דרוש מידע גם השבת הזאת אין נשנושים בחסה. ..

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בביתי בסעודות שבת מזה עידן ועידנים נוהגים לתבל את החסה והירקות עלים בנשנושים חברת תלמה.
אבל איך יתכן שנכון להיום חודש וחצי אחרי פסח כל הנישושים של חברת תלמה הם רק 'נאפה לאחר הפסח' ואין עוד נאפה מקמח שנטחן אחרי הפסח. האם אין פה זלזול בלקוחות.

מחבר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
השנה, הרבה מוצרים הם מלפני פסח, מעניין מה הסיבה?

ששונית

משתמש מקצוען
האם אין פה זלזול בלקוחות.
ברור.
זלזול חמור ומחפיר.
אולי צריך להתאגד ולהגיש תביעת ענק ציבורית על העוול שאלפי מטובי וחשובי הצרכנים יאלצו לבלות את שבתם המשמימה ללא עונג השבת הלאומי.
בטח הם בוחרים לפיד.

נקודה חמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
דווקא אני ראיתי לאחר הפסח.
יש חסד, אלעד.

בנמלך

משתמש פעיל
בביתי בסעודות שבת מזה עידן ועידנים נוהגים לתבל את החסה והירקות עלים בנשנושים חברת תלמה.
אבל איך יתכן שנכון להיום חודש וחצי אחרי פסח כל הנישושים של חברת תלמה הם רק 'נאפה לאחר הפסח' ואין עוד נאפה מקמח שנטחן אחרי הפסח. האם אין פה זלזול בלקוחות.
למה צריך נטחן לאחר פסח?
ההחמרות של השנים האחרונות אינן עולות עם קנה ההלכה, והכשרויות לא עומדות עליהן.
מכירת חמץ שתיקנו חכמים חלה על כל דבר- ובודאי בהפסדים מרובים כמו של מפעלים. אין סיבה לבוא בטרוניות לחברות.
רוצים להחמיר, בבקשה, אבל אל תבואו בטרוניות וצריכים להתאגד וכו' וכו'. בואו לא נהיה כל כך בוטים נגד כל מה שלא זז כמו שהיינו רוצים בדיוק.
עדיין לפיד ל א מנהל את המדינה.

אוקינוס

משתמש מקצוען
אני התחלתי לשים בסלט הנ"ל קוביות קטנות של בטה אפויה וזה טעים מאד וגם יותר בריא פחו מונסודיום גלוטומט...

אילה שולמן

משתמש פעיל
יש חברות שלא כותבות אף פעם נטחן אחר הפסח, לפי מה שזכור לי זה בגלל שהן לא רוצות לדפוק את הסחורה שלהם שהיא רק "נאפה" לכן הם אף פעם לא כותבות
אסם למשל לא כותבים כלום אף פעם גם מהסיבה הנ"ל כביכול אנחנו לא נכנסים בכלל לנישה הזו (כך זכור אולי אני טועה)

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
שימי ציפס בטטה, זה אותו רעיון של הנישנושים סלט בלי עבודה:)

אני וביתי

משתמש מקצוען
כבר שבועיים יש נטחן ונאפה נשנושים שמנת בצל .
באושר עד.
גם אצלנו זה עונג שבת

PNINA-ZILUM

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
גם אצלינו קנו כבר מנטחן......

IMR

משתמש צעיר
השקדי מרק הכשרים לפסח (בד"ץ באריזה שחורה) עושים יופי את העבודה ומהווים תחליף מצוין

cherry c

משתמש סופר מקצוען
יש נטחן לאחר פסח.
אבל לפי טעמי הוא פחות מתאים, משהו נהרס להם שם.

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שימו דוריטוס בעטיפה צהובה זה אפילו יותר טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה