסופית של כולם זה לקנות בטריות חדשות

נ.ב. רק לחדד את הנקודה כמה זמן מחזיק לכם בטריה של C2?
יום/חצי יום/שלוש שעות???

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
למעשה אני קיבלתי המון תלונות מחברים שקנו לאחרונה מכשירי C2 מחודשים כאלה ואחרים וההמלצה הסופית של כולם זה לקנות בטריות חדשות
ההדגשה שלך במקומה המדוייק.
אני לא תומך ברכישת המכשירים הללו כיום, בפחות מ800 ש"ח.
המחיר הגבוה מעיד על איכות החומר - דהיינו מקור וחדש, (אלא אם מדובר בגנב).
המכשירים המחודשים מגיעים עם שלל בעיות שאין לי כח לפרט אותן, רק אומר שאני הייתי מתבייש למכור מכשירים במצב הזה.
[רק להבהיר - אני כותב בגסות ותוקפנות מתוך עדות אישית לעשרות (או יותר) מקרים של אנשים שנפלו בזה].
נ.ב. רק לחדד את הנקודה כמה זמן מחזיק לכם בטריה של C2?
יום/חצי יום/שלוש שעות???
במכשיר שלי, בטריה ומכשיר יד שניה (אצלי 4 שנים, לפני מאמין שהיה עוד) מחזיק בד''כ ליום וחצי+ (תלוי בשימוש). השימוש העיקרי במכשיר: שיחות, SMS, ונגן מדיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה