דרוש מידע גמ"ח מזוודה לחתונה-ציוד כגון עששיות לחופה-מכירים?

א

אוטוקד

אורח
אני צריכה גמ"ח שיש להם מזוודה עם ציוד לחתונה-כגון עששיות לחופה,
בבני ברק.

מכירים?
אשמח אם תוכלו לכתוב לי פה או באישי את הפרטים!!

תודה רבה!!!!

big smile

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ההורים שלי לקחו ממשפחת אורבך או אוירבך
מרחוב לנדא,
היו יותר ממרוצים
מזוודה מלאה בכללללל מה שצריך.
אין לי טלפון אבל יש בספר טלפונים.
הצלחות.

TO GO

משתמש פעיל
לקחנו ממשפחת אייזנשטיין מרחוב חזו"א 20 ב"ב
מזוודה מצוידת היטב כולל עששיות יפות לחופה .

גברת חוקרת

משתמש פעיל
האם הם מבקשים סכום סמלי כלשהו ממי שלוקח את המזוודה?
לא, אבל כמעט תמיד המזוודה חוזרת עם איזשהו סכום באחד הכיסים, לפעמים גם מכתב, וזה ממש נותן כוח להמשיך.
יש התחייבות מצד מקבל המזוודה - לשלם אם נשברים או נאבדים דברים?
יש במזוודה דברים שמשתמשים בהם כמו יין, נצנצים שזורקים, נרות (בגמ"ח של ההורים שלי משתמשים בשמן פרפין) וכו' - ואת זה כמובן לא צריך להחזיר.
אבל בדברים שאמורים לחזור שלמים כמו עששיות, גביע, דעקטוך וכו' - נראה לי לגיטימי לבקש לשלם על נזקים, לא?

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
לא, אבל כמעט תמיד המזוודה חוזרת עם איזשהו סכום באחד הכיסים, לפעמים גם מכתב, וזה ממש נותן כוח להמשיך.

יש במזוודה דברים שמשתמשים בהם כמו יין, נצנצים שזורקים, נרות (בגמ"ח של ההורים שלי משתמשים בשמן פרפין) וכו' - ואת זה כמובן לא צריך להחזיר.
אבל בדברים שאמורים לחזור שלמים כמו עששיות, גביע, דעקטוך וכו' - נראה לי לגיטימי לבקש לשלם על נזקים, לא?
מעולה שאצלם זה ככה..
נותן חשק להמשיך הלאה עם הגמח הזה..

מכירה מקרוב משפחה שיש להם מזוודה
רוב הציבור לא שם כסף במזוודה וגם לא מכתב
לרוב הנזקים הם עששיות שנשברו או נאבדו..
תיק יפה לתכשיטים (שמורידים בזמן החופה) אבד
וגם על הנזקים האלה האנשים לא משלמים, רק אם מבקשים להם מפורשות לשלם על הנזק..

נערך לאחרונה ב:

גברת חוקרת

משתמש פעיל
מעולה שאצלם זה ככה..
נותן חשק להמשיך הלאה עם הגמח הזה..

מכירה מקרוב משפחה שיש להם מזוודה
רוב הציבור לא שם כסף במזוודה וגם לא מכתב
לרוב הנזקים הם עששיות נשברו או נאבדו..
תיק יפה לתכשיטים (שמורידים בזמן החופה) אבד
וגם על הנזקים האלה האנשים לא משלמים, רק אם מבקשים להם מפורשות לשלם על הנזק..
נראה לי שלכן אמא שלי שומרת על הגמ"ח בהיקף קטן יחסית (2 מזוודות), ובד"כ נותנת רק לאנשים שהיא מכירה אישית וסומכת עליהם, והיא גם מאוד מקפידה שכשבאים לקחת את המזוודה יבוא מישהו גדול יחסית (בדרך כלל אח בחור/אחות בסמינר), והיא מסבירה לו בדיוק מה יש, איך מרכיבים את העששיות, מה צריך לחזור, וברוך ה' עד עכשיו הולך די טוב (אם כי בהחלט יש הרבה בלאי, ואת המלאי של העששיות למשל צריך לחדש כל הזמן...)

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
נראה לי שלכן אמא שלי שומרת על הגמ"ח בהיקף קטן יחסית (2 מזוודות), ובד"כ נותנת רק לאנשים שהיא מכירה אישית וסומכת עליהם, והיא גם מאוד מקפידה שכשבאים לקחת את המזוודה יבוא מישהו גדול יחסית (בדרך כלל אח בחור/אחות בסמינר), והיא מסבירה לו בדיוק מה יש, איך מרכיבים את העששיות, מה צריך לחזור, וברוך ה' עד עכשיו הולך די טוב (אם כי בהחלט יש הרבה בלאי, ואת המלאי של העששיות למשל צריך לחדש כל הזמן...)
למי שאני מכירה יש מזוודה אחת
אבל יש תקופות שהיא כל יום בחתונה
ולפעמים חסרים עששיות יום אחרי יום
וזה מתסכל ממש..

אנסה להציע להם לעשות מה שאמאשלך עושה
להסביר מראש הכל
כי אצלם יש רק דף מפורט בפנים, אולי זה לא מספיק מחייב..

אחות

משתמש מקצוען
הגמ’’ח עדיין קיים?
ניתן להשאיל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה