דרוש מידע גמ"ח לגמחי"ם

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
באם למישהו יש רעיון לגמ"ח שעוד לא הוקם אשמח לרעיונות
יש לי רעיון לשני גמחים כאלה
אחד גמ"ח "פנים חדשות" ל"שבע ברכות" מומלץ מאוד לבחורים או לסתם אנשים שאוהבים להשתתף בסעודת מצווה
לאכול אבל לא רק לאכול אלא גם לקבל על זה "שכר מן שמיא"
"שווה ומומלץ"
גמ"ח נוסף פיסטוקים סגורים ל" שלום זכר "
סליחה על האי נעימות באם אין בזה מלח מישהו כבר ניסה את זה
בכל אופן אם למישהו יש רעיון אמיתי לגמח שעוד לא הוקם אשמח לרעיונות
תודה מראש
איש אחד

פילפלית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
1656826254234.jpeg

מתנה טובה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
העליתי רעיון אתמול, לפתוח אתר שמרכז את כ-ל הגמ"חים מכל הארץ בכל הנושאים, באופן מסודר נוח ונגיש שכל אחד יוכל למצוא ולהיעזר במה שצריך.
צריך כרגע בונה אתרים, מעצב אתרים (בהתנדבות, לשם שמים, ינתן קרדיט ופרסום באתר)

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
העליתי רעיון אתמול, לפתוח אתר שמרכז את כ-ל הגמ"חים מכל הארץ בכל הנושאים, באופן מסודר נוח ונגיש שכל אחד יוכל למצוא ולהיעזר במה שצריך.
צריך כרגע בונה אתרים, מעצב אתרים (בהתנדבות, לשם שמים, ינתן קרדיט ופרסום באתר)
טוב
יפה מאוד
כל הכבוד
עם ישראל מפורסם במעשי החסד הרבים שלו
ובפרט בגמחי"ם מכל סוג ועיניין
אין לי מטרה לקחת לך את הקרדיט
אבל כן יש לי מטרה לעלות מידע ומודעות לגמחי"ם נצרכים שלא ידועים עליהם מספיק או שלא קיימים בכלל ויש צורך בקיומם ובהקמתם
ואם יש משהו שיעשה את הגמחי"ם או שיעלה את המודעות לגמחי"ם אלו או לחילופין שיפרסם על גמחי"ם אלו שכבר קיימים ורק צריכים קצת פירסום שיידעו על קיומם ומיקומם
בכל אופן הרעיון שלך חשוב מאוד אבל הוא פונה בעיקר לגמחי"ם קיימים וזה יפה מאוד וחשוב מאוד
והבקשה שלי פונה בעיקר לגמחי"ם שעוד לא הוקמו ויש לאנשים רק רעיון כזה שיעלו את זה לפה ואם יש מישהו שיכול להקים ולתפעל שיראו את זה כאן
ובנוסף הבקשה שלי היא גם עבור גמחי"ם שכבר קיימים אבל לא מספיק מפורסמים ואנשים שזקוקים להם יראו את זה כאן
בכל אופן יישר כוח לך על הפעילות המבורכת
לפי גודל וכמות הגמחי"ם בכל הארץ זה אמור להיות אתר ענק
אני ממליץ שעם יש משהו שלומד או למד הקמת אתרים שיעשה לך סטאז' על אתר זה ויעשה לו פרסומת שם שהוקם על ידי וכו'
בשביל לתפעל דבר גדול ונצרך זה הייתי ממליץ גם על חלוקה לפי ערים שבכל עיר יהיה לך סוג של אחראי/גבאי שיכול לעדכן נתונים ישנים וחדשים ולעדכן מה פעיל ובאילו שעות
ואני יתן דוגמא לדבר לפני כחודש חבר שלי התאכסן בדירת נופש בטבריה ולבן שלו היה חום גבוה באמצע הלילה והוא לא הביא איתו משכך כאבים ופתאום באמצע שבת נופש בטבריה כשלא מכיר אף אחד איך יחפש גמ"ח תרופות
אבל בס"ד אחד השכנים שמע את הבכיות והציע את עזרתו בגמ"ח תרופות שקיים בארון חשמל רחוב אחד ליד
היה רשום שם שעות עלויות לשלם 1.5 במוצ"ש וכו' על תחזוק הגמ"ח
ואם היה יודע מראש על בגמ"ח היה חוסך הרבה עוגמת נפש לו ולמשפחתו ולשכנים שם
בכל אופן באם יש למישהו רעיון שיכול לקדם דבר מבורך זה אדרבא שיעלה
זה גם גמ"ח לעזור לשני להקים גמ"ח
והיה זה שכרנו

יאט

משתמש פעיל
רצית לפתוח פעם ועדיין חושבת על זה גמח ספרים שקשורים לחינוך ילדים, זוגיות, מודעות וכו...
ספרים כאלה שלא נמצאים בספריה השכונתית וכאלו שקוראים פעםאחת.
מה אומרים?
יהיה ביקוש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה