• ידעת? ניתן לקבל מלגות משמעותיות ללימודי מקצוע בבית פרוג!

גרים בחריש!!!!

מישמשית

משתמש פעיל
מישהו כאן יש לו דירה כזאת והתקין כבר מזגנים? או מישהו שמכיר דירה כזאת שכבר התקינו מזגנים?
אני מתלבט כמה כח (בין 2.5 ל 3.5) צריך לשים בסלון שמחובר עם המטבח בנוסף לזה שיש את המסדרון , האם 2.5 לא יתן תפוקה כמו שצריך כי בסופו של דבר החלל מאד גדול או שזה מספיק.
וגם, כמה כח צריך בחדרים האלו,
מחפש לשמוע מנסיון ולא מהערכות.
תודה רבה צפה בקובץ המצורף 957998
דירה יפיפיה ומתוכננת היטב
מה המחיר שלה כיום
ומה בעבר?

אבוקAדו

משתמש פעיל
אני לא יודע כמה בשוק הפתוח, נראה לי שהם הפסיקו למכור, עכשיו הם רק משכירים
אגב למי שלא הבין את נושא ההשכרות אז הנושא הוא שהקבלן מבין שמחיר הדירות הולך לעלות אז הוא עוצר את המכירות ולבנתיים משכיר את הדירות כדי שלא יעמדו כך סתם (לא מידיעה על שפיר אבל כך זה עובד אצל המון קבלנים)

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אגב למי שלא הבין את נושא ההשכרות אז הנושא הוא שהקבלן מבין שמחיר הדירות הולך לעלות אז הוא עוצר את המכירות ולבנתיים משכיר את הדירות כדי שלא יעמדו כך סתם (לא מידיעה על שפיר אבל כך זה עובד אצל המון קבלנים)
ממש כך גם בשפיר!

לענין המזגנים אני ראיתי מספר דירות כאלו שעשו 2 מזגנים

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
בהחלט. אינטרס כספי נטו. וגם יש להם איזה חוזה עם משרד השיכון שהם צריכים להשאיר מספר מסויים של דירות להשכרה בכדי לקבל איזה תקציב.

שוחר בינה

משתמש פעיל
יש לי שאלה,
ישנו פרויקט בקצה "בצוותא" שמשווק כעת, פרויקט מעורב,
מה אתם אומרים עליו? כמה אחוז חרדי יש בו? הםא עדיף לקנות בו או בשכונה אחרת כבר?
המחירים שם נמוכים יחסים לפרויקטים האחרים החרדיים (3 חדרים 970)

תודה!

שרה ת

משתמש חדש
הפקות ואירועים
אני עשיתי בדירה שלי בדיוק כזה 5 חדרים בסלון 2.5 כ"ס ובחדר שינה 1 כ"ס וזה מספיק בהחלט

evi03

משתמש מקצוען
יש לי שאלה,
ישנו פרויקט בקצה "בצוותא" שמשווק כעת, פרויקט מעורב,
מה אתם אומרים עליו? כמה אחוז חרדי יש בו? הםא עדיף לקנות בו או בשכונה אחרת כבר?
המחירים שם נמוכים יחסים לפרויקטים האחרים החרדיים (3 חדרים 970)

תודה!
אם אתם מדברים על הקבלן נחמיאס
זה פרויקט מצוין יש שם הרבה חרדים שקונים עכשיו וכן הרבה שקנו במחיר למשתכן.
אם אתם רוצים פרטים נוספים על הפרויקט
זה מס' של מישהו שרכש שם ומתמצא בפרטים הקטנים 0504130720

evi03

משתמש מקצוען
אני עשיתי בדירה שלי בדיוק כזה 5 חדרים בסלון 2.5 כ"ס ובחדר שינה 1 כ"ס וזה מספיק בהחלט
זה גם מה שכל מתקני המזגנים ממליצים
למעט החדר הורים שלפעמים הוא גדול ואז מומלץ אחד ורבע כ"ס

הפריפריאני

משתמש פעיל
דרך אגב אתמול היה מנין ישיבתי ליטאי של סליחות ברחוב טורקיז לצערי אין לי תמונות אם יש למישהו אשמח אם יעלה.

חיים ליברמן

משתמש רשום
ח״כ ולדימיר בליאק בשבת תרבות בחריש: ״מקווה שאחת המפלגות החרדיות תכנס לקואליציה. יש לי שיתוף פעולה עם החרדים בוועדת הכספים״.

פאלח חביב: ברע"מ מקפידים להשאיר את הדיאלוג בתוכה, ומדגישים שאין שום קרע פנימי.המועמד עטא אבו מדיג'ים הצהיר באופן נחרץ שלא נתן לשום איש לדבר בשמו. קרא לאחדות והפציר שלא לנצל את שמו כדי להוביל לקרעים מיותרים בתוך רע"מ. הוויכוחים היו עניין של זמן, רק לא חשבו שיבואו כל כך מהר.

ח"כ איתן גינזבורג בשבתרבות "בצוותא" בחריש לאטילה שומפלבי: "האוצר מכשיל את הממשלה בהרבה מקרים. זה קורה גם עכשיו, בימים אלה. קחו למשל את חוק ההסדרים המנופח. האוצר צריך להפגין יותר רגישות בעת הזו"

(מבזקי העדכונים)

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

919

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

לוח הסעות ושליחויות

למעלה