גיוועאלד!!!!

איור ודמויות. תוכן מקצועי

כמה באמת מגיע לך? רוצה לדעת אחת ולתמיד?
אינספור יוצרים, עצמאיים ונותני שירות אוכלים את עצמם בכל פעם מחדש. כשהלקוח מאשר את הצעת המחיר – "בטח יצאתי פראייר ונתתי מחיר רצפה, אוף! זהו אני...
5.00 star(s) 1 ratings
סטארט-אפ חדש! קומיקולי אלי-קופטר!
אהלן חברים! כפי שכבר הספקתם לקלוט (דרך הבאנרים - אחרת אני רוצה את הכסף שלי בחזרה ;) ) משהו חדש ומרגש מתרחש!! בשעה טובה ומוצלחת אני ואחי/שותפי...
5.00 star(s) 3 ratings
גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...
1.00 star(s) 1 ratings
מאחורי העמק | חלק ג'
"פסולה" "לא נכון" "עכשיו תורך לאחוז!" לכל אחת יש את הזיכרון המתוק הזה מהמשחקים הנוסטלגיים שהיוו חלק גדול מנוף ילדותינו, זיכרון שמעלה חיוך שעה...
5.00 star(s) 1 ratings

יואל שוקרון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אז ככה:
עברה עלי תקופה קשה והיחסים ביני לבין לוח ה"אינטואוס פרו" שלי התדרדרו,לכן החלטנו (החלטה משותפת כמובן) לשים את הקשר שלנו בהמתנה..
בקיצור מצאתי את עצמי חוזר לסקצ'בוק הישן שלי לציורים המסורתיים והמוכרים...
ואז החלטתי להעלות את הסקצ'ים למחשב, ובדרך, סתם ככה, החלטתי לנסות את האופציה של המראה [flip horizontal בלע"ז],לראות מה יקרה... בתמימות...נשבע לכם!
ואז... [הגרון נחנק...] בלי התראה מוקדמת, הציורים שלי התעוותו וקיבלו מתיחה נוראה, אלכסונית ומוזרה!!!
מאז, השאלות לא נותנות לי מנוח:
האם זה אומר שאני רואה את הציורים שלי בצורה מעוותת?
האם זה אומר שכולם רואים את הציורים שלי בצורה הזאת?
(בלחישה) האם כל מה שאני רואה בעצם מעוות????
מה קורה כאן?? אנא עזרו לי
לא נשארו לי שערות בפאות...

אגב אשמח לביקורות...
חומד.png סגנון זמורה.png

קבצים מצורפים

מרים יעל

משתמש סופר מקצוען
הציור מאד יפה ולא מעוות בכלל!
לאחר פרק זמן מסוים שאנחנו עוסקים במשהו, המוח שלנו באופן טבעי משלים פערים ומראה לנו אותו בצורה שאנחנו כביכול 'רוצים' לראותו. אם העין קצת לא במקום, אנחנו לא נשים לב, ואם הסנטר משוך הצידה זה 'יעלם' מעינינו באדיבות מוחנו. זו מיומנות שהמוח שלנו משתמש בה להמון תחומים טובים, אבל כשאנחנו מציירים כדאי כל הזמן לבדוק. הפיכת התמונה גורמת למוח לראות משהו חדש שהוא לא תכנן ולא התרגל אליו, בבחינת 'אורח לרגע רואה כל פגע', ולכן זה באופן מידי 'מראה' לנו את כל הפגמים שנסתתמו מעינינו עד עכשיו.
במנגה ובפוטושופ יש אפשרות של הפיכה אופקית, אני משתמשת בה כל הזמן כדי לבדוק את הציור.
ממליצה בחום!
בהצלחה בהכל

דבורה קוטובסקי

משתמש סופר מקצוען
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
כנראה אתה מצייר על השולחן.
צריך לדאוג שבין שטח ציור (דף, סקצ'בוק וכו') לקו מבטך תהיה זוית ישרה. כך לא יהיו לך עיוותים בעתיד. בהצלחה.

יואל שוקרון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה רבה על התגובות ועל התובנות! אני מעריך מאוד.
הנה כמה שינויים שעשיתי, האם זה נראה יותר נכון? חומד מנותח.png

קבצים מצורפים

דבורה קוטובסקי

משתמש סופר מקצוען
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
יותר טוב. אצל אלפית המרחק בין העיניים יותר מידי קטן.

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה