דרוש מידע גם אתם קיבלתם טלפון ממינהלת מיגון אקוסטי?

משה ביק

משתמש מקצוען
צלצלו אליי אתמול לפלאפון.
-שלום, אנחנו מדברים ממינהלת מיגון אקוסטי ע"י חברת נת"ע. כיוון שהבית שלך קרוב לעבודות הרכבת הקלה (בבני ברק). אנחנו רוצים לתאם איתך פגישה בבית לגבי החלפת החלונות לאקוסטיים.
כל העניין היה נשמע לי מתיחה. איך יש להם בכלל את המספר טלפון שלי. לאחר בירור קצר עם הדוברת מעבר לקו. היא טוענת שעברו בכל הבניינים הרלוונטיים ובדקו והם רוצים לתאם הגעה.
לא זכור לי שהיו פה בבניין ודיברו איתי אף פעם.

מישהו שמע על זה? ישהו גם קיבל כזה טלפון?

ר.ב.

משתמש פעיל
אכן שמעתי ממשפחות שהוחלפו החלונות וניתן מיזוג מלא.
נותנים לך....קחי!
תהנו

גלינג

משתמש סופר מקצוען
תנו יותר פרטים. מה הפרצודרה? זה בחינם? ואיך בכלל הם הגיעו לטלפון שלי?
אני חשבתי שזה מתיחה.
הם מגיעים לבדוק את מיקום הדירה,מיקום וגודל חלונות ויוצרים הערכה למידת הרעש הצפויה בדירה.
במידה והערכה כי הרעש יעלה על 75 דציבל במקס' הם מכינים תכנית מיגון אקוסטית שכוללת חלונות ומזגנים לפי הצורך (מזגנים מטורנדו ומטה אינם נחשבים קיימים..) בכדי שתוכלו לסגור את החלונות למניעת רעש.
במקביל - הם מחתימים על חוזה בו אתם מתחייבים שלא לתבוע אותם בגין רעש.
(בכל מקרה כמעט ואין דרך למנוע אותם אחרי שהם קיבלו את האישורים הנדרשים וזוהי טובת המדינה).
בהצלחה!

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עבדתי בעבר בתכנון אקוסטי
מהבחינה הזו זה נשמע הגיוני
מקווה שלא תסבלו מדי מהרעש בעתיד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה