• ידעת? ניתן לקבל מלגות משמעותיות ללימודי מקצוע בבית פרוג!

גרים בחריש!!!!

אבוקAדו

משתמש פעיל
אמר לי היום חבר שהיה בסיור בחריש לראות דירות המתווך (החילוני) אומר לו: מי שמוכר פה דירות זה רק חילוניים החרדים לא מוכרים פה אפי' אחד בהמשך הם הלכו לראות כמה דירות גם מתוך יד 2 וכולם היו חילוניים, אנשים שהפנימו את המצב ועוזבים את חריש
 

36

משתמש צעיר
אנחנו השכרנו את הדירה שקנינו בחריש לחרדים
(ירדנו במחיר בכמה מאות שקלים כדי להשכיר לחרדים)
וכיום חושבים על קניית דירה שניה בחריש
כשהכיוון הפעם יותר למגורים.

(חששנו מהכלבים של השכנים בבניין בחריש,
עברנו דירה בפרדס כץ- בני ברק
וקיבלנו 2 כלבים בקומה שלנו :) ומעלית שנוסעת ביום כיפור)

אשמח לשמוע באיזה אזור הגנים הליטאים,
כדי שהצעידה עם כל הצאן לא תהיה ארוכה מדי...
 

פורגיסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אנחנו השכרנו את הדירה שקנינו בחריש לחרדים
(ירדנו במחיר בכמה מאות שקלים כדי להשכיר לחרדים)
וכיום חושבים על קניית דירה שניה בחריש
כשהכיוון הפעם יותר למגורים.

(חששנו מהכלבים של השכנים בבניין בחריש,
עברנו דירה בפרדס כץ- בני ברק
וקיבלנו 2 כלבים בקומה שלנו :) ומעלית שנוסעת ביום כיפור)

אשמח לשמוע באיזה אזור הגנים הליטאים,
כדי שהצעידה עם כל הצאן לא תהיה ארוכה מדי...
כרגע בשוהם באבני חן,
לקראת פסח הם יעברו לפרוייקט דמרי באמצע שדרות ההגשמה.
 
נערך לאחרונה ב:

אביר88

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג

אבוקAדו

משתמש פעיל
טרוף מוחלט!!!
מוכרחים להפסיק את הרדיפה האובססיבית הזו, אם זה היה תלוי בי, רה"ע קשת לא היה דורך יותר בשום אירוע חרדי, זה בלתי נסבל הדואליות הזו שהוא רוקד יחד עם המרא דאתרא ובידו ספר תורה ובידו השנייה הוא מכה בחרדים.
 

צדיק

משתמש צעיר
טרוף מוחלט!!!
מוכרחים להפסיק את הרדיפה האובססיבית הזו, אם זה היה תלוי בי, רה"ע קשת לא היה דורך יותר בשום אירוע חרדי, זה בלתי נסבל הדואליות הזו שהוא רוקד יחד עם המרא דאתרא ובידו ספר תורה ובידו השנייה הוא מכה בחרדים.
אדרבה ואדרבה זה מחרד את העיר מהר יותר
 

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
ממה שידוע לי, האכלוס בדימרי הוא לא לפני חודש יוני, שזה אומר חודש סיון. אא''כ תהיה התקדמות משמעותית בבנייה ויקדימו את האכלוס.
 

צילום מסך

משתמש צעיר
מפגן אחדות: כ-400 מתפללים ברחוב - הרוסים הרעישו במוזיקה
כ-400 איש התכנסו לקבלת שבת ברחובה של עיר חריש שיודעת בימים אלה מלחמת דת של ממש, בעקבות ההתנכלויות לחרדים מצד הרשות המקומית והשכנים האנטי דתיים. השוטרים ניסו להפריע לתפילה והשכנים, עולי ברית המועצות, השמיעו מוזיקה רועשת בכדי להפריע
חדשות בארץ23.10.2021 | 21:52

d01aeac215e90a2cf324.jpg
כוחות המשטרה בפשיטה על בית הכנסת תולדות אהרן בחריש צילום: בחדרי חרדים
מאות תושבי שכונת בצוותא בחריש התכנסו למעמד קבלת שבת ברחבת בתי הכנסת בשכונה, כאות מחאה נגד ההתנכלות של העירייה כלפי התושבים החרדים בעיר.
רבני חריש הכריזו על מעמד ה'קבלת שבת' לאחר הפינוי המקומם של בית הכנסת תולדות אהרן, על ידי פקחי עירייה וכוחות משטרה, במהלך השבוע שחלף.
ל'בחדרי חרדים' נודע כי כ-400 מתפללים הגיעו לקבלת שבת, ביניהם חסידים, ליטאים וספרדים כאשר גם מתפללים מהציבור הדתי לאומי השתתפו במעמד כאות הזדהות עם השכנים החרדים.
רב הקהילה הליטאית בעיר, הגאון רבי שמואל דוד רייסנר, המתגורר עדיין בבני ברק, הגיע גם הוא לחגוג את השבת בעיר, ואף נשא דברים לפני קבלת שבת.
כוחות משטרה גדולים נכחו במעמד, ולצידם עמדו תושבים חילונים, בדגש על תושבים הנמנים על עולי ברית המועצות, שקראו קריאות גנאי נגד החרדים.
אחד המתפללים מספר בשיחה ל'בחדרי חרדים' כי הייתה תפלה מרוממת ונגרם קידוש ה' גדול. "לא צפינו לכמות כזאת גדולה של מתפללים. הייתה אווירת אחדות במקום כאשר אנשים מכל גווני הקשת החרדית השתתפו בתפילה. פרצו מספר פעמים בריקודים סוערים ואף ליוו את הרבנים אליהם הביתה בשירת 'ישמחו במלכותך'".
לדבריו, "היו גם תושבים חילונים שדווקא תמכו בנו ואף התעמתו מילולית עם המפגינים הרוסים. אותם תושבים טענו כי ראש העירייה הדתי יצחק קשת אמור לאפשר לחרדים לבנות בתי כנסת, בדיוק כמו שהוא בונה בתי ספר לילדים החילונים".
הוא טוען גם כי "המשטרה ניסתה להפריע למתפללים, בניגוד למקובל שהכוחות שומרים על מרחק ממשתתפים במחאות שקטות. גם היו כמה חילונים שהדליקו מוזיקה רועשת במטרה להפריע לתפילה".
כזכור, ביום חמישי האחרון דיווחנו ב'בחדרי חרדים' על עימותים שפרצו בין כוחות המשטרה לחסידי תולדות אהרן, לאחר התנכלות נוספת מצד השוטרים ועיריית חריש כלפי החרדים ופינוי בית הכנסת של החסידות.
החסידים, שפונו יום לפני כן, מבית הכנסת, פרצו שוב לשטח הפרטי אותו שכרו בבניין מגורים בעיר וקיימו בו מנייני מנחה ומעריב.
אחד החסידים מספר ל'בחדרי חרדים' כי השוטרים הגיעו בעקבות הלשנות של שכנים לא-חרדים. החסידים התקהלו מחוץ לבניין המגורים והחלו באמירת תהילים, כשמהלכה פרצו המהומות.
 

צילום מסך

משתמש צעיר
"ברוב עם": קבלת שבת המונית מתוכננת בשכונת בצוותא
יוסי לוז
ט"ז חשון ה'תשפ"ב 22/10/21 2
בעקבות ההתנכלות לציבור יראי ד' בשכונת בצוותא בעיר ולאור תקיפתו של רב קהילת 'תולדות אהרן', מעמד קבלת שבת המונית מתוכננת להתקיים ברחוב האחדות • המעמד יתקיים בראשות המרא דאתרא הגרש"ד רייסנר, רב קהילת 'תולדות אהרן' ובהשתתפות תושבי השכונה

רחוב אחדות בשכונת בצוותא, ארכיון | צילום: מהדריניוז
רחוב אחדות בשכונת בצוותא, ארכיון | צילום: מהדריניוז
בעקבות התנכלות הרשויות לקהילה החרדית בשכונת בצוותא, כפי שדיווחנו אמש, בשעות הקרובות מתוכננת להתקיים קבלת שבת המונית ברחוב האחדות מול בית הכנסת של חסידות 'תולדות אהרן' אשר פונה בעקבות צו מינהלי של הוועדה המיוחדת לתו"ב בעיר ולאחר שהעירייה התעלמה מצרכיהם.
WhatsApp%20Image%202021-10-22%20at%2014_58_24(1).jpeg

ביום רביעי, נזכיר, הגיעו פקחי העירייה מלווים בכוחות המשטרה ופעלו בכוחניות כנגד בני הקהילה ששהו בבית הכנסת הפועל באחד הדירות בבניין ברחוב האחדות 6, כאשר אף רב ומו"צ הקהילה הרה"ג ר' יוסף שמואל וואלעס הותקף על ידם בצורה מבזה.
תחת הכותרת "עקב הפגיעה המתמשכת בקודשי ישראל בשכונת בצוותא", בהודעה שפורסמה נכתב, כי "עקב עליית המדרגה השבוע בסגירת בתי הכנסת בשכונה של אהבת תורה וכן תולדות אהרון וכן בעקבות תקיפתו החמורה של הרה”ג הרב ולס שליט”א תתקיים היום תפילת קבלת שבת המונית ברוב עם ברחובה של עיר למען כבוד ה’ ברחוב אחדות על פני בניינים 2-6".
מעמד קבלת שבת זה, ייערך ברוב עם בראשות המרא דאתרא הגרש"ד רייסנר ובהשתתפות רב קהילת 'תולדות אהרן' הרה”ג הרב ולס ורבנים נוספים, לצד בני הקהילות בשכונה – ובו יביעו תושבי השכונה את מחאתם וזעקתם על הניסיון לפגוע בקדוש והיקר לנו.
 

צחנה

משתמש צעיר
ב"ה הוקם בשכונה מניין חסידי לשבתות (כרולל סעודה שלישית)
כמו כן מתקיימת בשכונה אמירת תהילים מדי שבת בשבתו בהשתתפות כשישים ילדים,
ואפילו החבדניקים שמסתובבים בגינות לקריאת פסוקים היו.
דרך אגב מחפשים תרומה לקניית צופר שבת שני לשכונת בצוותא, אשר עקב גודלה צופר אחד לא מכסה את כולה, וישנם רחובות שלא שומעים את הצופר, למותר לציין את גודל הזכות של קניית צופר שבת כמבואר בפוסקים.
 

SING

משתמש רשום
שלום!! מישהו עשה רשתות דרך האיגוד (חלומיניום נראה לי...) ומרוצה??? א"כ אשמח לשיתוף מידע...
 

פורגיסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מרכז תחבורה ציבורית חדש יוקם בעיר חריש
משרד התחבורה תקצב מרכז תחבורה ציבורית חדש ומודרני בעיר חריש, בעלות של 32 מיליון שקלים. מרכז התחבורה יוקם באמצעות חברת נתיבי איילון בתוך כשנתיים וישתרע על שטח של 5.5 דונם

12:16 ,24.10.2021מאת: מערכת פורט2פורט

הדמייה באדיבות משרד התחבורה

הדמייה באדיבות משרד התחבורה
משרד התחבורה תקצב מרכז תחבורה ציבורית חדש ומודרני בעיר חריש, בעלות של 32 מיליון שקלים. מרכז התחבורה יוקם באמצעות חברת נתיבי איילון בתוך כשנתיים.

מסוף ״מערב חריש״ ישתרע על פני שטח של כ-5.5 דונם, ויכלול עשרה רציפי אוטובוסים וחנייה ל-37 אוטובוסים. המרכז יכלול אולם נוסעים בגודל של 540 מ"ר וכן קפיטריה, מודיעין, חדר אבידות ומציאות, חדר נהגים ומשרדים. המסוף ישמש את קווי התחבורה הציבורית העירוניים והבינעירוניים של העיר חריש.

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים ח״כ מרב מיכאלי ציינה כי המרכז התחבורתי החדש יאפשר להגדיל משמעותית את מערך שירותי התחבורה הציבורית העירונית והבינעירונית בחריש, כך שיענה על צרכי העיר המתפתחת. לדבריה, המרכז החדש יאפשר לתושבים ולתושבות להשאיר את הרכב הפרטי בבית, ולהתנייד בתוך חריש ומחוץ לה באמצעות תחבורה ציבורית.

״תחבורה ציבורית טובה מאפשרת שוויון הזדמנויות, חוסכת זמן יקר לכל משתמשי הדרך, ומאפשרת לכל אחת ואחד לבחור לאן הוא רוצה להגיע ובאיזה כלי תחבורה. המרכז החדש יאפשר להוסיף אוטובוסים ולהגדיל את תדירות הנסיעות ולא פחות חשוב, יעניק לנהגי ונהגות האוטובוסים תנאי עבודה נאותים, כך שיוכלו גם לתת שירות טוב יותר ואדיב יותר״, הוסיפה מיכאלי.

הקמת מרכז התחבורה החדש בחריש מבוצעת במסגרת תכנית משרד התחבורה להקמת מסופי אוטובוסים וחניוני לילה חדשים בכל רחבי הארץ, שיאפשרו להרחיב את שירותי התחבורה הציבורית בכל רחבי הארץ.
 

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

653

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

לוח הסעות ושליחויות

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג
צ'אט בווטסאפ בנושאי יעוץ לימודים, פדגוגיה ומזכירות
היי, אפשר לדבר איתנו, אנחנו כאן!