כללי גם אתם קיבלתם מנעמה משהו שווה?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי שהחוש המסחרי שלה גדול מהחוש העיצובי, וזה האחרון גם הוא מוצלח ביותר :)

shoshi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כאחת ללא השכלה אקדמית, מסקרן אותי מאוד לדעת מה עומד מאחורי המילים "טיפוגרפיה כמו באקדמיה".

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י shoshi;1355605:
כאחת ללא השכלה אקדמית, מסקרן אותי מאוד לדעת מה עומד מאחורי המילים "טיפוגרפיה כמו באקדמיה".
לנעמה בהחלט יש גב להצהרה כזאת...

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
האתר !!!!!
גדול!

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
קצת יומרני.

אני אישית לא בטוח שאלי פריד למד בפקולטה לטיפוגרפיה מעוצבת בע"מ,
לא נדב ולא אחים שלו.

הצעה ללימודים? מקובל עלי!
אבל הגישה, אותה גישה פטרונית, אין סיבה שלא נהיה כמו...

למה לא לפרסם בצורה, לימודי טיפוגרפיה באופן מקצועי, ואת כל הטקסט!

ועוד השימוש בפונט וילנא לצד מודרני, אם זה מה שהולכים ללמוד... דיינו במה שאני יודע.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הלל נאה
היא לא מלמדת עיצוב אותיות.
גם אליהו פריד וגם נדב - ההתמחות שלהם היא עיצוב אותיות. טיפוגרפיה זה משהו אחר...
ונכון שצריך בשביל זה חוש, אבל בהחלט יש הרבה מה ללמוד בזה.
יש מתי מספר כישרוניים שלא זקוקים לקורסים בתחומי העיצוב. אם אתה ביניהם, וותר על הקורס של נעמה.

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י הלל נאה;1356429:
קצת יומרני.

לא נדב ולא אחים שלו.

הצעה ללימודים? מקובל עלי!
אבל הגישה, אותה גישה פטרונית, אין סיבה שלא נהיה כמו...

למה לא לפרסם בצורה, לימודי טיפוגרפיה באופן מקצועי, ואת כל הטקסט!

ועוד השימוש בפונט וילנא לצד מודרני, אם זה מה שהולכים ללמוד... דיינו במה שאני יודע.

לא נכנסת לנושא אם זה יומרני או לא
אבל יש אין סוף מה ללמוד בטיפוגרפיה!
אם היית לומד בבצלאל רק 2 שיעורי טיפוגרפיה, אין לי ספק שהייתה לך הסתכלות שונה.

בקטנה, אם היית עובר את הקורס הזה, אין ספק שטיפוגרפיה של העטיפת דיסק "ואפילו בהסתרה" הייתה הרבה יותר מקצועית מבחינה טיפוגרפית.

פינטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י הלל נאה;1356429:
לא נדב ולא אחים שלו.

ולכן אלי' לא עיצב את הקטלוג הטיפוגרפי שלו

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ראיתי ספר שעיצב אחד מהנזכרים פה למעלה, ולא היה יפה במיוחד. למרות שהוא עושה פונטים יפים.
איך שראיתי רוב הגרפיקאים ואפי' מוכשרים מאוד לא מבינים בטיפוגרפיה.

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נעמה, תודה שאת מסכימה לשתף אותנו בידע המקצועי שלך (כן כן ראיתי שהקורס בתשלום - עדיין יש כאלו שלא ישחררו את המתכונים המצויינים שלהם בעד כל הון שבעולם :) )

מעניין יהיה לראות שינוי ברמת עבודות לפני ואחרי הקורס!

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י סיון;1358568:
נעמה, תודה שאת מסכימה לשתף אותנו בידע המקצועי שלך (כן כן ראיתי שהקורס בתשלום - עדיין יש כאלו שלא ישחררו את המתכונים המצויינים שלהם בעד כל הון שבעולם :) )

מעניין יהיה לראות שינוי ברמת עבודות לפני ואחרי הקורס!

זו ההזדמנות לפרגן לסיון על בניה מקצועית לעילא ולעילא של המיניסייט, עם דיוק על הפיקסל ביישום העיצוב ומחשבה על כל הפרטים הקטנים ביותר.
אבל מתכנת מקצוען נמדד לא רק ביכולת להעמיד שלד של אתר על בסיס עיצוב. המדד האמיתי הוא היכולת שלו להיות שם ולפתור את הבאגים (שתמיד מתעוררים) בקוד, כדי להביא את התוצאה לכדי שלמות, בכל הדפדפנים ובכל סוגי המסכים.
עבדתי עם הרבה מתכנתים, ואחת כמו סיון לא פגשתי הרבה זמן. באחריות. ממליצה בחום רב.

תודה רבה בהזדמנות זו גם לכל המפרגנים מקרב יושבי הפורום. חן חן!
(אגב, אי-מי שנתקל בבעיית נגישות לאתר בשל חסימה כזו או אחרת, מוזמן לפנות אלי לצורך קבלת תכני האתר בגרסת PDF)

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אנחנו בטח לא פרייארים

לאחרונה לא יצא לי כמעט לכתוב כאן, אבל כשאני רואה את האשכול הזה אני חייב לומר כמה מילים.

אתם אוהבים להיות פראיירים?

אם מגיעה לידיכם הזדמנות חד פעמית כזו, שמעצבת מוכשרת כמו נעמה מוכנה לחלוק איתכם ידע עיצובי בנושא חשוב, בסיסי וכל כך חסר כמו טיפוגרפיה, אז אני ממליץ לכם פשוט לשכוח מכל מה שאתם חושבים על הנושא וחת-שתיים להירשם לקורס הזה.

נדמה שהתחום הכי בעייתי בתחום העיצוב והגרפיקה בפרסומים חרדיים, הוא העולם הטיפוגרפי. טיפוגרפיה זה לא אוסף משמים של פונטים מסחריים שרוכשים לפי קילו כדי לעצב מודעות אינסטנט. כמה חבל שמעצבים בעלי כישרון ופונטיציאל נופלים במקומות האלו, וגורמים. די. תם עידן הפאדיחה. זה הזמן להתעורר!

מן הסתם אף אחד לא יתיימר ללמד אתכם איך לעצב פונט ב-3 שיעורים, אבל בחלט אפשר ללמוד איך משתמשים נכון בפונטים, וקצת להרגיש את המהות של אותיות כדי להתחבר יותר לעיצוב נכון.

בכל תחום אפשרי אנשים עסוקים בלשכלל את סט הכישורים שלהם ואת מאגר הידע האישי כדי להיות טובים יותר במה שהם עושים. משום מה בתחום העיצוב החרדי יש קיפאון שנותן מקום לבינוניות יבשושית. הגיע הזמן להוציא את הראש מהבועה, ולהבין שהכלי החזק ביותר שיש לנו היא היכולת לרכוש ידע.

אם אתם חושבים שהקורס הזה יקר, אתם טועים ובגדול. כי הרמה אליה אתם יכולים להגיע אחרי חוויה כמו זו תהיה שווה לכם פי כמה וכמה מההשקעה הזו. מה גם שכמה משקלים בודדים של פונטים איכותיים מגיעים למחירים האלו.

אז אם אתם אוהבים להיות פראיירים, תמשיכו הלאה. אתם צודקים. אין לכם שום מקום להשתפר בו ואין לכם עוד מה להוסיף וללמוד.

אבל אם לא אז.. טוב, אני חושב שכבר תפסתם את הנקודה.

רק להבהרת פני הדברים: אין לי שום קשר לפרויקט, או שום עניין מסחרי וכלכלי בסיפור הזה, לבד מהערכה לנעמה המוכשרת, כבוד ליוזמות מהסוג הזה, וקצת באסה על המקום שבו עומד המרחב העיצובי החרדי בתחום הזה.

קבצים מצורפים

• תמשיכו-בכיף.jpg
    KB 73.2 · צפיות: 22

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י naamah;1358639:
זו ההזדמנות לפרגן לסיון על בניה מקצועית לעילא ולעילא של המיניסייט, עם דיוק על הפיקסל ביישום העיצוב ומחשבה על כל הפרטים הקטנים ביותר.
אבל מתכנת מקצוען נמדד לא רק ביכולת להעמיד שלד של אתר על בסיס עיצוב. המדד האמיתי הוא היכולת שלו להיות שם ולפתור את הבאגים (שתמיד מתעוררים) בקוד, כדי להביא את התוצאה לכדי שלמות, בכל הדפדפנים ובכל סוגי המסכים.
עבדתי עם הרבה מתכנתים, ואחת כמו סיון לא פגשתי הרבה זמן. באחריות. ממליצה בחום רב.

תודה רבה בהזדמנות זו גם לכל המפרגנים מקרב יושבי הפורום. חן חן!
(אגב, אי-מי שנתקל בבעיית נגישות לאתר בשל חסימה כזו או אחרת, מוזמן לפנות אלי לצורך קבלת תכני האתר בגרסת PDF)

זו סיון???
וואו, שאפו מטורף!
סיון, איפה החבאת את הכישרון הזה עד עכשיו??
חכי חכי איזה אתרים משוגעים אני אבקש ממך שתכנתי לנו.. :eek:
מוכשרת אחת!

ונעמה, עליך אני בכלל לא מדברת
כל כך נהנית מהיוזמות שלך, כל פעם מחדש, את עוד תגיעי רחוק מאד..
הרבה יותר ממה שהצלחת להגיע עד עכשיו, בקצב הזה.
הצלחות!!!!!!!

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י naamah;1358639:

PDF)[/SIZE]
זו סיון? אם ככה אז הכל ברור!
אתר מדהים ויפהפה, שילוב של כשרונות.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
וואו, איזה חשק שזה עושה לי!
גורם לי להתגעגע יותר לעולם העיצוב שכבר כמעט נטשתי לטובת כל הדברים האחרים שכתובים לי מתחת לשם של הניק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה