עזרה גמ"ח נקודות בנטפרי

הייי

משתמש מקצוען
ואו תודה, אני מנסה לקרוא את הכותרות ומזה להבין מה תוכן הסרטון, מקווה שילך לי

אני אקח את השניים האמצעיים...

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה!
הנה עוד כמה
(ואגב כשאני שמה פה בפרוג ועושה תצוגה מקדימה הוא מראה לי לפעמים תמונות מהסרטון ואני יכולה בערך להבין אם זה סרטון שהגיוני שיפתח)

הייי

משתמש מקצוען
תודה רבה!
הנה עוד כמה
(ואגב כשאני שמה פה בפרוג ועושה תצוגה מקדימה הוא מראה לי לפעמים תמונות מהסרטון ואני יכולה בערך להבין אם זה סרטון שהגיוני שיפתח)

שלחתי את הראשון

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תודה רבה!
הנה עוד כמה

שולחת את השניים.....

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עוד כמה אחרונים לבינתיים ממה שמצאתי ושמרתי במאגרים להזדמנות ;) תודה רבה צלמות בטוחה שיועיל לכן, בואו להשתתף

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ורק עוד משהו אחרון להיום, אין צורך לעדכן אותי מתי נפתח, אני שומרת הכל ובודקת מידי פעם

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ומה עם אנשים אחרים שרוצים להתעדכן?...
מי שמעניין אותה בטוח תלחץ מידי פעם
ואגב זה ממש לא רק לי, זה לקבוצה שאני מנהלת (ללא תשלום כמובן! הכל בחסד) ולאחרונה יש מחסור :( פעם הייתה לי יותר נגישות לעניין

הייי

משתמש מקצוען
עוד כמה אחרונים לבינתיים ממה שמצאתי ושמרתי במאגרים להזדמנות ;) תודה רבה צלמות בטוחה שיועיל לכן, בואו להשתתף

שני הראשונים מהמקבץ האחרון נשלחו!
השלישי והרביעי גם...

הייי

משתמש מקצוען
אני אקח את השניים האמצעיים...
השלישי והרביעי גם...
חסומים
פתוח

סופרוומן

משתמש מקצוען
הוידאו נבדק על ידינו,
והוחלט לחסום אותו מכיון שהוא מכיל תכנים שלא תואמים לכללים של נטפרי.

מצטערים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה