גיוועאלד!!!!

יואל ש.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אז ככה:
עברה עלי תקופה קשה והיחסים ביני לבין לוח ה"אינטואוס פרו" שלי התדרדרו,לכן החלטנו (החלטה משותפת כמובן) לשים את הקשר שלנו בהמתנה..
בקיצור מצאתי את עצמי חוזר לסקצ'בוק הישן שלי לציורים המסורתיים והמוכרים...
ואז החלטתי להעלות את הסקצ'ים למחשב, ובדרך, סתם ככה, החלטתי לנסות את האופציה של המראה [flip horizontal בלע"ז],לראות מה יקרה... בתמימות...נשבע לכם!
ואז... [הגרון נחנק...] בלי התראה מוקדמת, הציורים שלי התעוותו וקיבלו מתיחה נוראה, אלכסונית ומוזרה!!!
מאז, השאלות לא נותנות לי מנוח:
האם זה אומר שאני רואה את הציורים שלי בצורה מעוותת?
האם זה אומר שכולם רואים את הציורים שלי בצורה הזאת?
(בלחישה) האם כל מה שאני רואה בעצם מעוות????
מה קורה כאן?? אנא עזרו לי
לא נשארו לי שערות בפאות...

אגב אשמח לביקורות...
חומד.png
סגנון זמורה.png

קבצים מצורפים

• elf 1.png
    23.7 MB · צפיות: 54
  • הקרדינל.png
    9.3 MB · צפיות: 39
  • רישומים 1.png
    10.4 MB · צפיות: 35

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הציור מאד יפה ולא מעוות בכלל!
לאחר פרק זמן מסוים שאנחנו עוסקים במשהו, המוח שלנו באופן טבעי משלים פערים ומראה לנו אותו בצורה שאנחנו כביכול 'רוצים' לראותו. אם העין קצת לא במקום, אנחנו לא נשים לב, ואם הסנטר משוך הצידה זה 'יעלם' מעינינו באדיבות מוחנו. זו מיומנות שהמוח שלנו משתמש בה להמון תחומים טובים, אבל כשאנחנו מציירים כדאי כל הזמן לבדוק. הפיכת התמונה גורמת למוח לראות משהו חדש שהוא לא תכנן ולא התרגל אליו, בבחינת 'אורח לרגע רואה כל פגע', ולכן זה באופן מידי 'מראה' לנו את כל הפגמים שנסתתמו מעינינו עד עכשיו.
במנגה ובפוטושופ יש אפשרות של הפיכה אופקית, אני משתמשת בה כל הזמן כדי לבדוק את הציור.
ממליצה בחום!
בהצלחה בהכל

דבורה קוטובסקי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כנראה אתה מצייר על השולחן.
צריך לדאוג שבין שטח ציור (דף, סקצ'בוק וכו') לקו מבטך תהיה זוית ישרה. כך לא יהיו לך עיוותים בעתיד. בהצלחה.

יואל ש.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה רבה על התגובות ועל התובנות! אני מעריך מאוד.
הנה כמה שינויים שעשיתי, האם זה נראה יותר נכון?
חומד מנותח.png

קבצים מצורפים

• אלפית משופצת.png
    24 MB · צפיות: 37

דבורה קוטובסקי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יותר טוב. אצל אלפית המרחק בין העיניים יותר מידי קטן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה