גרסה כשרה לנוקיה c2

שמעון יעקב

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
לא דלוק
יש לי גירסה מוכשרת ולא כשרה כך שאני יכל לכבות את הבלוטוס ולהדליק מתי שאני רוצה כך שלא זאת הבעיה
אני חשבת על מה שהביאו כן כל מיני תוכנות ספרים לC2 וכו' רק בחיסכון באנרגיה האם יש משהו כזה?

שמעון יעקב

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
יכול להיות שבמצב רשת זה על ,מצב כפול" שלי זה ממש שתה את הבטריה תעשה את זה על מצב"GSM" ורק במקומות שממש איו קליטה תפעיל "מצב כפול"

שמעון יעקב

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
ממש תודה אך לא הבנתי איפה ישלי את זה

"קודם הכניסה לתכנה, תפעיל את יישום התתקנה Setup.
לאחמ''כ תכנס לתכנה עצמה בקובץ MPBrowser.
בחלון שעולה אתה מקיש בצד ימין למטה start mobiMB. " וכו'

צחי קרמר

משתמש פעיל
קניתי בעלי אקספרס c2 ועשיתי לו חסימה בדוידקה מאז הטלפון עושה לי בעיות מתנתק וכל בעיה שקיימת
אשמח לשמוע אם יש דרך לטפל בזה(להוריד את החסימה או כל דבר אחר אפשרי)
תודה

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קניתי בעלי אקספרס c2 ועשיתי לו חסימה בדוידקה מאז הטלפון עושה לי בעיות מתנתק וכל בעיה שקיימת
אשמח לשמוע אם יש דרך לטפל בזה(להוריד את החסימה או כל דבר אחר אפשרי)
תודה
יש דרך לצרוב מחדש גירסה על הפלאפון

שמעון יעקב

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
בשמחה:

התכנה הנ''ל משמשת לגישה לכונן C של הפלאפון, מה שלא תראה בחיבור רגיל למחשב (או לתוכנות ייעודיות כגון נוקיה סויפט ודומיהן).

קודם הכניסה לתכנה, תפעיל את יישום התתקנה Setup.
לאחמ''כ תכנס לתכנה עצמה בקובץ MPBrowser.
בחלון שעולה אתה מקיש בצד ימין למטה start mobiMB.
עכשיו צריך לחבר את המכשיר. אם אתה מחבר דרך כבל USB רגיל, מיד אחרי ההודעה של ווינ' שסיים להתקין את המכשיר, אתה תראה אותו בחלון השמאלי בתוכנה על שלל ספריות המערכת שלו.

כדי ''לשחק'' עם מראה התפריטים (זה לא משנה את יכולת ההפעלה שלהם, אלא את התצוגה שלהם - כלומר האם יראו אותם בתפריט או לא. ניתן לעקיפה דרך אנש''ק לדוגמה, עם קצת מחשבה), עליך להיכנס לנתיב (שם המכשיר) (כונן C) (ואז לספרייה Hiddenfolder) (ואז לספרייה Menus).
בתוך הנ''ל יש קובץ XML בשם menusttings. אפשר לייצא אותו למחשב, (לגבות!!!), לשנות, ולהחזיר לבפנים ערוך.
מכבים ומדליקים את המכשיר והשינויים מוכנסים.

אם אתה צריך עוד מידע, אשמח לעזור :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה