גרים בחריש!!!!

נפגש בשמחות

משתמש חדש
יש לך מידע על הובלות משהו אבל איכותי, פשוט לא רוצים להרוס רהיטים ומכשירי חשמל....
אחותי שלחה לי מוביל שמבין הרבה המלצות שהיא קבלה הוא היה הכי טוב 052-633-93390 כמו בכל הובלה יש פה ושם דברים קטנים שנדפקים אבל תכלס היא העבירה בית שלם ויחסית כמעט ולא נדפק לה... זריזים, עושים את העבודה טוב... תבררי
בהצלחה!

רוצה ללמוד

משתמש רשום

מעונין לדעת

משתמש רשום
האם תוכלי לעשות לי סיכום,
היכן בדיוק משווקות כעת דירות חדשות בחריש,
והאם אזורים אלו נחשבים,
מה טווח המחירים ומה מועד אכלוס צפוי,
תודה רבה לכל העונים!

נפגש בשמחות

משתמש חדש
לא ברור כל כך הרצון של ראש העיר לעזור להם
מה אופי העיר באמת מבחינת החילוניות שבה? יצא לי להבין כאילו זה רגוע יחסית... כאן זה לא נראה...

מורגיי

משתמש צעיר
העיקר הוא חילק בכל חריש זמני כניסת ויציאת השבת...
לא הבנת את הנקודה...
הוא אמר בזמנו שצופרי שבת הם רק פרובוקציה ומי שרוצה לדעת מתי נכנסת השבת הוא יחלק לו את זמני כניסת השבת לכל השנה....
באמת הבן אדם מתעלה על עצמו כל פעם מחדש...

MichalS

עיצוב ואיור אופנה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני מעוניינת לפרסם בחריש "כותרות לסוכה".
איזה פרסום הכי פופולרי בחריש?
מתגוררים גם חסידים? א"כ, איזה?
תודה!

קבצים מצורפים

• קטלוג עטרת כותרות לסוכות.pdf
    1.8 MB · צפיות: 31

Z v

משתמש רשום
אני מעוניינת לפרסם בחריש "כותרות לסוכה".
איזה פרסום הכי פופולרי בחריש?
מתגוררים גם חסידים? א"כ, איזה?
תודה!
יש את "שבועון חריש" שזה בעצם השבועון של החרדים בחריש שמחולק לבתים

מלר דור

משתמש צעיר
ניצחון השבת: חבר הכנסת יברקן ביטל השתתפותו ב'שבתרבות'
יוסי לוז
י"ז אלול ה'תשפ"א 25/08/21
השבת תובעת את עלבונה: חבר הכנסת גדי יברקן מהליכוד הודיע כי ביטל את השתתפותו הצפויה באירוע 'שבת תרבות' שתוכנן להתקיים בשכונת בצוותא בעיר • יברקן: "כמי שגדל על מסורת ביתא ישראל, יהיה לי קשה מצפונית להיות הראשון שפותח שבת תרבות בעירכם בפעם הראשונה"

צילום: מתוך אתר הכנסת
בעקבות הביקורת הרבה שנשמעה מאז פרסום הידיעה המבישה על כוונת 'חריש חופשית', עיריית חריש וחברת שפיר הנדסה לקיים אירוע 'שבתרבות' בשכונת בצוותא, בשעות האחרונות הודיע חבר הכנסת גדי יברקן הוא מבטל את השתתפותו.
במכתב ששלח לבני העדה האתיופית בעיר כתב חבר הכנסת גדי יברקן: "לפני כשבועיים בקרתי אצלכם בבית הכנסת (הזמני) של הקהילה האתיופית יחד עם ראש העיר. יצאתי נרגש וגאה בהתארגנות שלכם להקמת 'מרכז מורשת' של ביתא ישראל. התרשמתי עמוקות מהכוונות שלכם לשמר את המסורת והתרבות של הקהילה. הבטחתי לעשות הכל על מנת לעזור לכם לממש חזון זה ואני כבר פועל בנושא".
"רגשתם אותי מאוד בדבריכם והחשיבות שאתם נותנים למסורת והתרבות של הקהילה", הוסיף יברקן וכתב, כי "במסורת של הקהילה שלנו, לשבת יש את המקום הכי מרכזי וחשוב. אבותינו חירפו נפשם למען קדושת השבת, השבת גמלה להם בכך שילדיהם זכו לעלות לישראל לאחר 2700 שנה כיום אנחנו שותפים מלאים בהמשך בנייתה של מדינת ישראל".
חבר הכנסת גדי יברקן הוסיף, כי "למרות שאינני שומר שבת (אבל בהחלט מתקרב...), חשוב לי מאוד לא לפגוע ברגשות רבים בני הקהילה שומרי מסורת ושבת. לכן ,הודעתי למארגנים שלא אגיע לשבת תרבות הקרובה בחריש".
"החלטה זו היא החלטה אישית שלי ולא קשורה לשום לחץ ציבורי מאיש כזה או אחר", הוסיף יברקן וכתב, כי "לאחר בירורים שעשיתי הבנתי שזו הפעם הראשונה ש'שבת תרבות' מתקיים בחריש. אני כמובן מברך על כך שתהיה הזדמנות לתושבי חריש שרוצים בכך, אך כמי שגדל על מסורת ביתא ישראל, יהיה לי קשה מצפונית להיות הראשון שפותח שבת תרבות בעירכם בפעם הראשונה. אי לכך ביטלתי השתתפותי".

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ג'י הנדסה הוא כולו חרדי,
120 דירות, 6 בנינים, לא נראלי שנותרו שם עוד דירות פנויות
אני דיברתי איתם בזמנו, קצת היה נשמע לי חארטה,
דירות קטנות מתוכננות זוועה, מרפסות קטנות בלי סוכה, ומחירים די גבוהים
אבל תבררו, אולי תשמעו אחרת
אם יש שם 120 חרדים שקנו, חבל שתכתבו ככה...

ווינדוס

משתמש פעיל
אם יש שם 120 חרדים שקנו, חבל שתכתבו ככה...
לא הבנתי, כל מי שקנה עשה את שיקוליו והחליט אם נכון לו או לא,
יש אחד שיעדיף לגור בבנין מעורב אך בתנאים משופרים
ויש אחד שיעדיף אזור חרדי גלאט בתנאים פחות טובים.
כולה ציינתי עובדות בשטח
לא רואה בכך בעיה, אבל אם ההודעה שלי מפריעה למישהו- אמחוק אותה

אבוקAדו

משתמש פעיל
חוץ מלעשות בעיות ולהתנהל בצורה מוזרה קשת גם יודע להזיז משהו, ככל הנראה חריש מתחברת לכביש 6, כך נאמר בישיבת המועצה בחריש השבוע בהשתתפות שר האוצר (ליברמן) שנתן אור ירוק מבחינת האוצר למהלך.

נערך לאחרונה ב:

לוח אירועים

הצטרפו לקורס משתלם מבית פרוג
והתקדמו למקצוע מתגמל ומבטיח!

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

130

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה