גיוס נאמנות לעזר מציון

מנגינה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מה זה אומר להיות נאמנת
מה זה כולל?
ומה התגמול?

אנונימית בפרוג

משתמש פעיל
אין להם מספיק נאמנות עדיין?
האמת שנקרע לי הלב לראות את כל הנאמנות שמחרפות את נפשן ובסוף לא מגיעות אפילו למינימום, שלא זוכרת כבר מה מקבלים בשבילו
לא כדאי לשמור קצת על כללי שוק הוגנים כדי לתת לנאמנות הקיימות אפשרות להצליח?

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המטרה להגיע לכמה שיותר אנשים, ובשביל זה צריך כמה שיותר נאמנות, מאזורים שונים, ממגזרים שונים..

אנונימית בפרוג

משתמש פעיל
בודאי, אני מבינה את המטרה והיא חשובה מאד
אבל כשבכל כיתה יש כ 15 נאמנות, ובכל בניין עוד 6, ובכל משפחה מורחבת עוד 4-8 - את לא חושבת שהן מתמודדות על אותו קהל יעד, בתחרות לא ממש הוגנת?
מדובר בבנות צעירות, לא באנשי עסקים

אני באופן אישי כבר תרמתי כ 1000 ש"ח בשתי הגרלות רק כדי לעזור לכמה נאמנות להגיע אל המטרה
ומאז - לא עוד, אני לא עומדת בקצב אז פשוט הפסקתי

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני כעת במטרה לגייס נשים ולא בנות סמינר! זה קהל יעד שונה.

לבן

משתמש סופר מקצוען
זה מזכיר משום מה את שיטת השיווק ישיר של פוראוור...
חבל, עזר מציון ארגון כל כך מכובד, והשיטה הזו שכל ילדת סמינר שנייה מתנפלת עלייך שתקני כרטיסים דרכה לא עושה טוב לאף אחד.
יש בזה משהו מעבר ללא הוגן, מפני שאף אחד לא באמת צריך את הכמויות המטורפות של הנאמנות הללו בשביל התרומות, ומפני שחינוכית זה מחנך לאגריסיביות ולהפעלת סחטנות. (כשחברה שקניתי דרכה התחילה להפעיל מניפולציות שאקנה עוד כרטיסים, התקוממתי מאד, האמת).

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא נכון, ולא כל תלמידת סמינר שניה נאמנת,
אני אישית הייתי שנתיים נאמנת, ובאחת מהפעמים פי שתיים. (עזרתי לחברה שהדמגוגיה לא הצד החזק שלה) אז אני מדברת מהשטח.
יש סמינרים מסוימים שזה כמו שאמרתם,
אבל כשבכל כיתה יש כ 15 נאמנות, ובכל בניין עוד 6, ובכל משפחה מורחבת עוד 4-8 -
אבל יש סמינרים רבים שאוסרים על הבנות להתנדב משיקולים שונים, ויש אזורים בארץ שזה בכלל לא כזה הגיע לשם...
והבנות שמפעילות מניפולציות, ואגרסיביות מעט, הן מעטות!!
אני לא מכירה כאלה.
ואחרי הכנס המטורף שעושים לנאמנות, ומראים להם את הפעילות של הארגון המדהים הזה, ויושבות אלפי בנות שהגיעו ליעדים והצליחו ובגדול, הלב מתרחב, ורק בא להמשיך לעשות טוב בעולם, ולעשות מה שאפשר לעזר מציון, כי הרי חוץ מהגרלות סיניות, לא חסרים תחומים התנדבותיים..!

saraleg

משתמש חדש
אני גם אשמח לשמוע מה התנאים ומה זה כולל בפרטי.. תודה.. ושכולנו נזכה למצוות, זה הכי חשוב:)

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
2 אחיות שלי,
3 גיסות שלי (אחת עובדת שם אז היא חייבת)
4 חברות ושכנות

וכולן רוצות שאקנה כרטיסים דרכן...

שנה שעברה פשוט לא קניתי כי לא היה לי נעים מהשאר...

גם ככה אחוזי הזכיות לא גבוהים מידי... ;/

עדינה אקרמן (קלופפר)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה מזכיר משום מה את שיטת השיווק ישיר של פוראוור...
חבל, עזר מציון ארגון כל כך מכובד, והשיטה הזו שכל ילדת סמינר שנייה מתנפלת עלייך שתקני כרטיסים דרכה לא עושה טוב לאף אחד.
יש בזה משהו מעבר ללא הוגן, מפני שאף אחד לא באמת צריך את הכמויות המטורפות של הנאמנות הללו בשביל התרומות, ומפני שחינוכית זה מחנך לאגריסיביות ולהפעלת סחטנות. (כשחברה שקניתי דרכה התחילה להפעיל מניפולציות שאקנה עוד כרטיסים, התקוממתי מאד, האמת).

עזר מצוין הוא ארגון מאד מכובד וגם עם המכירה הסינית הזו הוא נשאר מכובד
הבנות הנאמנות מקבלות זכות להיות חלק מהמערך הענק הזה ולהיות שותפות לעשית חסד
וודאי שצריכים את הכמויות של הנאמנות כמו שמישהיא כבר אמרה-כדי להגיע לכמה שיותר אנשים ולהגדיל את התרומות
נראה לי מוגזם קצת לאמר שזה מחנך לאגרסיביות-הייתי ראש צוות במשך כמה שנים ואף אחת מהנאמנות שלי לא הביאה מעטפות כשהיא מפעילה סחטנות-להסביר לאנשים כמה התרומה שלהם תעזור לא נקרא מניפולציות
והדרך הזו של השגת תרומות כשיש אפשרות לקבל גם בסופו של דבר מתנה בצד(לקונים חבילות גדולות) או סיכוי לזכות בהגרלות-עובדת לאנשים יותר קל לפתוח ככה את הלב והכיסים

רחשי הלב

משתמש מקצוען
עזר מצוין הוא ארגון מאד מכובד וגם עם המכירה הסינית הזו הוא נשאר מכובד
הבנות הנאמנות מקבלות זכות להיות חלק מהמערך הענק הזה ולהיות שותפות לעשית חסד
וודאי שצריכים את הכמויות של הנאמנות כמו שמישהיא כבר אמרה-כדי להגיע לכמה שיותר אנשים ולהגדיל את התרומות
נראה לי מוגזם קצת לאמר שזה מחנך לאגרסיביות-הייתי ראש צוות במשך כמה שנים ואף אחת מהנאמנות שלי לא הביאה מעטפות כשהיא מפעילה סחטנות-להסביר לאנשים כמה התרומה שלהם תעזור לא נקרא מניפולציות
והדרך הזו של השגת תרומות כשיש אפשרות לקבל גם בסופו של דבר מתנה בצד(לקונים חבילות גדולות) או סיכוי לזכות בהגרלות-עובדת לאנשים יותר קל לפתוח ככה את הלב והכיסים
במסיבת חנוכה משפחתית 'התנפלו' עלי 3 אחיניות נאמנות. 'השכבתי' שם סכום הגון שלא חלמתי עליו. הסיבות לתרומה: 2% עזרה לעזר מציון, 98% רחמים על האחיינית שבסה"כ רוצה להגיע לאירוע בבנייני האומה.
הרבה מניפולציות רגשיות הופעלו שם, ולולא שאני מעוניין להצטייר כדוד הנחמד, היו לי מספיק שיטות להתמודד איתם.

xyzw

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשמח לקבל פרטים באישי. תודה.

אולי מעניין אותך גם...