ג'ימייל

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הורדתי את תוכנת הגוגל טלק בקישור ש-RC שלח לי ויחד ירד תוכנה נפלאה של עדכון על הודעות חדשות ואפשרות שליחת הודעה/קובץ/צאט/שיחה ישירות מהקישור.

כשאני מקבל הודעה חדשה ולוחץ עליה אני רואה את כולה, האם ישנה אפשרות למחוק אותה מיד??

עוד משהו, התוכנה כ"כ מוצאת חן בעיני שאני שוקל לנטוש את ההאוטלוק, יש לי סיבה לא לעשות א"ז?

תודה

bris

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אהרן2;103779:
עוד משהו, התוכנה כ"כ מוצאת חן בעיני שאני שוקל לנטוש את ההאוטלוק, יש לי סיבה לא לעשות א"ז?

תודה

אני ראיתיו וישבתי על קיברו.

---תכל'ס אני עזבתי את הOUTLOOK כבר לפני שנתיים בערך, גם מעוד כמה סיבות.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
וכל פעם שהינך מקבל הודעה, איך אתה מוחק א"ז

ובאיזה תוכנה הינך משתמש עכשיו?

bris

משתמש סופר מקצוען
זה כל היופי, בג'ימייל לא מוחקים הודעות. למה למחוק ? יש מספיק מקום. אני משתמש בג'מייל שלי מאיזה שלושים מחשבים שונים כל יום, כולל שלושה או ארבעה מכשירים סלולריים שיש להם קליינטים של GMAIL ב JAVA (כמו למשל כל הסימבאינים של NOKIA או ה IPHONE או ה I600 וכו' )

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכון, אבל זה לא סיבה שלא תהיה אפשרות כזאת

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עכשיו שאתה אומר אני חושב..

במעבר למחשב החדש מבלי שתהיה לי אפשרות נורמלית להעביר את החומר מהישן, ג'ימייל היה חוסך לי הרבה בלגן, בגימייל היו לי ההודעות מבלי להעביר כלום

bris

משתמש סופר מקצוען
תעזוב מחשב חדש, יש הרבה אנשים שבמשך היום נמצאים על כמה מחשבים, למה שלא יהיו כל החיים שלהם בגי'מייל ואז לכל מקום שהם הולכים יש להם את החומר.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מצד שני היו לי ביומיים האחרונים הרבה ניתוקים מהנט (עד שהטכנאי בא) אבל יכלתי לפתוח את ההודעות הישנות שהיה בהם מידע חשוב.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
לי יש את שניהם...

אני נהנה מהאאוטלוק בגלל הממשק הנוח יותר, לוח שנה, וכו'.

ביקשתי מהספק שלי שיעבירו את כל ההודעות לג'ימייל, ועשיתי POP3 שמביא לי את כל הג'ימייל לאאוטלוק. כך גם אם אמחוק מהאאוטלוק את הכל, תמיד יישאר לי הג'ימייל כגיבוי לכל ההודעות הנכנסות.

אם אתה רוצה גם גיבוי להודעות היוצאות, שים רק POP3 של ג'ימייל באאוטלוק, ואז הוא גם ישלח דואר יוצא דרך ג'ימייל. אני מעדיף לשלוח הודעות יוצאות ישירות דרך הספק שלי כי שמתי לב שזה יוצא הרבה יותר מהר.

אם תיבת המייל היחידה שלך היא ג'ימייל, אז כמובן שיש לך רק ג'ימייל באאוטלוק.

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הגוגל טאלק הוא נאדרת בתור צ'ט אך בתור שליחת קבצים .............ל"ע

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לא עליך. עלי היו כולנה.
עובד לי מצויין, חוץ ממול נתיבים.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אי אפשר להשתמש בשיחות הקוליות מכיון שיש הרבה רעש ברקע, יש כאן משהו שזה שונה אצלו??

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אין שום קולות ברקע.
שיקנה מייק חדש ואתה תקנה רמקולים חדשים...

ישראל44

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
נכתב ע"י RCpro;105829:
לא עליך. עלי היו כולנה.
עובד לי מצויין, חוץ ממול נתיבים.

מה אתה מתכוון לנתיבים?
לי יש נתיב ואינני יכול לראות ולא להוריד קבצים ששולחים לי, יש איזשהו קשר לנתיב?

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש קשר.
אבל אתה יכול לראות תמונות, אבל הקובץ לא יורד, רק התצוגה המקדימה.

ישראל44

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
אני גם לא רואה את התצוגה המקדימה

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
כנראה יש לך מהדרין מן המהדרין..:)

משה יעקב

משתמש רשום
לי יש נתיב ואני יכול לקבל כל ההודעות אם תמונות מקדימות וכו' בלי שום בעיות ואני גם יכול לשלוח עד ג'יגה.... רק אם תאמרו שאני לא יודע מזה טוב.

בשימוש בהודעות דרך הספק יש חיסרון שאי אפשר לשלוח ע"י קליק ימיני על קובץ- ושלח אל-נמען דואר, וגם אין אפשרות לשלוח דף של אפיס ישיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה