• ידעת? ניתן לקבל מלגות משמעותיות ללימודי מקצוע בבית פרוג!

גרים בחריש!!!!

אדם קדמון

משתמש רשום
אם דירה מוכנה עולה 1,200,000 איך יתכן שבוועד הדיור דירות שיהיו מוכנות בעוד 3 שנים עולות 1,150,000???

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש את נחמיאס, בקצה בצוותא שזה ממש מעורב ויש את מרכז בצוותא של ועד הדיור שזה ממש חרדי,
יש הבדלים בינהם,
סליחה, אבל אתה ממש טועה.
דבר ראשון: נחמיאס מעורב כמו בצוותא אבל לעומת בצוותא בנחמיאס אחוזי החרדים הם כרגע כמעט 50 % שזה יותר מבצוותא
דבר שני: בצוותא לא שייך לועד הדיור ואין שם מקום ממש חרדי, בבצוותא ישנם הרבה מאוד חרדים ואוירה מאוד טובה.
אני יכול לעזור לך ולומר לך שועד הדיור זה שני פרוייקטים, אחד של דימרי ואחד ג'י הנדסה ושניהם נמצאים בשכונת הפרחים מול בצוותא ושם יהיה בעז"ה הכל חרדי באכלוס הראשון בהמשך החורף ועוד פרוייקט בעוד כשנתיים וחצי ושניהם יהיו חרדים 100%.

נערך לאחרונה ב:

המענין

משתמש צעיר
תכלס' מי יכול לעזור ליהודי יקר שרק מתבלבל מכל שמות הפרויקטים למינם!
אני מברר על דירות שראיתי ברח' ספציפים, אם מישהו יכול לעזור לי אני יודה לו מאוד!!!
רח' גפן
רח' אלון
רח' אורן
רח' טורקיז
יש מה לחפש שם?
יש שם חרדים? א"כ מה הסגנון? מודרנים? בוגרי ישיבות? ליטאים? ספרדים?
אולי מישהו באמת יכול לעשות חסד, ופשוט לעשות רשימת שמות של רחובות שיש שם חרדים,ומה הסגנון של החרדים שם, אברכים? עובדים? וכו'
תודה ענקית מראש!!!!
ואולי יגיע יום שאני יגיע לגור בעיר שלכם ואני יוכל להודות לכם פנים מול פנים:)

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מברר על דירות שראיתי ברח' ספציפים, אם מישהו יכול לעזור לי אני יודה לו מאוד!!!
רח' גפן
רח' אלון
רח' אורן
רח' טורקיז
יש מה לחפש שם?
אולי מישהו באמת יכול לעשות חסד, ופשוט לעשות רשימת שמות של רחובות שיש שם חרדים,ומה הסגנון של החרדים שם, אברכים? עובדים? וכו'
תודה ענקית מראש!!!!
בכל רחוב שהזכרת יש חרדים, יותר או פחות.
אני מציע לך לבוא לעיר לדבר עם התושבים פנים מול פנים, לראות ולהרגיש את העיר והשכונות ולראות מה מתאים לך.

בעז"ה בהמשך יעלו תמונות מהקפות שניות המרכזיות בשכונת בצוותא.

והנה חשיפה!
היכונו היכונו לשמחת הכנסת ספר תורה חדש ומהודר לבית הכנסת הליטאי "אהבת תורה" בשכונת בצוותא.
פרטים יבואו.

רפאל הגדול

משתמש צעיר
בעז"ה בהמשך יעלו תמונות מהקפות שניות המרכזיות בשכונת בצוותא.

והנה חשיפה!
היכונו היכונו לשמחת הכנסת ספר תורה חדש ומהודר לבית הכנסת הליטאי "אהבת תורה" בשכונת בצוותא.
פרטים יבואו.
תודה על העדכונים!
כיף לקרוא על המקום שיהיה בעז''ה הבית שלנו!

סוד ה'

משתמש צעיר
רח' גפן
רח' אלון
רח' אורן
אם אתה צריך מידע על האורן תשלח מייל ל ‫ronron0713666#gmail.com‬ ואצור איתך קשר
(במקום הסולמית שטרודל)

שוחר בינה

משתמש פעיל
סליחה, אבל אתה ממש טועה.
דבר ראשון: נחמיאס מעורב כמו בצוותא אבל לעומת בצוותא בנחמיאס אחוזי החרדים הם כרגע כמעט 50 % שזה יותר מבצוותא
דבר שני: בצוותא לא שייך לועד הדיור ואין שם מקום ממש חרדי, בבצוותא ישנם הרבה מאוד חרדים ואוירה מאוד טובה.
אני יכול לעזור לך ולומר לך שועד הדיור זה שני פרוייקטים, אחד של דימרי ואחד ג'י הנדסה ושניהם נמצאים בשכונת הפרחים מול בצוותא ושם יהיה בעז"ה הכל חרדי באכלוס הראשון בהמשך החורף ועוד פרוייקט בעוד כשנתיים וחצי ושניהם יהיו חרדים 100%.
אני מדברת על הפרויקט של גיא הנדסה,
זה לא בבצותא?
זה נחשב לפרויקט הכי חרדי? פרויקט טוב? הבנתי שהוא הכי טוב,
כמה שם עולה דירת ארבעה לעוד שנתיים וחצי?
כי המחירים פה לא תואמים את מה שהם אמרו לי

ממלכתי

משתמש פעיל
רח' גפן
רח' אלון
רח' אורן
רח' טורקיז
יש מה לחפש שם?
תודה ענקית מראש!!!!
רח אלון בתחילתו שם יש פרויקט שעוד שבועיים יש חתימת חוזים ואיכלוס בעוד 6 חודשים אברכים בני ישיבות
רח' גפן שם נראה לי יש קהילת הרב ברנד זה צמוד לאלון ליד זה ברח אלה יש קהילה של ברסלב לא זוכר מי הרב

אברך פשוט 1

משתמש צעיר
רח אלון בתחילתו שם יש פרויקט שעוד שבועיים יש חתימת חוזים ואיכלוס בעוד 6 חודשים אברכים בני ישיבות
רח' גפן שם נראה לי יש קהילת הרב ברנד זה צמוד לאלון ליד זה ברח אלה יש קהילה של ברסלב לא זוכר מי הרב
המידע על רחוב אלון מוסמך בקשר לחתימת החוזים?

צחנה

משתמש צעיר
אני מדברת על הפרויקט של גיא הנדסה,
זה לא בבצותא?
זה נחשב לפרויקט הכי חרדי? פרויקט טוב? הבנתי שהוא הכי טוב,
כמה שם עולה דירת ארבעה לעוד שנתיים וחצי?
כי המחירים פה לא תואמים את מה שהם אמרו לי
זה לא בבצוותא אבל זה ממש ממול זה רק לחצות כביש.
לגבי מה הכי טוב, אולי בג'י הנדסה יש יותר דירות (ממילא יותר חרדים) אבל הדירות יהיו מוכנות בעוד הרבה זמן, ובדמרי מדובר על פחות משנה לאיכלוס וזה הבניינים הסמוכים לג'י הנדסה

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

488

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

לוח הסעות ושליחויות

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג