שיתוף גם אני מצטרף לויטראז'

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אז נסכם,
היה מהמם, במובן המעייף של המילה, כי מה לעשות, ויטראז' זה משהו כזה שדורש קצת (הרבה) יותר התעסקות וכיוונים, מהרגע שקיבלתי את תוכן העניינים להתאמה לאיורים, כבר התחיל לכאוב לי הראש..
אבל אין ספק- היצירה הזו שווה את המאמץ, דרישת איור כזו זה משהו שלא נתקלים בו כל יום ותודה ל @EPaP על הרעיון המיוחד!
-- @נודד @לעוף שמחתי להמחיש את הסיפור שלכם, מרגש, ואפילו גורם להרהורים על מהות יהדותנו בעולם...

נ.ב. לחדי העין והפרפקציוניסטים שבינינו אני מצרף דווקא את האיור המתוקן ולא זה שפורסם במגזין, משאיר לכם למצוא את ההבדלים,
ואל תשאלו למה, רק תשלחו למעצבת קצת אקמול להורדת סף הלחץ המטורף שהיה לה.. ;)

ויטראז צבע מתוקן 01.jpg

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
איור יפייפה.

במגזין נכנסה הסקיצה, שלדעתי גם יפה בזכות עצמה,
אבל הסופי הרבה יותר :)

1649950833808.png

לא העלת את של הסיפור 'הבן האחרון'
איור כ"כ מרגש, שהפך גם לשער פנימי.

1649950942999.png

1649950963531.png

ואמר מי שאמר:
האיורים באמת יפים, הכי תפסו אותי האיורים של @נתנאל Art - החדות והצביעה, כמעט הזכירו של "שאגל"...

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אתה פשוט -אמן!!
המחשת בדיוק, בכישרון וביופי את הנשמה של הסיפור.
שמחים שאתה הוא זה שנגע בו.
מעריכים מאד מאד!!

לעוף ונודד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה