גמחים להלוואות גדולות

stroke

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אנחנו לפני רכישת דירה וזקוקים להלוואה בסדר גודל של 100,000ש"ח , בפריסה רחבה כמה שאפשר.
יש חיה כזאת?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
100,000 ש" למעבירי משכורת בבנק יהב, פריים+1, 120 תשלומים.
(יש לפתוח חשבון יחיד על בעל המשכורת, אחרת צריך שני משכורות)
שימו לב לקחת רק אחרי המשכנתא, אחרת תדרשו לפרוע אותה קודם.
בהצלחה רבה.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
התכנית שלנו היא לפרוע בהמשך את יתרת ההלוואה ע"י המשכנתא. יש דבר כזה?
טווח המשחקים הוא כ"כ רחב (הן במשכנתא והן בהלוואות צדדיות), תלוי מאד כמה עבור מה ולכמה זמן ומה המטרה, יתכן ואפשרי עוד כמה רעיונות...
בכל מקרה, בהחלט שניתן לפרוע משכנתא, רק חשוב לפרוע בתוך חודש או חודשיים (צריך לברר מיד אחרי לקיחת המשכנתא במחלקת המשכנתאות של הבנק), אחרת יש עמלת סילוק גבוהה (באם הריבית הממוצעת במשכנתאות בכל הבנקים ירד מאז שלקחתם משכנתא).
אני לקחתי סכום גדול מראש ופרעתי מיד, כשהשארתי לעצמי את החלקים הטובים, ומראש התמקחתי על ריביות זולות על החלקים שהולכים ללוות אותי לאוי"ט... (אני ואני, בפועל היה זה אז חבר עשה לי את כל החשבונות, כיום הוא כבר לימד אותי את עיקרי הדינים...)

ראש מנוע

משתמש פעיל
טווח המשחקים הוא כ"כ רחב (הן במשכנתא והן בהלוואות צדדיות), תלוי מאד כמה עבור מה ולכמה זמן ומה המטרה, יתכן ואפשרי עוד כמה רעיונות...
בכל מקרה, בהחלט שניתן לפרוע משכנתא, רק חשוב לפרוע בתוך חודש או חודשיים (צריך לברר מיד אחרי לקיחת המשכנתא במחלקת המשכנתאות של הבנק), אחרת יש עמלת סילוק גבוהה (באם הריבית הממוצעת במשכנתאות בכל הבנקים ירד מאז שלקחתם משכנתא).
אני לקחתי סכום גדול מראש ופרעתי מיד, כשהשארתי לעצמי את החלקים הטובים, ומראש התמקחתי על ריביות זולות על החלקים שהולכים ללוות אותי לאוי"ט... (אני ואני, בפועל היה זה אז חבר עשה לי את כל החשבונות, כיום הוא כבר לימד אותי את עיקרי הדינים...)
האם שווה למחזר משכנתא ולקחת הרבה ולהחזיר את ריבית הגבוהה מיד, אם זה כדאי ופשוט ספר לי על זה

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
האם שווה למחזר משכנתא ולקחת הרבה ולהחזיר את ריבית הגבוהה מיד, אם זה כדאי ופשוט ספר לי על זה
הרבה דברים שווים.
תן מידע, שווי נכס, הכנסות מוצהרות, יכולת החזר, משכנתא עכשווית, תכניות עתידיות.

stroke

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה על התגובה המפורטת.
התכנית עוד די בשלבי בישול כך שאין לי פרטים מדויקים לשאול לגביהם.
בכללי מדובר בעסקה באזור המליון, תחילת בניה, ונדרש כרגע הון עצמי שגבוה ב-100,000 מהסכום שיש לנו ביד, והיתרה בשלבים מאוחרים יותר. אנחנו רוצים לבדוק אם יש אופציה לקחת את הסכום בהלוואה, וכשנקבל את המשכנתא נחזיר את ההלוואה הזאת.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
תודה על התגובה המפורטת.
התכנית עוד די בשלבי בישול כך שאין לי פרטים מדויקים לשאול לגביהם.
בכללי מדובר בעסקה באזור המליון, תחילת בניה, ונדרש כרגע הון עצמי שגבוה ב-100,000 מהסכום שיש לנו ביד, והיתרה בשלבים מאוחרים יותר. אנחנו רוצים לבדוק אם יש אופציה לקחת את הסכום בהלוואה, וכשנקבל את המשכנתא נחזיר את ההלוואה הזאת.
מה זה בשלבים מאוחרים יותר? בזמן שכבר תוכלו להוציא משכנתא?
כי אם לא, איך אתם מתכננים להשלים את היתרה אחרי ה-100,000?

בכל מקרה, אם עדיין אין לכם משכנתא, ויכולת ההחזר שלכם גדולה לע"ע, כדאי לקחת הלוואה יקרה יותר (אשראי ברגע וכדו'), עם פריסה לפחות תשלומים, בבא העת לקחת משכנתא - ולהצהיר לבנק שחלקו יפרע את ההלוואה ההיא, לאחר שנפרעה - ללכת לבנק יהב, ליהנות מהטבה חד פעמית של הלוואה 100,000 ש"ח בפריים +1, בתשלומים נוחים, אתה תפרעו חלק מהמשכנתא.

יתכנו אפשרויות נוספות, אבל חסרים עוד קצת פרטים.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
משכורת של כמה הם דורשים?
נדמה לי משהו בסביבות 6-7 אלף. (שוב, בחשבון יחיד. הם לא יאמרו לך את זה עד שתפתחי חשבון, כי הם רוצים שני משכורות...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה