דרוש מידע גמולים למורים גברים מהמגזר החרדי

קונחם

משתמש צעיר
מישהו יודע אם יש השתלמות למידה מרחוק שמוכרת כגמול. שמתאימה למורה גבר חרדי??
תודה

איש פשוט אחד

משתמש פעיל
מצ"ב הטופס שהראש ישיבה צריך למלאות שלמדת 16 ש"ש. שים לב שאי אפשר לצרף שני חצאי שעות (לדוגמא אם למדת כל יום 3 וחצי שעות תקבל רק 15 ש"ש ולא 16 כנדרש על מנת לקבל 2 גמולים).
שיכתוב מה למדת וכו'.
לא צריך להתייחס לכל מה שכתוב בטופס שצריך לשלוח לפני הלימודים וכ'ו אלא רק נספח ב' שלמדת בשנה שעברה.
קודם כתבו כאן ונמחק אבל כמדומני שזה נכון, שמי שלא היה מורה בשנים האחרונות לא יכול להביא על שנים אלו גמולים אלא רק על השנה האחרונה.
את הטופס מגישים למשרד החינוך בכנפי נשרים לאחראית על מחוז חרדי (נמצא בכניסה שליד הכניסה הראשית למשרד החינוך).
בהצלחה

קבצים מצורפים

• נספח ב.pdf
    KB 48.4 · צפיות: 117

ירושלמער

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
שים לב שאי אפשר לצרף שני חצאי שעות (לדוגמא אם למדת כל יום 3 וחצי שעות תקבל רק 15 ש"ש ולא 16 כנדרש על מנת לקבל 2 גמולים).
@איש פשוט אחד אשמח להסבר: כיצד לכתוב את שעות הלימוד בצורה נכונה - משעה ______ עד שעה______ כי הרי צריך להגיע ל-16 ש''ש וזה לא מתחלק שווה....

נהג גרפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמה שנים אחורה אפשר עכשיו?
והאם רק ממתי שהתחלתי להיות מורה?

יהושע - קל זכות

קל זכות כאן בשבילך 02-642-80-80
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמה שנים אחורה אפשר עכשיו?
והאם רק ממתי שהתחלתי להיות מורה?
ככל היודע לי אפשר רק שנה אחת אחורה
כלומר כרגע אפשר לעדכן רק על שנת תשפ"ג
בעבר היה אפשר לעדכן 6 שניים אחורה
אפשר גם לפני שהתחלת להיות מורה
בכלל צריך לדעת שזה על חשבון דרגת BA
זה עניין די סבוך
ככול ואתה זקוק לעזרה
אני מכיר מישהו שיכול לעזור בתחום 3285450 בג'מייל

נערך לאחרונה ב:

נהג גרפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני יודע כרגע שאפשר שנתיים אחורה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה