גרים בחריש!!!!

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דיברתי עם הפרויקט והבנתי שהרבה מן הדירות אין להם מרפסות סוכה, מה שאומר שהפרויקט הזה תמיד יהיה מעורב וחלק ניכר בו חילוני, כך שגם עלית המחירים בו לכאורה היא לא גבוהה, אני צודקת?
תעשו קצת שיעורי בית על העיר חריש ויפתרו לכם כל השאלות
על חלק רב מן השאלות תוכלו למצוא מענה כאן באשכול, דפדפו אחורה.

ווינדוס

משתמש פעיל
דיברתי עם הפרויקט והבנתי שהרבה מן הדירות אין להם מרפסות סוכה, מה שאומר שהפרויקט הזה תמיד יהיה מעורב וחלק ניכר בו חילוני, כך שגם עלית המחירים בו לכאורה היא לא גבוהה, אני צודקת?
כשישבתי מול המשווק הוא אמר לי למשל שבבנין שקנינו קנו הרבה חרדים- כי בבנין שלנו מרבית החניות לא מקורות ככה שאנשים בונים על החניה בשביל סוכה,
לי ספציפית החניה שקיבלתי מקורה- אבל יש לי ב"ה מרפסת סוכה

סטודיו פוינט

עיצוב קולע:)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מתקין מזגנים מומלץ בחריש
יוסי קמרי
חפשו את הפרסום שלו בשבועון חריש

חנה אביטל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לקבל את השבועון של חריש למייל , לראות במה מדובר?
המייל שלי chana.ivgi שטרודל גימייל .קום
תודה רבה מראש

שוחר בינה

משתמש רשום
במפרט שקבלתי מנחמיאס יש כיור אחד, האם כך בכל הפרויקטים?
או רק שן כי מדובר בפרויקט מעורב?
איך אני משנה זאת במסגרת שנויי דיירים? וכמה יעלה?

אסתי יספאן

משתמש רשום
ראיתי את זה עכשיו באתר של העיריה:
פורסם בתאריך: 25/08/2021
עדכון לתושבי שכונת בצוותא:
אנו שמחים לעדכן שבשכונה יעבור המסלול של קו התחבורה הציבורית הפנימי של חריש, כחלק מהשירות שיינתן לתושבי בצוותא. הכבישים נסללו על פי עקרונות של מיתון וריסון תנועה, והם אינם מתוכננים לאפשר מעבר אוטובוסים בשני נתיבים. לכן חשוב לנו לעדכן אתכם שכדי לאפשר את מעבר האוטובוסים ברחוב חברותא החליטה ועדת התמרור העירונית - שהיא גוף מקצועי המורכב מנציג משטרה, מהנדס תנועה, מהנדסת העיר ועוד - להפוך את התנועה ברחוב לחד-סטרית בשלב זה. השינוי יתבצע בימים הקרובים. לאחר סיום סלילת כל הכבישים בשכונה תיבחן האפשרות להחזיר את הרחוב לתנועה דו-סטרית.

אסתי יספאן

משתמש רשום
כנ"ל גם זה:
פורסם בתאריך: 23/08/2021
ממשיכים לפעול לשיפור הקליטה הסלולרית בחריש: העירייה אישרה הקמה של שלוש אנטנות נוספות בעיר, שתיים מהן על מבני ציבור.
אנטנה אחת תוקם על גג העירייה ברחוב גפן, אנטנה שנייה תוצב על גג מרכז תרבות ופנאי ברחוב שוהם, והשלישית על קרקע חקלאית סמוך לכביש 6 בכניסה לעיר ליד המרכז המסחרי.
בהמשך יוקמו אנטנות סלולריות נוספות ברחבי העיר.

אלי חיים הכהן

משתמש רשום
יש כאן מישהו שקנה דירה בדימרי או אשדר או שיכון ובינוי? אני צריך לברר משהו לגבי הדירות שלהם,
אפשר לשלוח לי מייל לכתובת הזאת ואני אחזור ‏‪‏‪elihaimcohen123
כמובן שטרודל גימייל

ווינדוס

משתמש פעיל
הי,

מה לדעתכם עדיף קומה 6 בלי מרפסת סוכה או קומה 7 עם מרפסת סוכה?
איזו דירה יותר "שווה"?

תודה!
זה שאלה בכלל? מה תעשו בסוכות בקומה 6 בלי סוכה?
תעלו ותרדו 6 קומות כל פעם? נשמע לא רלוונטי בכלל- אבל רק אומרת את הצד שלי זה לשיקולכם

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
תעלו ותרדו 6 קומות כל פעם? נשמע לא רלוונטי בכלל- אבל רק אומרת את הצד שלי זה לשיקולכם
אני גם חושב ככה.
גם סוכה מהמרפסת, גם עוד נוף. אם הספק הוא אם לעלות בשבת 6 או 7 קומות, אז לכאורה עוד קומה לא תהיה כ"כ בעיה. גם אם אני לא טועה, ככל שהקומה יותר גבוהה, כך עולה השווי של הדירה.

שוחר בינה

משתמש רשום
היום יש כל מיני פתרונות כמו שבונים מרפסת נפתחת כזו רק לסוכות וכו,
אני מבינה שבחריש הרבה בלי מרפסות סוכה כך שזו תופעה רווחת שם ךא?

אולי מעניין אותך גם...

רבים ביד מועטים
מאת: יונה קאופמן חנוכה. אור בחלונות ואור בלב. משפחות מתכנסות בהרכב מלא, יושבים בניחותא סביב שולחנות מחליפים מתכונים החל משלב הפרודוקטים ועד...
5.00 star(s) 1 דירוגים
למה אנחנו כל כך אוהבים טריוויה?
כי מי מאיתנו לא אוהב תחרויות? ושזה כולל הנאה וסיפוק גדול ודרך מצויינת ללמוד דברים חדשים ומרתקים - איך אפשר שלא לאהוב?! מחקרים גילו שלמשחקי...
תחרות "הלוח המנצח": המודעה "יוצאת לחופשי" נבחרה למקום הראשון * הוגרלו שלושת הזוכים בתחרות
לא פחות מ- 4813 גולשים השתתפו בתחרות הייחודית לדירוג מודעת הרחוב הטובה ביותר מבית 'גיל גרופ' ואתר 'פרוג' * ההגרלה נערכה במסגרת פודקסט מומחי פרסום...
אשכול על ידי עושי המלאכה - קומיקס
בעקבות אתגר הקומיקס בפורום כתיבה | קומיקס פרוג
5.00 star(s) 4 דירוגים

לוח אירועים

הצטרפו לקורס משתלם מבית פרוג
והתקדמו למקצוע מתגמל ומבטיח!

הסטורי של פרוג

לחץ להגדלה

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

344