דרוש מידע גנבו לי את שעון המים

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נעלם לי שעון המים,
בתאגיד המים אמרו לי שאם זה נגנב הם מתקינים חדש על חשבוני,
מה ההיגיון בזה? הרי אם מישהו יחליט להתנכל לי הוא יוכל לגנוב את זה שוב ושוב, איך אני יכול להתגונן מול זה? הרי אין לי אפשרות לנעול את זה, יש מה לעשות?
וגם, למישהו יש ניסיון עם מקרה דומה? אם יש לי חשד סביר להניח מי הגנב, מה הסיכויים שאם אני אגיש תלונה במשטרה הם ינסו לבדוק את זה, כולל חיפוש בביתו או השוואת טביעות אצבעות וכדו'?
אשמח לעצות ומידע.

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נעלם לי שעון המים,
בתאגיד המים אמרו לי שאם זה נגנב הם מתקינים חדש על חשבוני,
מה ההיגיון בזה? הרי אם מישהו יחליט להתנכל לי הוא יוכל לגנוב את זה שוב ושוב, איך אני יכול להתגונן מול זה? הרי אין לי אפשרות לנעול את זה, יש מה לעשות?
וגם, למישהו יש ניסיון עם מקרה דומה? אם יש לי חשד סביר להניח מי הגנב, מה הסיכויים שאם אני אגיש תלונה במשטרה הם ינסו לבדוק את זה, כולל חיפוש בביתו או השוואת טביעות אצבעות וכדו'?
אשמח לעצות ומידע.
הסיכוי שתפתח חקירה רצינית בעניין אפסיים, מקסימום יקראו לו לתשאול קצר. לא חיפוש, ולא טביעת אצבעות. כמובן שזה תלוי כמה תוכלו לבסס את החשד שלכם.
איני יודע מה מחיר שעון, אך לא מסתבר ששווה לכם להשקיע זמן ומאמץ על דבר כזה.
המקום ימלא חסרונכם.

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הסיכוי שתפתח חקירה רצינית בעניין אפסיים, מקסימום יקראו לו לתשאול קצר. לא חיפוש, ולא טביעת אצבעות. כמובן שזה תלוי כמה תוכלו לבסס את החשד שלכם.
איני יודע מה מחיר שעון, אך לא מסתבר ששווה לכם להשקיע זמן ומאמץ על דבר כזה.
המקום ימלא חסרונכם.
חשבתי ככה
עיקר החשש שלי הוא שהוא יגנוב שוב ושוב,
ואני לא מצליח להבין איזה היגיון יש בלשים את השעון במקום מופקר ופתוח ולחייב את הלקוח בנזקים ובגניבה,
איך יכול אדם להתגונן נגד זה?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
חשבתי ככה
עיקר החשש שלי הוא שהוא יגנוב שוב ושוב,
ואני לא מצליח להבין איזה היגיון יש בלשים את השעון במקום מופקר ופתוח ולחייב את הלקוח בנזקים ובגניבה,
איך יכול אדם להתגונן נגד זה?
יש אפשרויות לנעול את מקום השעונים ע''י כיסוי פח, לא מבין בזה אבל ראיתי כאלה דברים.
כמו''כ מדבקות של המקום מצולם אפילו לקנות מצלמת דמה בעשרים שקלים.

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
:confused:
אם הוא הגיע לכזאת רמה,
אני הייתי חושש להתנכלויות נוספות:eek:
מאן דחשיד אממונא חשיד אשבועתא...
אכן,
אני באמת חושש,
ויש לי גם סיבות טובות לחשוש (איומים וכדו')
ומה באמת אני יכול לעשות?
אני גם חושש שתלונה במשטרה תגביר את החשש, כי קיימים סיכויים סבירים שהם יקראו לו ל'תשאול' והוא יכחיש ויצא משם חמום מוח עם תאוות נקם,
אז מה יעשה אדם שחי במדינת חוק שמסיבה כלשהי ישנו אדם חסר גבולות ומהיר חימה שזומם לו רעות? ישנה דרך להפחיד אותו? אולי לשכור שירותי בריונות שיפרקו לו את העצמות ויצמידו לו אזהרה? יש מוצא אחר?
אני אובד עצות!

אני וביתי

משתמש מקצוען
אכן,
אני באמת חושש,
ויש לי גם סיבות טובות לחשוש (איומים וכדו')
ומה באמת אני יכול לעשות?
אני גם חושש שתלונה במשטרה תגביר את החשש, כי קיימים סיכויים סבירים שהם יקראו לו ל'תשאול' והוא יכחיש ויצא משם חמום מוח עם תאוות נקם,
אז מה יעשה אדם שחי במדינת חוק שמסיבה כלשהי ישנו אדם חסר גבולות ומהיר חימה שזומם לו רעות? ישנה דרך להפחיד אותו? אולי לשכור שירותי בריונות שיפרקו לו את העצמות ויצמידו לו אזהרה? יש מוצא אחר?
אני אובד עצות!
השאלה אם יש לו משהו נגדך או נגד השעון אם נגדך אז אתה צריך לדעת להסתדר איתו אם אתה מפחד להתלונן עליו במשטרה. אם נגד השעון צריך לדעת מה מפריע לו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה