גראמען למצווה טאנץ בעברית קצר ולעניין!

שולינקו

משתמש פעיל
הייתי שבוע שעבר במצווה טאנץ שהיה גראמען בעברית אני מאוד נהנתי היה קצר מרגש ולעניין ורציתי להמליץ למי שרוצה ומחפש אז יש היום זה דבר!

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני הייתי בכמה חתונות שהגראמער גראמט אויף עברית (לפי הביקוש, הוא משלב גם וגם או רק אידיש/עברית) הוא היה ממש מוצלח.
מענין אם זה אותו אחד??;)

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אהרל'ה ווינטרוב
אליו התכוונתי:
גם אני הייתי בכמה חתונות שהגראמער גראמט אויף עברית (לפי הביקוש, הוא משלב גם וגם או רק אידיש/עברית) הוא היה ממש מוצלח.
מענין אם זה אותו אחד??;)
לטעמי הוא הדבר מתאים את עצמו לא רק לשפה אלא לאוירה שמעונינים, לסגנון, משלב הומור ורצינות. בקיצור מה שגראמער טוב ואיכותי צריך להיות, וכמובן עם הפלוס שמוצלח גם בלשה''ק!!

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
ומה שהכי אהבתי אצלו.
שהיו במצווה טאנץ הרבה ילדודס'...
והוא התייחס כ"כ יפה גם אליהם.
כבר אמרתי ואמרו אחרים מיוחד!!!

שולינקו

משתמש פעיל
הייתי שבוע שעבר במצווה טאנץ שהיה גראמען בעברית אני מאוד נהנתי היה קצר מרגש ולעניין ורציתי להמליץ למי שרוצה ומחפש אז יש היום זה דבר!
זה לא היה אהרלה זה היה מישהו לא כ"כ מוכר אבל היה מאוד יפה ומרגש וגם זול וכמובן קצר!

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש אחד מונדרוביץ, מוצלח מאד ביידיש ובעברית.
הוא היה אצלי באידיש, אבל שמעתי אותו בחתונה שצד אחד חסידי וצד אחד ליטאי, השילוב שהוא עשה בין עברית ליידיש היה מאד טוב.

.C.G

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש אחד מונדרוביץ, מוצלח מאד ביידיש ובעברית.
הוא היה אצלי באידיש, אבל שמעתי אותו בחתונה שצד אחד חסידי וצד אחד ליטאי, השילוב שהוא עשה בין עברית ליידיש היה מאד טוב.
מצטרפת לנ"ל,
גם אני ממליצה על ישראל מונדרוביץ, הוא היה אצלנו ב-2 חתונות ונהנינו מכל רגע!!
הרוב היה בעברית והוא שילב קצת באידיש

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
וואו, מונדרוביץ! היה אצלנו בחתונה משפחתית לפני למעל מעשור והגראמען שלו בלתי נשכח.

חיימי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני הייתי בחתונה והיה שם גראמען ממש מוצלח אולי הוא לא מוכר לכולם אבל זה היה אחד הגראמנים היפים והמרגשים ששמעתי וזה היה בעברית!!! קוראים לו ישראל ברנדוין היה קצר (ולא יקר) ולענין
ממליץ בחום!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אין לי, לצערי

ברוך ה' יום יום

משתמש רשום
יש אחד מוישי שטוב, שמעתי אותו בחתונ הפעם וממש נהנתי
אין לי מושג מי הוא ומה המספר טלפון שלו, אבל זה היה לא ארוך ומייגע מצד אחד, מצד שני היה רגש כשהיה צריך והומור כשהיה מתאים.
ממש לענין, אולי יש פה עוד מישהו שמכיר אותו ויוכל לתת את המספר שלו.

rachelish570

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אין לי מושג מי הוא ומה המספר טלפון שלו, אבל זה היה לא ארוך ומייגע מצד אחד, מצד שני היה רגש כשהיה צריך והומור כשהיה מתאים.
ממש לענין, אולי יש פה עוד מישהו שמכיר אותו ויוכל לתת את המספר שלו.
אני שמעתי אותו בכמב חתונות ותמיד היה מענין וברמה גבוה!

יעלי מיכאלי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
שמעתי אותו ספונטני בחתונה של קרוב משפחה (ז"א לא היה הגראמען הרישמי)
שילוב מדויק של עמקות וקלילות
חרוזים משובחים (נראה שחושב בחרוזים מרוב זרימה...)

אולי מעניין אותך גם...