כללי גראפ למציאת פיסקה המתחילה בסוגריים.

קסת עימוד ועיצוב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה אבל זה הנוסחה המפורסמת לחיפוש סוגריים.
אני מעוניינת בחיפוש פיסקה שהתו הראשון שלה הוא סוגריים
יש ?

עימוד תורני

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
האם יש דרך לחפש כך סוגריים ואח"כ לתת הוראה שיחליף את הסוגרים למרובעות אך ישאיר את כל הטקסט בפנים?

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מצא ( והחלף [
מצא ) והחלף ]

עימוד תורני

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
מצא ( והחלף [
מצא ) והחלף ]

אני בכוונה רוצה לעשות את זה דרך גראפ בגלל שאני מחפש רק סוגריים ספציפיות מתוך כלל הסוגריים ואני רוצה לעבור בפעם אחת ולהחליף את מה שאני מעוניין..
בתקווה שהובנתי כראוי..

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
נו אם לא תגיד את מה אתה רוצה לחפש בדיוק איך יענו לך

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מצא
קוד:
(\()(.+?)(\))

החלף
קוד:
[$2]

עימוד תורני

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אנסה להסביר את עצמי שוב.
אני מעוניין לחפש בגרפ כזה: \[.+?\] ולעבור על כל הסוגריים בקובץ כשאת חלקם אני רוצה להחליף לסוגריים עגולות. לצורך הדוגמא, מעוניין להעביר רק סוגרים שהם מקורות לסוגריים עגולות.
השאלה אם יש דרך לחפש כך ואז כשאני מגיע למה שאני רוצה להחליף, אני מחליף את שני הסוגריים יחד בעוד שהטקסט בפנים נשאר..
מבלי להצטרך לעשות את זה ידני, או לעבור פעם ראשונה על הצד הזה ( ופעם שניה על הצד הזה ).

אולי מעניין אותך גם...