גמדוני בית.... לכבוד פסח!

ליקי ;)

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אחחח. זה טוב. זה טוב. טוב, אתם כבר יודעים על איזה מהם אני הכי ממליצה...
"'חת, 'חת שתיים,---
אני רוצה בזאת, למסור תודה, לכל צוות המנהלות בפרוג, שמשמשות כK300 עבור נשים עם לב חלש, ומסננות את כל השרצים האלו.
ישלם ה' שכרכן."
בעעעע....

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לוגו צריך לסמל משהו. הוא אמור לייצג אותך, או לפחות לתת הצצה למעשה ידך....
אני לא ממש מבינה: לשים שרץ כסמל שלך? זה המיתוג שלך? כך את רוצה שאנשים יזכרו את הניק שלך ויקראו לך במחילה, המקק וכיוצ"ב....?
שרץ מסמל יצור מבחיל...
וסליחה מפותח האשכול אזני הייצור מזכירים לי את החיה הטמאה. רק לי???

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
"'חת, 'חת שתיים,---
אני רוצה בזאת, למסור תודה, לכל צוות המנהלות בפרוג, שמשמשות כK300 עבור נשים עם לב חלש, ומסננות את כל השרצים האלו.
ישלם ה' שכרכן."
בעעעע....
אני לא ממש מבינה: לשים שרץ כסמל שלך? זה המיתוג שלך? כך את רוצה שאנשים יזכרו את הניק שלך ויקראו לך במחילה, המקק וכיוצ"ב....?
שרץ מסמל יצור מבחיל...

היי.
לא מדברים כאן על טעם אישי. האם פרוג אחראים לתיקון הטעם האישי שלנו?
התשובה היא כמובן לא.
ומבלי להיכנס לדיונים מה יפה ומה לא, מה מגעיל ומה לא- צריך להיות בזה כללים. טעם אישי של המנהלים- לא צריך להיות סיבה לפסילה.
זה הלוגו שלי. אני אחליט מה לשים בו, ואם זה לא פוגעני או נגד ההלכה- זה מעולה.

ושוב, אם ישנם כללים מדוייקים לזה, אשמח שיעקבו אחריהם, ולא יכתבו לי בנימוק 'תשימי תמונה יפה יותר, או לפחות פחות מפחידה' (שאגב, הסיבה שאני לא נכנסת לפרטי התגובה הזאת היא מפני שאם בעיניה ציור של ילדה עם עפרון בפה וכוס קפה ביד השניה, זה מפחיד- זכותה, שוב- טעם אישי זה לא העניין. מה שהעניין כאן הוא העדר כללים, וטווח החלטות חודרני מדי של המנהלים.)

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
שרץ מסמל יצור מבחיל...
לוגו שלי הוא זכותי ובחירתי. זכותך לא לאהוב את הזבוב שלי, וזכותי לחשוב שזה יצור יפהפה ומשוכלל של הקדוש ברוך הוא ולמצוא בו מאפיינים שמייצגים אותי. בשום אתר אחר לא סיננו לוגואים שלי על סמך סיבות של טעם אישי.

ונידחו לי גם ציורים של ילדות עם פטריה,
וסמל גרפי שהוא באמת הלוגו שלי.

אתם יודעים מה? רוצים לסנן על סמך טעם? תפאדל. זה האתר שלכם. אבל תכתבו כללים ברורים.
1. תוכן גרפי יידחה (דם וכו')
2. תוכן לא צנוע יידחה
3. זבובים יידחו

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לוגו שלי הוא זכותי ובחירתי. זכותך לא לאהוב את הזבוב שלי, וזכותי לחשוב שזה יצור יפהפה ומשוכלל של הקדוש ברוך הוא ולמצוא בו מאפיינים שמייצגים אותי. בשום אתר אחר לא סיננו לוגואים שלי על סמך סיבות של טעם אישי.

ונידחו לי גם ציורים של ילדות עם פטריה,
וסמל גרפי שהוא באמת הלוגו שלי.

אתם יודעים מה? רוצים לסנן על סמך טעם? תפאדל. זה האתר שלכם. אבל תכתבו כללים ברורים.
1. תוכן גרפי יידחה (דם וכו')
2. תוכן לא צנוע יידחה
3. זבובים יידחו
למה את מדברת מהפה שלי... עכשיו לכולם יהיה עוד יותר ברור שאנחנו אחראיות לקנוניה ההיא.
מה יהיה?

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בדף של הצטרפות לקהילה מקצועית כתוב מפורשות שיש צורך בלוגו מקצועי:

קהילת המאיירים
הצטרפו לקהילת המאיירים והמאיירות מהחברה הדתית והחרדית! חברי הקהילה נהנים ממפגשים מוזלים, ימי עיון מקצועיים, פרסום באתר, ועוד. חברי הקהילה יכולים לפרסם תיקיות עבודות ולכונן שיתופי פעולה עסקיים. שים לב! כדי שנוכל לצרף אותך לקהילה, תמונת הפרופיל שלך חייבת להיות לוגו מקצועי שלך או של הסטודיו שלך בתחום האיור. בהצלחה!
הקהילה מנוהלת על ידי: pr, אבימי, דבורה קוטובסקי, מוטי הלר

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
בדף של הצטרפות לקהילה מקצועית כתוב מפורשות שיש צורך בלוגו מקצועי:

קהילת המאיירים
הצטרפו לקהילת המאיירים והמאיירות מהחברה הדתית והחרדית! חברי הקהילה נהנים ממפגשים מוזלים, ימי עיון מקצועיים, פרסום באתר, ועוד. חברי הקהילה יכולים לפרסם תיקיות עבודות ולכונן שיתופי פעולה עסקיים. שים לב! כדי שנוכל לצרף אותך לקהילה, תמונת הפרופיל שלך חייבת להיות לוגו מקצועי שלך או של הסטודיו שלך בתחום האיור. בהצלחה!
הקהילה מנוהלת על ידי: pr, אבימי, דבורה קוטובסקי, מוטי הלר
צודקת. באמת אני צריכה לעשות משהו יותר מקצועי.
אבל בכל זאת היה נחמד אם היו כללים ברורים.

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת. באמת אני צריכה לעשות משהו יותר מקצועי.
אבל בכל זאת היה נחמד אם היו כללים ברורים.
לא היה לך סמל שצירת, או שאני טועה?
זכור לי משהו שמורכב מקוים אלכסונים מעוטרים מעשה ידך, הוא היה נהדר, גם אותו פסלו, או שאני מתבלבלת בינך לבין מישהי אחרת?

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
לא היה לך סמל שצירת, או שאני טועה?
זכור לי משהו שמורכב מקוים אלכסונים מעוטרים מעשה ידך, הוא היה נהדר, גם אותו פסלו, או שאני מתבלבלת בינך לבין מישהי אחרת?
נכון. גם אותו פסלו.

לכן אמרתי- מי שהצליחה להעלות שתשכיר לנו את שלה.

יואל ש.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לעניות דעתי כל הסיפור הזוי....
וסתם ד"א גם ההגדרה של אתר "דתי-חרדי" צריך יותר פירוט.
יש רב של האתר או שכל אחד והרב שלו?
זה נראה כאילו יש קצת חוסר עקביות בעיקר כשמשווים את קהילת המאיירים לעומת הצלמים..
just saying....

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
זה נראה כאילו יש קצת חוסר עקביות בעיקר כשמשווים את קהילת המאיירים לעומת הצלמים..
just saying....
אני חושבת שאנחנו חייבים לאתר הרבה הכרת הטוב. כל החשיפה שלי היא דרך האתר. והממשק נוח. בדרך כלל יש מי שמקשיב לפניות. בכלל, אין על המנהל הנוכחי.

לגבי הרמה הרוחנית של האתר, יש מקום לתת מרווח לכל מיני קהלים. זה לא כאילו הקהילה הליטאית תפסה מונופול על הרמה של האתר. לדעתי כל מבקר צריך לקחת את זה בחשבון כשהוא מסייר כאן ולהגן על עצמו לפי הרמה האישית שלו...

מה שבכל זאת יפה באכסניה הזאת הוא שהוא בשום אופן לא פרוץ. וזה ממש יפה. ונדיר.

רק אולי אפשר להיות יותר שקיפים בניהול? בעניין תמונת הפרופיל? אולי? רוצה הוראות ברורים. טנק יו.

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוייש..
דובי המסכן :(
לוקינג ורי גוווד!!!

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
just saying....
מסכימה עם כל מילה.
הכללים מאוד לא ברורים.
אני חושבת שאנחנו חייבים לאתר הרבה הכרת הטוב. כל החשיפה שלי היא דרך האתר. והממשק נוח. בדרך כלל יש מי שמקשיב לפניות. בכלל, אין על המנהל הנוכחי.

לגבי הרמה הרוחנית של האתר, יש מקום לתת מרווח לכל מיני קהלים. זה לא כאילו הקהילה הליטאית תפסה מונופול על הרמה של האתר. לדעתי כל מבקר צריך לקחת את זה בחשבון כשהוא מסייר כאן ולהגן על עצמו לפי הרמה האישית שלו...

מה שבכל זאת יפה באכסניה הזאת הוא שהוא בשום אופן לא פרוץ. וזה ממש יפה. ונדיר.

רק אולי אפשר להיות יותר שקיפים בניהול? בעניין תמונת הפרופיל? אולי? רוצה הוראות ברורים. טנק יו.
צודקת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה