גלגל קדמי של בייבי גוגר

אאאב

משתמש חדש
שלום,
אולי יש לך למסירה או למכירה במחיר מוזל
גלגל קדמי של עגלת בייבי ג'וגר 3 גלגלים

תודה רבה !!!!

הנמצא

משתמש מקצוען
תנסו אצל היבואן (היי סטנדרט מושב בני ציון), אם יש לכם חשבונית קניה יתכן ויוכלו לעזור לכם

cyp

משתמש מקצוען
אני קניתי לפני מס' חודשים מהיי סטנדרט היבואן ועלה לי 100 ש" כולל משלוח, את לא חייבת חשבונית או קבלה, תבקשי ממישהי שרשומה אצלם לקנות לך זה מגיע תוך כמה ימים,

תוו

משתמש חדש
ניתן לקנות אצל היבואן - אם זה נקנה ממשווק מורשה הם יודעים לפי הדגם והמספר שחרוט על השילדה של העגלה.
ולא צריך חשבונית.
לפעמים יש לחנויות גלגלים רזרבה למכירה.
יתכן ויהיה לי מעגלה שנשברה לי...
חחח- אולי יעזור לך לדעת-
אם קנית ממשוק מורשה יש אחריות על שבר - מקבלים שילדה חדשה -פעם ראשונה חינם ופעמים נוספות ב 300 שח ..

אאאב

משתמש חדש
מה המספר של היבואן?
כן הייתי מעדיפה ממישהו שנשבר לו ,
יש למישהו???
תודה!!!

ח. שושני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תוו;2512639:
ניתן לקנות אצל היבואן - אם זה נקנה ממשווק מורשה הם יודעים לפי הדגם והמספר שחרוט על השילדה של העגלה.
ולא צריך חשבונית.
לפעמים יש לחנויות גלגלים רזרבה למכירה.

חחח- אולי יעזור לך לדעת-
אם קנית ממשוק מורשה יש אחריות על שבר - מקבלים שילדה חדשה -פעם ראשונה חינם ופעמים נוספות ב 300 שח ..

זהו - שהם לא רוצים כי זו תאונה...

מקוה שביטוח אגד ישלם - אעדכן בל"נ.
תודה!

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י תוו;2512639:
נ

הם לא נותנים שילדה חדשה, אלא מתקנים את השילדה הקיימת.
תיקנו לי כבר פעמיים - ולא החליפו שילדה

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י cyp;2512597:
אני קניתי לפני מס' חודשים מהיי סטנדרט היבואן ועלה לי 100 ש" כולל משלוח, את לא חייבת חשבונית או קבלה, תבקשי ממישהי שרשומה אצלם לקנות לך זה מגיע תוך כמה ימים,

מה עם גזל?
אם מישהי אחרת רשומה - היא זכאית לשרות ולאחריות
לא את.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה