• ידעת? ניתן לקבל מלגות משמעותיות ללימודי מקצוע בבית פרוג!

גרים בחריש!!!!

אבוקAדו

משתמש פעיל
תגובת קשת:

יצחק קשת, ראש עיריית חריש, מסר בתגובה לניוז 1: "שבתרבות היא לא אירוע של עיריית חריש. חריש, כידוע, היא עיר מעורבת. חיים כאן חילונים ודתיים זה לצד זה. העירייה עורכת מאות אירועי תרבות ופנאי בשנה באמצעות אגף פנאי וקהילה באופן שמותאם לכלל המגזרים – חילונים, דתיים וחרדים – כל מגזר והאירועים המותאמים לו. שבתרבות היא לא אחד מהאירועים האלה. חשוב להדגיש: בהתאם למדיניות שלי, העירייה מאפשרת לעשרות מניינים להתפלל בשבתות במבני ציבור של העירייה. כמובן, גם הציבור החילוני מבקש מקום להתכנסויות. גם כאן, בדיוק כמו בנושא המניינים, המדיניות שלי היא לאפשר זאת. חשוב להדגיש: העירייה לא עורכת את הפעילויות האלה והם כלל לא אירועים רשמיים של העירייה".
.

איש חריש

משתמש פעיל
חשוב להדגיש: בהתאם למדיניות שלי, העירייה מאפשרת לעשרות מניינים להתפלל בשבתות במבני ציבור של העירייה.
זה רק תעודת עניות לעירייה שלא דואגת למקום ראוי לתפילות (בשכונת בצוותא והפרחים אין בי"כ אחד לרפואה) וכדי להשקיט את המצפון זורקת אותנו להתפלל בכיתות ביה"ס שם צריך לריב על כל דבר עם ההנהלה ולסיים את התפילות לפני תחילת הלימודים קרי- 7:20.

עובד ה'

משתמש פעיל
חשוב להדגיש: בהתאם למדיניות שלי, העירייה מאפשרת לעשרות מניינים להתפלל בשבתות במבני ציבור של העירייה. כמובן, גם הציבור החילוני מבקש מקום להתכנסויות.
בושה...
שייתן לחרדים להתפלל באודיטוריום, זה גם נחשב אירוע תרבות "ומקום להתכנסויות", שמתנהל ג' פעמים ביום...
המקום יכול לשמש כשטיבל מרכזי, לכל העדות והנוסחאות, במקום לקושש מניין כל יום במקום אחר...

מלר דור

משתמש צעיר
עדיין לא הבנתי איך הולכים לגור בחריש (אולי דנו את זה מקודם אבל לא נורא עכשיו נכנסתי)
העיר כולו (אמור להיות) חילוני הם זכו בזה וכל [רוב] הדירות אין להם מרפסת סוכה וכדו'
בדיוק לכן בגלל שזה אמור להיות וזה לא כבר עובדה בשונה מכל מיני היתחרדות למיניהם שהחילונים גרים ואתה רוצה לבוא ולחרד את המקום זה קשה מה שאין כן פה גם החילונים לא מבוססים בעיר ויש כל מיני פרויקטים בעיר שתקועים בעיר
ויד 2 מפוצץ בדירות למכירה ולהשכרה והרבה מהדירות המפורסמות לא גרו שם אף פעם זה מראה שזה לא שחילונים בורחים אלא מעדיפים לא לבוא מלכתחילה המעלה הנוספת שלחרד מקום זה קשה כי כל חרדי שמגיע לגור הוא נבלע משא"כ פה יש בנינים שלמים שיהיו חרדים וזה מגבש מאוד

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
עדיין לא הבנתי איך הולכים לגור בחריש (אולי דנו את זה מקודם אבל לא נורא עכשיו נכנסתי)
העיר כולו (אמור להיות) חילוני הם זכו בזה וכל [רוב] הדירות אין להם מרפסת סוכה וכדו'
כבודו מתכבד לפנות לעצמו זמן (והרבה זמן...) ולעבור על 171 עמודי האשכול הזה ולקבל תשובות מפורטות לכל השאלות.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
חוץ מלעשות בעיות ולהתנהל בצורה מוזרה קשת גם יודע להזיז משהו, ככל הנראה חריש מתחברת לכביש 6, כך נאמר בישיבת המועצה בחריש השבוע בהשתתפות שר האוצר (ליברמן) שנתן אור ירוק מבחינת האוצר למהלך.
ליברמן צריך עוד לקיים הבטחות ישנות יותר (חיסול הנייה למשל...;))
אף אחד לא חושב שזב מעשי בשנים הקרובות.

מלר דור

משתמש צעיר
מי שצריך להנפיק רב קו בחריש
התחנה הראשונה של הרב-קוָאן: חריש!
בשבוע הבא תוצב עמדה ניידת להנפקת כרטיסי רב-קו לטובת ציבור המשתמשים בתחבורה הציבורית.
פורסם בתאריך 26/08/2021
תחנת ההנפקה תמוקם ברחבת הכניסה של מרכז תרבות ופנאי (רח' שוהם 73) בימים בימים שני-שלישי (30-31.8.21) בשעות 16:00-09:00.
מה נדרש כדי להנפיק כרטיס:

1. תעודת זהות של בעל הכרטיס, כולל ספח.
2. הנפקת כרטיס לילד מתחת לגיל 16 תיעשה ע"י ההורים בנוכחות הילד, כשעל ההורים להציג ת"ז עם ספח מקורי.
3. בעל הכרטיס חייב להיות נוכח בעת ההנפקה ולא ניתן לסרוק תמונה.
4. מי שזכאי להנחה נדרש להצטייד בתעודה המעידה על הזכאות.
6. הנפקת כרטיס בפעם הראשונה נעשית ללא תשלום.
7. מי שהיה לו כרטיס בעבר ומסיבה כלשהי עליו להנפיק מחדש, ישלם 10 שקלים תוך שחזור פרטי החשבון הקודם.
התהליך לוקח דקות בודדות בלבד וניתן גם להטעין את הכרטיס בכסף (באמצעות כרטיס אשראי בלבד).
אנו מזכירים שבחודשים האחרונים הצבנו 3 עמדות לטעינת רב-קו ברחבי העיר: במרכז המסחרי שברחוב טורקיז 3, בשד' ההגשמה 26 וברח' תנופה 7.

הפריפריאני

משתמש פעיל
מה שלא נכון, זה ענין המרפסות סוכה שרק בשכונת החורש לבד, יש פרויקטים של עמותות דתיות עם בין 1200 ל1500 דירות עם מרפסות סוכה.

מלר דור

משתמש צעיר
אולי צריך שכל הציבור ישלח מכתבים לחברת שפיר נגד החילול שבת
מה אתם אומרים?

אביר88

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג
מכתב מעו"ד נתן רוזנבלט לחברת שפיר על חסותם לאירוע

תמציתי וקולע!

אם זאת - קשה להאמין שזה באמת ישנה משהו, אני מאמין שהחברה תצטדק ותטען (בדיוק כפי ראשעיר) שאין לה כל קשר לאירוע ואין לה חסות ושהחברה דוגלת בשוויון ועוד שאר בילבולי שכל...

נחמד להציב מראה לחברה הרודפת (-בצורה מסורבלת משהו-) אחרי הכסף.
אבל כאמור, את החברה מעניין רק למכור, ולא משנה לה למי.
ברגע שהברה תבין שספינת בצוותא אכן שינתה כיוון מהיעד המקורי - ללא ספק היחס לציבור החרדי ישתנה בהתאם!
כנ"ל גם לגבי ראש העיר

אלי חיים הכהן

משתמש רשום
מישהו כאן יש לו דירה כזאת והתקין כבר מזגנים? או מישהו שמכיר דירה כזאת שכבר התקינו מזגנים?
אני מתלבט כמה כח (בין 2.5 ל 3.5) צריך לשים בסלון שמחובר עם המטבח בנוסף לזה שיש את המסדרון , האם 2.5 לא יתן תפוקה כמו שצריך כי בסופו של דבר החלל מאד גדול או שזה מספיק.
וגם, כמה כח צריך בחדרים האלו,
מחפש לשמוע מנסיון ולא מהערכות.
תודה רבה 20210312_121927.jpg

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
מישהו כאן יש לו דירה כזאת והתקין כבר מזגנים? או מישהו שמכיר דירה כזאת שכבר התקינו מזגנים?
אני מתלבט כמה כח (בין 2.5 ל 3.5) צריך לשים בסלון שמחובר עם המטבח בנוסף לזה שיש את המסדרון , האם 2.5 לא יתן תפוקה כמו שצריך כי בסופו של דבר החלל מאד גדול או שזה מספיק.
וגם, כמה כח צריך בחדרים האלו,
מחפש לשמוע מנסיון ולא מהערכות.
תודה רבה צפה בקובץ המצורף 957998
בעיקרון אם עושים 3.5 כ"ס אז זה אמור להיות יותר חסכוני, כי בגלל שהמזגן מקרר מהר יותר, הטרמוסטט יכבה את המדחס מוקדם יותר.
אותו דבר בחדרים מעל 10 מ"ר אם עושים אחד ורבע כ"ס. אבל בחדרים זה פחות קריטי ואין בעיה לעשות 1 כ"ס עד חדר של 15 מ"ר (אני עשיתי בחדר שינה אחד ורבע כ"ס ואני חושב שכשאעשה מזגנים בשאר החדרים אני אעשה 1 כ"ס.

אלי חיים הכהן

משתמש רשום
בעיקרון אם עושים 3.5 כ"ס אז זה אמור להיות יותר חסכוני, כי בגלל שהמזגן מקרר מהר יותר, הטרמוסטט יכבה את המדחס מוקדם יותר.
אותו דבר בחדרים מעל 10 מ"ר אם עושים אחד ורבע כ"ס. אבל בחדרים זה פחות קריטי ואין בעיה לעשות 1 כ"ס עד חדר של 15 מ"ר (אני עשיתי בחדר שינה אחד ורבע כ"ס ואני חושב שכשאעשה מזגנים בשאר החדרים אני אעשה 1 כ"ס.
אתה מכיר מישהו שעשה מזגן בסלון כזה?

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

925

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

לוח הסעות ושליחויות

למעלה