• ידעת? ניתן לקבל מלגות משמעותיות ללימודי מקצוע בבית פרוג!

גרים בחריש!!!!

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
חשוב לעלות נושא בעניין אנשים שמחפשים להשכיר את הדירה שלהם, צריך להבין שישנם משכירי דירות חרדים שמבחינתם להשכיר לציבור שאיננו חרדי כי הם רוצים רק כסף וזה רק לרעתנו, משתי סיבות,
א, שככה האזורים פחות יתחרדו,
ב, במידה ואנשים ישכירו לציבור שאיננו חרדי בתווך הרחוק מחירי הדירות לא יעלו והמשקיעים עצמם יפסידו מכך,
יש לי שכן בבנין שניסתי להסביר לו שכדאי לו להשכיר לחרדים מהסיבות הנ"ל וככה ירוויח יותר כסף חוץ מהשכירות החודשית, היה מישהו שאינו חרדי שרצה את הדירה שלו לפתוח משפחתון והסברתי לו שהוא מזיק לעצמו וגם לסובבים אותו בכך שהוא נותן יד להתבססות הציבור שאינו חרדי, מקווה שהוא ייקח את הדברים לתשומת ליבו,
אבל חשוב שכל מי שמכיר אנשים שמחפשים להשכיר את הדירה שלהם שינסה להסביר את הדברים הנ"ל בשביל שכולנו נרוויח מזה...
כעיקרון אתה ממש צודק וגם לי יש שכן חרדי שהשכיר לחילוני, אבל לדבריו זה בגלל שהוא לא ידע שיש באזור עוד חרדים...
אבל יש גם כאלה שממש זקוקים לכסף וזה נסיון בשבילם לא להשכיר לחילוני בשביל טובת עיר שהוא לא גר שם.

הי,.
איזה סוג אוכלוסיה יש בחריש?
הכל...
מוזמנים לעבור על 200 עמודי האשכול הזה ולהחכים...

אלי חיים הכהן

משתמש רשום
כעיקרון אתה ממש צודק וגם לי יש שכן חרדי שהשכיר לחילוני, אבל לדבריו זה בגלל שהוא לא ידע שיש באזור עוד חרדים...
אבל יש גם כאלה שממש זקוקים לכסף וזה נסיון בשבילם לא להשכיר לחילוני בשביל טובת עיר שהוא לא גר שם.
אתה צודק אבל מי שחשוב לו שהמקום יצליח שיחשוב על זה וכמו שאמרתי ככל שיהיה יותר חרדים המחירים של הדירות יתייקרו

שרלה

משתמש רשום
אין לי גם את האופציה במה אוכל לעזור?
@איש חריש @אדם לעמל יולד
האם בשכונת בצוותא יש שורה של חנויות?
אני מתעניין לגבי פתיחת חנות.
חשוב מאוד שבדימרי אם הכל חרדי שהחניות ג''כ יהיו של החרדים
בהחלט מומלץ ללכת ע''ז
בנוסף זה השדרה הראשית כביכול המשך של דרך ארץ שכל השדרה רצף של חנויות מסחר
מה שמגדיל את ההיאחזות של הציבור החרדי בעיר

evi03

משתמש מקצוען
תושבים יקרים, הינכם מוזמנים לכנס שיתוף ציבור בנושא תחבורה. הכנס יתקיים ביום שני 1.11.21 בשעה 20:00, במרכז תרבות ופנאי, רחוב שוהם 73. להרשמה ושאלון: https://www.harish.muni.il/467/

אם מעניין אותכם, זה מטעם המועצה.
לא תולה בזה הרבה תקוות.. שימו לב שהם רוצים לדעת את השאלות לפני הכנס. הנסיון מראה שזה בשביל שלא יפתיעו בשאלות שלא היו מוכנים אליהם. אבל מי יודע, אולי יפתיעו...

מומלץ שכל אחד ימלא את הטופס (זה לוקח 20 שניות)
וישאל למה הקו לב"ב עדיין לא התחיל לפעול וכ"ו וכ"ו למרות שאושר ותוקצב

ממלכתי

משתמש פעיל
רבותי !!
זה הזמן! כל אחד ללא יוצא מהכלל מתחיל להחתים כמה שיותר בכולל. בעבודה. בגינה. בבית כנסת.
יש המון דתיים שישמחו לחתום
בעז"ה אני יעדכן כל הזמן לכמה חתימות הגענו
אל תתעצלו !!
תשלחו למייל b47612 @ gmail.com
היעד 1000 חתימות
החתימות ישלחו לכל הגורמים הרלוונטים הממשלתים

קבצים מצורפים

• פניה תחבורה (1).docx
    KB 14.9 · צפיות: 21

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חשוב לעלות נושא בעניין אנשים שמחפשים להשכיר את הדירה שלהם, צריך להבין שישנם משכירי דירות חרדים שמבחינתם להשכיר לציבור שאיננו חרדי כי הם רוצים רק כסף וזה רק לרעתנו, משתי סיבות,
א, שככה האזורים פחות יתחרדו,
ב, במידה ואנשים ישכירו לציבור שאיננו חרדי בתווך הרחוק מחירי הדירות לא יעלו והמשקיעים עצמם יפסידו מכך,
יש לי שכן בבנין שניסתי להסביר לו שכדאי לו להשכיר לחרדים מהסיבות הנ"ל וככה ירוויח יותר כסף חוץ מהשכירות החודשית, היה מישהו שאינו חרדי שרצה את הדירה שלו לפתוח משפחתון והסברתי לו שהוא מזיק לעצמו וגם לסובבים אותו בכך שהוא נותן יד להתבססות הציבור שאינו חרדי, מקווה שהוא ייקח את הדברים לתשומת ליבו,
אבל חשוב שכל מי שמכיר אנשים שמחפשים להשכיר את הדירה שלהם שינסה להסביר את הדברים הנ"ל בשביל שכולנו נרוויח מזה...
היום היה לי מקרה כזה
ניסיתי ללחוץ על שוכר לקחת דירה מאחד שעוד רגע משכיר לחילוני בעוד כסף ולבסוף הוא לא לקח את זה וככל הנראה זה יושכר לחילוני:(

ממלכתי

משתמש פעיל
רבותי !!
זה הזמן! כל אחד ללא יוצא מהכלל מתחיל להחתים כמה שיותר בכולל. בעבודה. בגינה. בבית כנסת.
יש המון דתיים שישמחו לחתום
בעז"ה אני יעדכן כל הזמן לכמה חתימות הגענו
אל תתעצלו !!
תשלחו למייל b47612 @ gmail.com
היעד 1000 חתימות
החתימות ישלחו לכל הגורמים הרלוונטים הממשלתים
עוד לא קיבלתי דפים חתומים למייל
כולם מחתימים ושולחים למיל

evi03

משתמש מקצוען
למישהו יש כאן מידע על רחוב הגפן?
מבחינת חרדים?
אשמח מאוד לתשובה ממי שמכיר.
תודה!!
תחילת הרחוב זה אזור מצוין יש שם כמה פרויקטים חרדיים
בסלב - טייכנער, זיגדון, פסגות אלון באזור
וכן מקווה ובתי כנסת לרוב, המשך הרחוב פחות מכיר

hovadya

משתמש חדש
אם מישהו קראו לו ליבחור מטבח בנחמיאס ויכול לתת לי מידע
על המפרט שנותנים אני יודה לו מאוד <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

למעשייה

משתמש צעיר
@ממלכתי
היוזמה בעניין התח"צ ברוכה וחשובה מאוד.
נראה לי שכדאי לנסות לשתף את הנהלת קו האיגוד ואת עסקני המקום.
הרי לא כולם נמצאים בפרוג ולא כולם מכירים את @ממלכתי ...

(ייתכן, שפנייה מקבילה לנציגי הציבור החרדיים תוכל להועיל, למרות שהם באופוזיציה)

שמחה וחדווה

משתמש חדש
לתושבי העיר חריש החרדים
שמעתי הרבה על נהירה של חרדים לעיר ב"ה וכן על עזיבה של החילונים
אבל יש משהו שיכול להיות כנה ולהגיד מה מצב הערבים בעיר הבנתי שהם גם זורמים לשם וזה מפחיד בעיר הרבה יותר מחילונים שזה לא יהפוך ללוד וכו
משהו יכול להסביר איפו הם מתרכזים והאם הם קרובים לשכונות החרדיות
לפי הנתונים פה https://www.cbs.gov.il/he/settlements/Pages/default.aspx?subject=תפרוסת גאוגרפית
הם בקושי אחוז אחד
אלא אם יש דרך לבדוק לא בנטפרי:rolleyes:

המענין

משתמש צעיר
תחילת הרחוב זה אזור מצוין יש שם כמה פרויקטים חרדיים
בסלב - טייכנער, זיגדון, פסגות אלון באזור
וכן מקווה ובתי כנסת לרוב, המשך הרחוב פחות מכיר
זה מאוד תלוי איפה, כי גם ליד "ראשית תבואתו" ישנם חרדים ודתיים תמקם יותר איפה "בהגפן" אתה מדבר, כי זה רחוב גדול.
זה בגפן 31
מה אומרים?

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

19

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

לוח הסעות ושליחויות